"TARG"mangi i anime

Forum główne, na którym możecie rozmawiać na wszystkie tematy związane z wydawnictwem Waneko :]
Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » pn gru 08, 2003 3:18 pm

artbook AS?? :shock: pewnie ze bym wciagnela,jesli w dobrym stanie i za dobra cene :twisted: napisz co i jak 8)

Saya
Status: Offline

Post autor: Saya » pn gru 08, 2003 4:14 pm

Sheril pisze:artbook AS?? :shock: pewnie ze bym wciagnela,jesli w dobrym stanie i za dobra cene :twisted: napisz co i jak 8)
Widzę, że artbook wywołał pewien oddźwięk :)
Jeśli chodzi o dane techniczne to jest w stanie tzw. idealnym. Żadnych odstępstw od stanu, w którym go kupiłam nie zanotowałam (no dobra, nie jest już zafoliowany ^.^) Ale dla porządku muszę dodać, ze to nie wersja oryginalna, ale niemiecka, która nie różni się niczym od japońskiej poza tym, że wywiad z autorką i teksty są w zrozumiałym języku (dla mnie akurat to był plus).
Co do ceny...Hmm...Nie przemyślałam tego tak do końca...Generalnie kupiłam go za koszmarne pieniądze (30 euro, o 10 euro więcej niż jap wersja) i właśnie zastanawiam się za ile opłaca się to sprzedać. Bo szerze mówiąc jakbym miała go oddać za 50 zł, to wolę żeby sobie postał na półce. Ładnie tam wygląda i w ogóle (wiem, niezdecydowana jestem...). A nówka z Japonii kosztuje wcale nie tak dużo (w porównaniu), bo 90 zł przy obecnym kursie euro (w Archonii,bez opłaty za dostawę)....
Ech....
Ma ktoś jakąś koncepcję?

misiaq
Status: Offline

Post autor: misiaq » ndz gru 14, 2003 2:20 am

Ma ktoś epki Wolf's Raina powyżej 23? Ja mam do 23 i nie mogę nigdzie dotać dalej ;(. Jakby ktoś miał jeszcze coś z do sprzedania eXa to się polecam :roll:

Witch_Robin
Status: Offline

Post autor: Witch_Robin » ndz gru 14, 2003 10:03 am

no ja niestety nie mam ...

Pasuzuko
Status: Offline

Post autor: Pasuzuko » ndz gru 14, 2003 12:41 pm

Saya pisze:A nówka z Japonii kosztuje wcale nie tak dużo (w porównaniu), bo 90 zł przy obecnym kursie euro (w Archonii,bez opłaty za dostawę)....
Tylko pytanie ile trzeba będzie za tą dostawę zapłacić... :?

misiaq
Status: Offline

Post autor: misiaq » ndz gru 14, 2003 4:40 pm

Qrka, nie wiecie gdzie możnaby zdobyć ww odcinki?

harloczek
Adept
Posty: 215
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:54 pm
Lokalizacja: zależy kto pyta
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: harloczek » ndz gru 14, 2003 9:32 pm

misiaq pisze:Ma ktoś epki Wolf's Raina powyżej 23? Ja mam do 23 i nie mogę nigdzie dotać dalej ;(. Jakby ktoś miał jeszcze coś z do sprzedania eXa to się polecam :roll:
masz na mysli dvd...?

bo wszystkie posty z oferta sprzedazy subow beda stad wylatywac.
Abstract Overload 'zine => piszemy o japońskiej muzyce
rock, pop, gothic, industrial, metal, electro, visual kei...

Witch_Robin
Status: Offline

Post autor: Witch_Robin » sob gru 20, 2003 2:40 pm

Niech ludzie sprzedają to co chcą czyli wszystko co jest związane M&A... :!:

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » sob gru 20, 2003 4:18 pm

Witch_Robin pisze:Niech ludzie sprzedają to co chcą czyli wszystko co jest związane M&A... :!:
Tak ale prywatnie.. na forum wydawnictwa mangowego nie może być sprzedawany nielegalny stuff..

Witch_Robin
Status: Offline

Post autor: Witch_Robin » sob gru 20, 2003 4:40 pm

Aha no to sorry ..

Shadow of Death
Status: Offline

Post autor: Shadow of Death » sob gru 20, 2003 5:01 pm

Saya << Angel Cage nie jest artbookiem do AS.. nie na wszystkich artach widnieją postacie z AS...

Kasiotfur
Status: Offline

Post autor: Kasiotfur » czw gru 25, 2003 6:27 pm

mam na sprzedaz artbook z Evangeliona :>


"Neon Genesis Evangelion Photo File EVE Venus at the 2015 A.D."

Artbook pozwala dokładniej przyjrzeć się żeńskim postaciom z serii. Rei Ayanami, Asuka Langley,Hikari Horaki, Misato Katsuragi, Ritsuko Akagi i Maya Ibuki. Na każdą z nich przypada opis, klatki z filmu i rysunki. Najwięcej dotyczy Rei i Asuki. Na końcu Artbooka znajdują się nawet zdjęcia figurek z dziewczynami i pierwowzory postaci malowane akwarelkami. Pod okładką rysunek Rei Ayanami wytloczony złotym tuszem na kalce technicznej.

Format troche wiekszy niz A4

Prawie 70 kolorowych stron na grubym błyszczącym papierze.

Okładka w matowej obwolucie

http://allegro.pl/show_item.php?item=19289511

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » czw gru 25, 2003 6:49 pm

70 zł...... bagatela :lol: :cry:

Kasiotfur
Status: Offline

Post autor: Kasiotfur » czw gru 25, 2003 6:59 pm

Remiel>> ten placz i smiech naraz wyraza wszystko ;} a tak wogole to nie jest drogi jak na artbook. >.>... artbook z Berserka bedzie mnie kosztowal 130zl >.>

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » czw gru 25, 2003 10:06 pm

Kasiotfur pisze:Remiel>> ten placz i smiech naraz wyraza wszystko ;} a tak wogole to nie jest drogi jak na artbook. >.>... artbook z Berserka bedzie mnie kosztowal 130zl >.>
Całe szczęście nie jestem jeszcze fanem Berserka...

Kasiotfur
Status: Offline

Post autor: Kasiotfur » czw gru 25, 2003 10:26 pm

Zastanow sie nad tym! :>>>> warto!

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » czw gru 25, 2003 10:31 pm

Kasiotfur pisze:Zastanow sie nad tym! :>>>> warto!
Niewątpliwie, gdyby nie brak bodajże 9 odcinka to bym mógł obejrzeć serial, który mam pod ręką ^_^

Kasiotfur
Status: Offline

Post autor: Kasiotfur » czw gru 25, 2003 10:47 pm

>.>.. to zalatwiaj i ogladaj XDD a potem 25 tomow mangusi.. i tyyyyle figurek... i artbooki i DVD.... *slina* przepraszam .. zagapilam sie >.> XD

[Sugeruje wrocic do tematu... /Harloczek]

Witch_Robin
Status: Offline

Post autor: Witch_Robin » pt gru 26, 2003 1:44 pm

czy naprawdę nikt nie chce kupić brzoskwinki 1 tomu ???


ODPOWIEDZ

Wróć do „Main”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości