"TARG"mangi i anime

Forum główne, na którym możecie rozmawiać na wszystkie tematy związane z wydawnictwem Waneko :]
ODPOWIEDZ
Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » sob sty 03, 2004 11:44 pm

Boginki mnie już nie bawią, a Bebop w postaci komiksu mnie zraża, jak zobaczyłem przykładowe strony w starym Kawaii to myślałem, że mnie krew zaleje.

Ithil
Status: Offline

Post autor: Ithil » pn sty 05, 2004 2:38 pm

Sprzedam Fanbook i Character book z Naruto po 30 zł/szt i polskie wydanie Cutlassa za 15 zł, najchętniej komuś z Opola lub okolic. :] Nówki. ;)

if

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » wt sty 06, 2004 6:26 am

Ithil pisze:Sprzedam Fanbook i Character book z Naruto po 30 zł/szt
if
Uaaarghhh!!! Ithil dlaczego mi to robis? Teraz mam wyrzuty sumienia bo kupiłam w Hon'ya dwa razy drozej. -.-

Mitsuishi
Status: Offline

Post autor: Mitsuishi » wt sty 06, 2004 5:14 pm

Sprzedam:
- talię kart do gry z NGE z plastikowym pudełkiem; na rewersie Rei, za 30zł (będę płakać :cry: ale potrzebuje kasy, buu)
- 1 tom Akiry :D







teraz się będę pół godziny zbierała, zeby kliknąć "wyślij" =='

Lilu
Status: Offline

Post autor: Lilu » wt sty 06, 2004 7:50 pm

ja ostatnio tez sie powaznie zastanawiam czy nei sprzedac moich kolekcji. Niestety kasy nigdy za duzo a wiem ze np Akiry nie precztam drugi raz, boginek zapewne tez nie ;P

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » wt sty 06, 2004 7:59 pm

Ja jakoś nie mam ochoty sprzedawać swoich kolekcji.. zbytnio się do nich "przywiązałem" i naprawdę ciężko by było..

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » wt sty 06, 2004 8:06 pm

Lilu pisze:ja ostatnio tez sie powaznie zastanawiam czy nei sprzedac moich kolekcji. Niestety kasy nigdy za duzo a wiem ze np Akiry nie precztam drugi raz
A ile byś chciała za Akirę (komplet)?
Jeżeli nie znalazłabyś kupca do kwietnia, to może na Kamikaze 2 bym od ciebie odkupił.

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » wt sty 06, 2004 9:32 pm

Hehe, pamiętam, że kiedyś miałem gdzieś tak 20 tomów (róznych mang razem wziętych) i wymieniłem ja za 3 oryginalne systemy rpg i 2 kserówki. Systemów już nie mam :wink: a mangi zbieram od nowa, ale tamte chyba sobie odpuszczę, bo albo nie mam do nich dostępu z powrotem, albo mam za duże zaległości.

snow_wolf
Status: Offline

Post autor: snow_wolf » wt sty 06, 2004 9:53 pm

Remiel pisze:Systemów już nie mam :wink: a mangi zbieram od nowa, ale tamte chyba sobie odpuszczę, bo albo nie mam do nich dostępu z powrotem, albo mam za duże zaległości.
Remiel... Love Hina :twisted: ;) !

btw.. tym razem nie sprzedam a szukam 2 tomu "Chobits" ;) Zaspało mi się na niego a teraz nie mogę w mojej okolicy nigdzie dostać :/

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » wt sty 06, 2004 10:24 pm

snow_wolf_ pisze:btw.. tym razem nie sprzedam a szukam 2 tomu "Chobits" ;) Zaspało mi się na niego a teraz nie mogę w mojej okolicy nigdzie dostać :/
Zamów w JPF albo na www.komiksiarnia.pl.

Lilu
Status: Offline

Post autor: Lilu » śr sty 07, 2004 8:25 am

Shig pisze:
Lilu pisze:ja ostatnio tez sie powaznie zastanawiam czy nei sprzedac moich kolekcji. Niestety kasy nigdy za duzo a wiem ze np Akiry nie precztam drugi raz
A ile byś chciała za Akirę (komplet)?
Jeżeli nie znalazłabyś kupca do kwietnia, to może na Kamikaze 2 bym od ciebie odkupił.
Shigu mysle ze doszlibysmy do porozumienia :] Wszystkie moje mangi sa w idealnym stanie - czytane raz, nie pozyczane. Teraz grzecznie sobie stoja na poleczce :]

snow_wolf
Status: Offline

Post autor: snow_wolf » śr sty 07, 2004 2:21 pm

Shig pisze:
snow_wolf_ pisze:btw.. tym razem nie sprzedam a szukam 2 tomu "Chobits" ;) Zaspało mi się na niego a teraz nie mogę w mojej okolicy nigdzie dostać :/
Zamów w JPF albo na www.komiksiarnia.pl.
Tak wiem że jest możliwość, ale szczerze mówiąc koszt wysyłki itp.. troche to kosztuje, a że szykuje mi się "rejs" po Polsce w ferie to mógłbym odebrać osobiście... ;)

Kasiotfur
Status: Offline

Post autor: Kasiotfur » sob sty 17, 2004 5:44 pm


Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » sob sty 17, 2004 6:31 pm

Kasiotfur pisze:Artbook z Evangeliona ^^
dla tych wstępnych projektów i rzeczy nie pokazanych w serialu bym kupił, ale niestety za duży to wydatek :)

Kasiotfur
Status: Offline

Post autor: Kasiotfur » sob sty 17, 2004 6:38 pm

w kazdym razie naprawde warto ;> sama go z bólem sprzedaje

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » sob sty 17, 2004 6:52 pm

ja bym nie sprzedał.. a na zakup mnie nie stać.. :?

Witch_Robin
Status: Offline

Post autor: Witch_Robin » ndz sty 18, 2004 12:28 pm

o i sprzedam jeszcze marsa tom 5 -nawet ani razu nieczytany !!!

Sula
Status: Offline

Post autor: Sula » czw lut 12, 2004 6:14 pm

Artbook autorstwa Amano Yoshitaki

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=21198410

Artbook aut.Yuu Watase do Fushigi Yuugi

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=21195959

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2685
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » czw lut 12, 2004 6:29 pm

O... artbook Amano-san z chęcią bym kupił, ale jak popatrzyłem na cenę to aż mną zachwiało :? Trochę drogi...
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Sula
Status: Offline

Post autor: Sula » czw lut 12, 2004 6:46 pm

Wiesz ,za darmo go nie dostałem.Prawde mówiąc to wyniusł mnie drożej niż go sprzedaje no ale wtedy był nowy(teraz też jest w b.dobrym stanie no ale nowy nie jest) ,no i chce go sprzedać.Szczególnie koszty wysyłki pamiętam dały po tyłku...
Zresztą np.w takim ComicsUniversum jest dużo drożej.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Main”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości