Czy kiedykolwiek uroniłeś łze??

Forum główne, na którym możecie rozmawiać na wszystkie tematy związane z wydawnictwem Waneko :]

Czy kiedykolwiek uroniłeś łze??

Tak
120
45%
Tak
120
45%
Nie
14
5%
Nie
14
5%
 
Liczba głosów: 268

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » sob wrz 02, 2006 10:20 pm

Przy Anime to tylko raz się popłakałam... gdy oglądałam 6 odcinek Air... tak bardzo mi się chciało na tym beczeć... "keep smile" chlip :cry:

mauzuri
Status: Offline

Post autor: mauzuri » ndz wrz 03, 2006 3:28 pm

Dzisiaj przeżyłem coś strasznego, coś co sprawiło, że uroniłem wiele łez... Chciałbym podzielić się tym z wami, otworzyć się.... Więc... <wzdycha> Krojąc cebulę na obiad, zacząłem płakać, to było takie wzruszające. :roll:

luis66
Status: Offline

Post autor: luis66 » ndz wrz 03, 2006 4:49 pm

Nie ma sposobu na cebule, no chyba ze okulary... Ja do dzis płacze, taki ze mnie mazgaj...//19 latek//

.spk
Status: Offline

Post autor: .spk » ndz wrz 03, 2006 9:06 pm

luis66 pisze:Nie ma sposobu na cebule, no chyba ze okulary... Ja do dzis płacze, taki ze mnie mazgaj...//19 latek//
Ciągle kroisz cebule czy nie możesz przestać płakać od cebuli krojonej kilka lat temu?

Galadhriel
Status: Offline

Post autor: Galadhriel » wt wrz 05, 2006 5:54 pm

Mnie się łezka zakręciła przy Sailorkach ostatnich dwóch odcinkach pierwszej serii i w odcinku jak Nephrite umiera (też pierwsza seria). Płakałam również przy Kanon. A ze śmiechu poryczałam się przy Green Green :)))))

LunarBird
Status: Offline

Post autor: LunarBird » śr wrz 06, 2006 3:19 am

Ja ostatnio wzruszyłem się końcową piosenką w "Tenchi Muyo in Love 2" vel "Tenchi Muyo Forever" (to to samo anime). Najbardziej rozbrajające było jak Ryouko podcięła sobie żyły (tak to wyglądało przynajmniej).
Ostatnio zmieniony ndz wrz 17, 2006 9:41 pm przez LunarBird, łącznie zmieniany 1 raz.

nimfin
Status: Offline

Post autor: nimfin » ndz wrz 17, 2006 1:24 pm

Jeśli chodzi o mangę i anime to popłakałem się tylko raz: gdy w zeszłym mięsiącu zobaczyłem swój wyciąg z konta i uświadomiłem sobie że większość poszła na wyżej wymienione :lol: :lol:

btw Trochę to przygłupawy temat "Czy kiedykolwiek uroniłeś łze?" nie uważacie? Co to grupa wsparcia czy co? :D

Galadhriel
Status: Offline

Post autor: Galadhriel » czw wrz 21, 2006 10:24 pm

nimfin pisze:Jeśli chodzi o mangę i anime to popłakałem się tylko raz: gdy w zeszłym mięsiącu zobaczyłem swój wyciąg z konta i uświadomiłem sobie że większość poszła na wyżej wymienione
No fakt... ja też powinnam się popłakać znów przekroczyłam swój miesięczny limit na mangi i szykuje się że jeszcze trochę poprzekraczam;) wszak Brzoskwinia 7 już wydana^___^

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » pt wrz 22, 2006 9:20 am

W takim razie ja powinnam płakać bo mi a mangi funduszy zaczyna brakować a ostatnio wcale tak dużo na nie nie wydaję.
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

nimfin
Status: Offline

Post autor: nimfin » sob wrz 23, 2006 10:00 pm

Madoka pisze:W takim razie ja powinnam płakać bo mi a mangi funduszy zaczyna brakować a ostatnio wcale tak dużo na nie nie wydaję.
To może ktoś ci kasę podkrada? :)

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » ndz wrz 24, 2006 5:02 pm

Chyba tylko sępy królewskie :/
Dobra bo trochę z tematu zboczyliśmy. żeby tak do konca nie bylo to dodam ,że ostatni raz uroniłam łzę jak oglądałam sobie "Kamisama mou sukoshi dake". Fakt faktem to nie jest anime ale strasznie wzrusza.
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Alexiel
Status: Offline

Post autor: Alexiel » pn wrz 25, 2006 12:21 am

Mi też się często zdarza uronić jedną (ale najczęsciej jest ich więcej XD) łzę.I to i na anime,i na mandze,filmie,książce...po prostu beksa ze mnie <XD *zakłada papierową torebkę na głowę*

Kamui Shiro
Status: Offline

Post autor: Kamui Shiro » pn wrz 25, 2006 12:34 am

Ja ryczałem przy zakończeniu "X" serii TV i movie chyba też. Poza tym to nie bardzo, chociaż czasami jakiś optymistycznie brzmiący opening/ending mnie rozkrochmala *.*

łez zazwyczaj nie ma, ale i tak często anime i mangi ściskają gardło...

seto-kun
Status: Offline

Post autor: seto-kun » pn wrz 25, 2006 11:22 am

Temat wprawdzie już dawno nie odwiedzany ale co tam warto się wypowiedzieć. No więc (bie zaczyna się zdania od "no więc") płakać nie płakałem choć niejednokrotnie byłem tego bardzo bliski gdyż wiele histori było faktycznie poruszających. W sumie od płaczu powstrzymywała mnie myśl że to wszystko jest na szczęście tylko wymysloną historią. Nie ukrywam jednak że może i kiedyś gdzieś tam spłyneła jakaś pojedyńcza łęzka ;)

nimfin
Status: Offline

Post autor: nimfin » ndz paź 15, 2006 5:11 pm

Mną ostatnio "pozamiatało" Elfen Lied! Czizez ale to było mocne!!

.spk
Status: Offline

Post autor: .spk » ndz paź 15, 2006 7:19 pm

Elfen Lied to podbno nieziemski szit.

Vibeke
Status: Offline

Post autor: Vibeke » ndz paź 15, 2006 7:47 pm

S pisze:Elfen Lied to podbno nieziemski szit.
Bo to JEST nieziemski szit, na prawde nie rozumiem zbytnio ludzi 'uwielbiających' ten tytuł :roll:

a wracjaąc do tematu:
Uroniłam łzy przy:
Sailor Moon (kiedy to po raz pierwszy oglądałam to anime jak byłam mała ;p)
Air
Bokura Ga Ita
Honey & Clover (w obu seriach T.T)
Fruits Basket (łooo...kiedy to było, a mangi w Polsce ani wydu ani słychu :roll:)
Princess Tutu
no i chyba jeszcze Escaflowne

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » ndz paź 15, 2006 7:55 pm

Bo to JEST nieziemski szit, na prawde nie rozumiem zbytnio ludzi 'uwielbiających' ten tytuł
Zgadzam się, uważam, że w internecie znajdzie się na pewno o wiele ciekawsze i bardziej wartościowsze Anime niż te... co do Fruit Basket, to łzy nie uroniłam, ale mangę bym chętnie przeczytała w polskiej wersji....

nimfin
Status: Offline

Post autor: nimfin » ndz paź 15, 2006 11:30 pm

Z tego co wyczytałem na necie zdania odnośnie Elfen Lied`a są bardzo podzielone. Ja reprezentuję opcję zdecydowanie pro!

Iori
Status: Offline

Post autor: Iori » czw paź 19, 2006 9:58 am

Ja uroniłem łze w bardzo wzruszającej i smutnej zarazem scenie - ostatni odcinek Chrono Crusade gdy
[SPOILER]
Chrono i Rosette umarli razem na ławce.
[/SPOILER]

Oznaczaj spoilery :/
Shig
Ostatnio zmieniony czw paź 19, 2006 10:20 am przez Iori, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Main”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości