Waneko kontra dodatki

Forum główne, na którym możecie rozmawiać na wszystkie tematy związane z wydawnictwem Waneko :]
maurycy
Status: Offline

Post autor: maurycy » pt kwie 10, 2015 4:18 pm

O, fajniutko że się udało załatwić podkładeczki pod kubeczki. Szkoda tylko tego nieszczęsnego tłumaczenia... sama już nie wiem, czy kupić, czy nie.

Kannagi
Status: Offline

Post autor: Kannagi » śr lip 15, 2015 2:07 am

Podkładki są spoko. Ołówki też, choć lepszą opcją jest chyba długopis (najlepiej z opcją wymiennego wkładu). Albo jakieś smycze, przewieszki czy inne cuda - na kubki bym nie liczyła, to za drogi interes, ale drobne gadżeciki...

Zakładki są spoko, póki dotyczą zamawianej przeze mnie mangi i się od siebie różnią. Nie wiem, do każdego tomu jest inna, inspirowana daną pozycją... Bo niektórych wzorów mam już na pęczki i z czystym sumieniem zaczynam je gubić ;D

Awatar użytkownika
Thoreline
Wtajemniczony
Posty: 816
Rejestracja: pt sie 08, 2014 8:44 pm
Lokalizacja: gdzieś nad morzem
Gender:
Status: Offline

Post autor: Thoreline » ndz wrz 13, 2015 8:37 pm

Chętnie zobaczyłabym jako dodatki do prenumeraty, naklejki np. na samochód :). Coś w tym stylu > Naklejka.

Ineluki
Status: Offline

Post autor: Ineluki » sob wrz 19, 2015 4:34 pm

Wczoraj dostałem przesyłkę od Waneko, i prócz tego co zamówiłem, znalazłem też zakładki:Obrazek
:P

Awatar użytkownika
Kocurzyca
nołlife
Posty: 2397
Rejestracja: ndz lis 09, 2014 1:48 am
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Gender:
Status: Offline

Post autor: Kocurzyca » sob wrz 19, 2015 4:41 pm

Nie lubię NGNL ale zakładka jest bardzo ładna :P Kolorystyka grafik z tej serii to jedyne co naprawdę przypadło mi do gustu
Wishlist:
Haikyuu!! --- Hanasakeru Seishounen --- Diamond no Ace --- Giant Killing --- Hunter x Hunter --- Hiyokoi

pridek
Status: Offline

Post autor: pridek » sob wrz 19, 2015 5:19 pm

Wszystkie te zakładki są takie śliczne O:

Awatar użytkownika
ZenekPsychopata
Wtajemniczony
Posty: 837
Rejestracja: sob lut 09, 2013 8:36 pm
Lokalizacja: Pas planetoid
Gender:
Status: Offline

Post autor: ZenekPsychopata » pn lut 08, 2016 10:56 pm

Ja w ostatniej przesyłce dostałam podkładkę pod kubek z Tokyo Ghoul. Aż żal używać... Więcej takich poproszę!
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Main”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości