Waneko kontra dodatki

Forum główne, na którym możecie rozmawiać na wszystkie tematy związane z wydawnictwem Waneko :]
Awatar użytkownika
vishaad
Weteran
Posty: 1139
Rejestracja: pn lut 24, 2014 4:11 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: vishaad » śr lut 18, 2015 5:30 pm

Być może kogoś to zainteresuje:
Pytanie: Czy do pierwszego tomu tokyo ghoula będzie dołączony plakat? jak tak to wybraliście już zdjęcie? :)
Odpowiedź: Mamy do wyboru: plakat (z grafiką ze skrzydełka 3 tomu: http://mcd.iosphe.re/r/70001/3/full/a/ ALE nie wiem, czy dostaniemy na niego akceptację) albo podkładka pod kubek z logo kawiarni Anteiku z jednej strony i z grafiką z mangi z drugiej. Niedługo zdecydujemy
Wybierzcie podkładkę, bądźcie oryginalni 8-)

Awatar użytkownika
Kocurzyca
nołlife
Posty: 2397
Rejestracja: ndz lis 09, 2014 1:48 am
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Gender:
Status: Offline

Post autor: Kocurzyca » czw lut 19, 2015 1:04 am

Jakby do pierwszych tomów były częściej dodawane podkładki pod kubek (albo w ogóle zaczęły być dodawane xD) to bym była przeszczęśliwa <3 uwielbiam podkładki i jestem strasznie co do nich wybredna, drażni mnie, że albo mogę znaleźć jakieś takie w stylu pamiątki z jakiegoś miasta albo kosztują o dużo za dużo monetek. Więc uzbieranie kilku z grafikami z mang to by było marzenie <:
Wishlist:
Haikyuu!! --- Hanasakeru Seishounen --- Diamond no Ace --- Giant Killing --- Hunter x Hunter --- Hiyokoi

Awatar użytkownika
Carnivall
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: czw maja 23, 2013 8:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Carnivall » czw lut 19, 2015 1:22 am

Kocurzyca pisze:Jakby do pierwszych tomów były częściej dodawane podkładki pod kubek (albo w ogóle zaczęły być dodawane xD) to bym była przeszczęśliwa <3 uwielbiam podkładki i jestem strasznie co do nich wybredna, drażni mnie, że albo mogę znaleźć jakieś takie w stylu pamiątki z jakiegoś miasta albo kosztują o dużo za dużo monetek. Więc uzbieranie kilku z grafikami z mang to by było marzenie <:
Deklaruję się, że wtedy bankowo robiłabym preordery w sklepikach wydawnictw zamiast zamawiać z gildii. Podkładki pod kubek są SUPER.

Awatar użytkownika
Łukasz.T
nołlife
Posty: 2793
Rejestracja: wt lip 10, 2012 2:04 am
Lokalizacja: Jędrzejów
Status: Offline

Post autor: Łukasz.T » czw lut 19, 2015 12:47 pm

vishaad pisze:Być może kogoś to zainteresuje:
Pytanie: Czy do pierwszego tomu tokyo ghoula będzie dołączony plakat? jak tak to wybraliście już zdjęcie? :)
Odpowiedź: Mamy do wyboru: plakat (z grafiką ze skrzydełka 3 tomu: http://mcd.iosphe.re/r/70001/3/full/a/ ALE nie wiem, czy dostaniemy na niego akceptację) albo podkładka pod kubek z logo kawiarni Anteiku z jednej strony i z grafiką z mangi z drugiej. Niedługo zdecydujemy
Wybierzcie podkładkę, bądźcie oryginalni 8-)
Ja mam wielką nadzieje ze dostaną akceptacje na ten plakat, byłby świetny. Co do podkładek pod kubek, to nie za bardzo mnie one interesują.
Ostatnio zmieniony czw lut 19, 2015 12:59 pm przez Łukasz.T, łącznie zmieniany 2 razy.

Daminox
nołlife
Posty: 2661
Rejestracja: pn gru 17, 2012 7:33 pm
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Daminox » czw lut 19, 2015 12:48 pm

Carnivall pisze:Deklaruję się, że wtedy bankowo robiłabym preordery w sklepikach wydawnictw zamiast zamawiać z gildii. Podkładki pod kubek są SUPER.
Od podkładek pod kubek znacznie lepsze są same kubki :P Gdyby była np. opcja zestawu za wyższą cenę, czyli manga plus dodatek(kubek dajmy na to) to bym chętnie kupował. Przy zamówieniu większej ilości można cenę takiego kubka zbić do kilkunastu złotych.
"Gdy w pobliżu nie ma dźwięku, słychać dźwięk własnego serca"
Mushishi przeł. Radosław Bolałek

Awatar użytkownika
Łukasz.T
nołlife
Posty: 2793
Rejestracja: wt lip 10, 2012 2:04 am
Lokalizacja: Jędrzejów
Status: Offline

Post autor: Łukasz.T » czw lut 19, 2015 12:50 pm

Nom.. kubki były by lepsze niż podkładki:P
Ostatnio zmieniony czw lut 19, 2015 1:04 pm przez Łukasz.T, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
Carnivall
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: czw maja 23, 2013 8:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Carnivall » czw lut 19, 2015 1:30 pm

Daminox pisze:
Carnivall pisze:Deklaruję się, że wtedy bankowo robiłabym preordery w sklepikach wydawnictw zamiast zamawiać z gildii. Podkładki pod kubek są SUPER.
Od podkładek pod kubek znacznie lepsze są same kubki :P Gdyby była np. opcja zestawu za wyższą cenę, czyli manga plus dodatek(kubek dajmy na to) to bym chętnie kupował. Przy zamówieniu większej ilości można cenę takiego kubka zbić do kilkunastu złotych.
No pewnie, że kubek to już w ogóle odlot, ale tak daleko jeszcze nie popłynęłam. XD Gdyby się jednak pojawiła taka opcja to bym brała.

Awatar użytkownika
romanova
Wtajemniczony
Posty: 667
Rejestracja: sob paź 08, 2011 11:04 am
Status: Offline

Post autor: romanova » czw lut 19, 2015 2:50 pm

Daminox pisze: Od podkładek pod kubek znacznie lepsze są same kubki :P Gdyby była np. opcja zestawu za wyższą cenę, czyli manga plus dodatek(kubek dajmy na to) to bym chętnie kupował. Przy zamówieniu większej ilości można cenę takiego kubka zbić do kilkunastu złotych.
Ale wtedy Waneko chyba musiałoby kupić licencję na sprzedaż gadżetów? Nie znam się za dobrze na tym, ale wielokrotnie była mowa, że zakładki, plakaty czy pocztówki mogą być tylko gratis albo za punkty z programu lojalnościowego.
the only sea i saw was the see-saw sea with you riding on it

GrisznakIW
Status: Offline

Post autor: GrisznakIW » czw lut 19, 2015 3:07 pm

romanova pisze:
Daminox pisze: Od podkładek pod kubek znacznie lepsze są same kubki :P Gdyby była np. opcja zestawu za wyższą cenę, czyli manga plus dodatek(kubek dajmy na to) to bym chętnie kupował. Przy zamówieniu większej ilości można cenę takiego kubka zbić do kilkunastu złotych.
Ale wtedy Waneko chyba musiałoby kupić licencję na sprzedaż gadżetów? Nie znam się za dobrze na tym, ale wielokrotnie była mowa, że zakładki, plakaty czy pocztówki mogą być tylko gratis albo za punkty z programu lojalnościowego.
Dokładnie. Inne wydawnictwa pisały, że póki takie bajerki dają za darmo, to nie ma problemu, ale gdyby miało to być sprzedawane, to musieliby za gruby pieniądz wykupić licencję na nie.

pridek
Status: Offline

Post autor: pridek » czw lut 19, 2015 3:10 pm

Podkładki! Chcę! Super pomysł :D Zakładek nie używam i wszędzie mi się jakieś pałętają :/

maurycy
Status: Offline

Post autor: maurycy » czw lut 19, 2015 3:53 pm

Ja to bym chciała naklejki. :mrgreen: Ale podkładki pod kubek też super brzmią, szkoda tylko, że zainteresowana TKG nie jestem więc i tak do mnie nie wpadną :P

Awatar użytkownika
Alzea
Weteran
Posty: 1379
Rejestracja: wt kwie 09, 2013 11:46 am
Gender:
Status: Offline

Post autor: Alzea » czw lut 19, 2015 4:01 pm

+1 dla podkładek, zakładek mam już za dużo i powiem szczerze zachęcałoby do prenumerat ;P

Daminox
nołlife
Posty: 2661
Rejestracja: pn gru 17, 2012 7:33 pm
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Daminox » czw lut 19, 2015 5:02 pm

GrisznakIW pisze: Dokładnie. Inne wydawnictwa pisały, że póki takie bajerki dają za darmo, to nie ma problemu, ale gdyby miało to być sprzedawane, to musieliby za gruby pieniądz wykupić licencję na nie.
Wiem, wiem, ale myślałem o takiej wersji a'la kolekcjonerskiej samej mangi wraz z kubkiem. Nie mam pojęcia jak to wygląda w oczach Japończyków i innych partnerów handlowych niestety.
"Gdy w pobliżu nie ma dźwięku, słychać dźwięk własnego serca"
Mushishi przeł. Radosław Bolałek

Awatar użytkownika
dehirak
Adept
Posty: 272
Rejestracja: sob lip 05, 2014 11:01 am
Gender:
Status: Offline

Post autor: dehirak » czw lut 19, 2015 8:05 pm

Proponuję jako dodatek - ołówki z mangowymi nadrukami :) Bo są praktyczne.
Plakacików nie wieszam od dawna, więc nie są dla mnie atrakcyjnym dodatkiem, ale podkładki się przydają.
"Kingdom", "Vagabond", "Real", "Slam Dunk", "Blade of Immortal" i "Hinomaru zumou" :)

Slayerka
Status: Offline

Post autor: Slayerka » czw lut 19, 2015 9:29 pm

Podkładek pod kubki nie używam. Naklejek tak samo, ta z Kuroko leży u mnie na półce i ładnie wygląda. xD Wolałabym więc plakat... Nawet jeśli nie mam pewności czy powieszę - akurat z tej serii, to plakaty co raz zmieniam i cały czas wisi u mnie przynajmniej kilka. : ) Mimo wszystko najbardziej przydatne są dla mnie zakładki, tylko szkoda że mam do nich pecha. xP

Mai-Takeru
Status: Offline

Post autor: Mai-Takeru » czw lut 19, 2015 9:38 pm

Podkładki brzmią fajnie, bo to raczej dość rzadko spotykany gadżet. Z drugiej strony, ja również ich nie używam, więc stałyby u mnie tylko w charakterze ozdoby. :P Także na ogól wolałabym plakaty, ALE z tego, co kojarzę, to w tej serii jest jakaś kawiarnia i z tego względu podkładka byłaby fajniejsza jako dodatek do TG.
Ostatnio zmieniony pt lut 20, 2015 10:14 am przez Mai-Takeru, łącznie zmieniany 1 raz.

Daminox
nołlife
Posty: 2661
Rejestracja: pn gru 17, 2012 7:33 pm
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Daminox » czw lut 19, 2015 10:35 pm

Są jeszcze naklejki:D Obkleiłbym czymś laptopa albo telefon czy coś.
"Gdy w pobliżu nie ma dźwięku, słychać dźwięk własnego serca"
Mushishi przeł. Radosław Bolałek

Awatar użytkownika
Kocurzyca
nołlife
Posty: 2397
Rejestracja: ndz lis 09, 2014 1:48 am
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Gender:
Status: Offline

Post autor: Kocurzyca » pt lut 20, 2015 12:41 am

O, naklejkami też byłabym zainteresowana. Zwłaszcza, że mam manię oblepiania nimi laptopa.
Wishlist:
Haikyuu!! --- Hanasakeru Seishounen --- Diamond no Ace --- Giant Killing --- Hunter x Hunter --- Hiyokoi

Krzych_Ayanami
Status: Offline

Post autor: Krzych_Ayanami » pt lut 20, 2015 7:40 pm

Nie wiem jak to wygląda kosztowo, ale jeśli chodzi o kubki, to jest jeszcze coś takiego:
http://www.amazon.co.uk/Pac-Man-3D-Moti ... B00CBUNB8K

Na ceramiczne naczynie jest założona plastikowa opaska.

Obrazek

Z jednej strony jest metalowy bolec, z drugiej gumka, więc po założeniu dobrze się to trzyma.
A po zdjęciu kubek można spokojnie umyć w zlewie lub zmywarce.

Tylko pomyślcie - zakładacie sobie takiego bisza, jaki wam akurat najbardziej odpowiada, a jeśli się stłucze, to sam wzór zakładacie na kolejny :wink: .

Awatar użytkownika
vishaad
Weteran
Posty: 1139
Rejestracja: pn lut 24, 2014 4:11 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: vishaad » pt kwie 10, 2015 2:31 pm

powiedzcie co będziecie dawać to Tokyo Ghula proszeeeeeeee (prosząca twarz)
[Madziozord] Do pierwszego tomiku będą zakładki a do tomiku trzeciego... PODKŁADKI POD KUBEK :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Main”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości