Ankieta Waneko

Forum główne, na którym możecie rozmawiać na wszystkie tematy związane z wydawnictwem Waneko :]
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Ankieta Waneko

Post autor: wataken » śr sty 29, 2014 5:06 pm

Aby wiedzieć co dokładnie poprawić w pracy naszego wydawnictwa, w naszym sklepiku i na naszym stoisku konwentowym, jak w przyszłości lepiej wydawać i ogłaszać nowe tytuły, w którym kierunku powinna rozwijać się nasza nowa seria „Jednotomówek Waneko” – postanowiliśmy utworzyć naszą pierwszą od bardzo dawna ankietę.

Zapraszamy wszystkich do jej wypełniania, możecie być pewni, że weźmiemy jej wyniki pod uwagę przy podejmowaniu wielu przyszłych decyzji – LINK
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

Awatar użytkownika
gg gonia
nołlife
Posty: 2598
Rejestracja: pn sty 25, 2010 3:46 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: gg gonia » śr sty 29, 2014 5:16 pm

Co NAJMNIEJ podoba ci się w naszym wydawnictwie?
Inne (napisz co)
Korci mnie napisać "nie wydajecie jeszcze kuroko" :lol:

Edit: przeczytałam kolejne pytanie..... :mrafroamerykanin:
Ostatnio zmieniony śr sty 29, 2014 5:18 pm przez gg gonia, łącznie zmieniany 1 raz.

Flota
Status: Offline

Post autor: Flota » śr sty 29, 2014 5:17 pm

No to jak już napisałam w nowościach Waneko - brak miejsca na wpisanie jakie inne przy wyborze gatunku jednotomówki.
Jaka manga by się dobrze sprzedała? Bokura no Kiseki, oczywiście! No i Dorohedoro. Mushishi.
Czego brakuje... No na pewno josei.

Marei
nołlife
Posty: 2216
Rejestracja: czw sie 09, 2007 12:56 pm
Status: Offline

Post autor: Marei » śr sty 29, 2014 5:25 pm

Po moich odpowiedziach na pewno się domyślicie, że to ja :lol: W brakujących gatunkach zaznaczyłem josei i inne, wpisałem drugi raz josei, bo brakuje go bardzo. I w mangach, które uważam że się sprzedadzą wpisałem Kuroko, chociaż nie znaczy to, że sam kupię.

Awatar użytkownika
Carnivall
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: czw maja 23, 2013 8:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Carnivall » śr sty 29, 2014 5:27 pm

Ja w sumie nie wiedziałam, co mam napisać w tym, czego brakuje na konwentowych stoiskach, no i napisałam, że miejsca do siedzenia... :oops:

Awatar użytkownika
gg gonia
nołlife
Posty: 2598
Rejestracja: pn sty 25, 2010 3:46 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: gg gonia » śr sty 29, 2014 5:29 pm

Czy tylko mnie rozbraja jak przy pytaniach o negatywy są bezpośrednie odpowiedzi typu:
"stoisko jest brzydkie" "nigdy nie widziałem mniej intuicyjnej strony!" "To cud, żę komukolwiek udało się komuś opłacić swoje zamówienie z takimi" :lol:

A tak wgl, ja mangi tak rzadko kupuje na konwentach że nie przyglądam się cenom XD

Cała ankieta przypomina mi tą która swego czasu zrobiło studio JG :)
A w jednotomówkach zaznaczyłam yaoi/shonen-ai i shonen, bo oprócz kuroko chciałabym od czasu do czasu shoenena którego nie muszę zbierać aż do śmierci.
Marei pisze: I w mangach, które uważam że się sprzedadzą wpisałem Kuroko, chociaż nie znaczy to, że sam kupię.
=D> =D> =D>
Ostatnio zmieniony śr sty 29, 2014 5:31 pm przez gg gonia, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Alzea
Weteran
Posty: 1379
Rejestracja: wt kwie 09, 2013 11:46 am
Gender:
Status: Offline

Post autor: Alzea » śr sty 29, 2014 5:31 pm

Pooooszłoo, jestem bardzo ciekawa co ta ankieta przyniesie, podzielicie sie swoimi przemyśleniami za kilka dni po analizie odpowiedzi? :D

mid29
Status: Offline

Post autor: mid29 » śr sty 29, 2014 5:37 pm

Wychodzi na to, że nie mam wam nic do zarzucenia :D

Fenek Alfa
Status: Offline

Post autor: Fenek Alfa » śr sty 29, 2014 5:52 pm

Ja wpisałem Kagerou Days. Vocaloidy w polskim fandomie są bardzo dobrze znane, a Kagerou Project jest najbardziej znaną serią(chociaż według mnie Shuuen no Shiori i Pandora Voxx są lepsze).

Awatar użytkownika
zandam
Moderator
Posty: 3063
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 8:13 pm
Lokalizacja: Wronki
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: zandam » śr sty 29, 2014 6:08 pm

Flota pisze:Jaka manga by się dobrze sprzedała? Bokura no Kiseki, oczywiście! No i Dorohedoro. Mushishi.
Czego brakuje... No na pewno josei.
No nie! :cry: Zapomniałam o Bokurze... a trochę myślałam nad odpowiedzią na to pytanie i w końcu wpisałam "Onepunch-Man"...szkoda, że już nie mogę poprawić odpowiedzi/cofnąć czasu... XD
Ale przy pytaniach o to, czego brakuje zaznaczałam tylko jeden gatunek....josei rzecz jasna. XD

Quithe
Status: Offline

Post autor: Quithe » śr sty 29, 2014 7:03 pm

Dobrze, że na pytania o konwenty i sklep nie trzeba odpowiadać ;)

treemore
Status: Offline

Post autor: treemore » śr sty 29, 2014 7:18 pm

Białogłowa xD.
W brakujących gatunkach zaznaczyłem josei i inne, wpisałem drugi raz josei, bo brakuje go bardzo
Marei-mistrz ^^.

Sprzedawalną mangę zmieniałam 10 razy i w końcu zaznaczyłam drugą opcję :P.

Hmm... Dlaczego jak zaznaczyłam, ze nie jeżdżę na konwenty to i tak mnie o nie pyta?

kamiookami
Posty: 77
Rejestracja: pt lut 18, 2011 11:45 am
Status: Offline

Post autor: kamiookami » śr sty 29, 2014 8:04 pm

U, a mi wyskakuje "Ankieta została już wypełniona z komputera o Twoim adresie IP." Chyba nie mogę zostać ankietowanym :(

Mixik
Status: Offline

Post autor: Mixik » śr sty 29, 2014 8:30 pm

Wypełniona. ^^
Ps: Mam nadzieję, że z tej ankiety nie wyjdzie za dużo yaoi/shonen-ai... :|

Jaskol
Status: Offline

Post autor: Jaskol » śr sty 29, 2014 8:39 pm

kamiookami pisze:U, a mi wyskakuje "Ankieta została już wypełniona z komputera o Twoim adresie IP." Chyba nie mogę zostać ankietowanym
kto jest Twoim dostawcą internetu? na 99% współdzielisz zewnętrzny nr ip z kimś, kto już ankietę wypełnił, bądź ktoś z Twojego internetu wypełnił już ankietę (np brat lub siostra)

Sayuki78
Status: Offline

Post autor: Sayuki78 » śr sty 29, 2014 9:31 pm

Mixik pisze: Ps: Mam nadzieję, że z tej ankiety nie wyjdzie za dużo yaoi/shonen-ai... :|
Matko jedyna, ale żeś się uczepiła tego yaoi :roll:

Też wpisałam Kuroka :D Może w końcu uda się "zmusić" Waneko do wydania tego.

shaneL
Status: Offline

Post autor: shaneL » śr sty 29, 2014 9:47 pm

Ankieta wypełniona. To pytanie o dłuższe serie w ankiecie: planujecie coś na 20 tomów? Jest więc nadzieja 8-)

Cooni
Status: Offline

Post autor: Cooni » śr sty 29, 2014 10:49 pm

Wypełnione, ale miałam kilka problemów, chyba najbardziej z zaznaczeniem ile wydaje miesięcznie na mangi (zwykle kupuję raz na kilka miesięcy w zależności od możliwości i wtedy wydaję większą kwotę). Brakowało mi w 2,3 miejscach opcji „obojętnie”, choćby w przypadku wielotomowej serii – zaznaczyłam w końcu wydanie zbiorcze. A, i niefajnie że w pytaniu o tematykę można było wybrać tylko 3 odpowiedzi, miałam ochotę zaznaczyć wszystkie xD. Jestem ciekawa wyników, które będziecie mogli opublikować, czekam niecierpliwie ;).

Lilka
Status: Offline

Post autor: Lilka » śr sty 29, 2014 10:54 pm

U mnie problemem jest to, że nie mogę wypełnić ankiety, skoro już ktoś z tego IP to zrobił... Tak więc zamiast dwóch ankietowanych, macie jednego :P
Ogólnie to w kilku pytaniach brakowało opcji "obojętne". No i bezsensem są pytania o stoisko na konwentach, gdy nie jeździ się na te konwenty. Przynajmniej dobrze, że nie trzeba było wypełniać ;)

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » śr sty 29, 2014 10:56 pm

Lilka pisze:U mnie problemem jest to, że nie mogę wypełnić ankiety, skoro już ktoś z tego IP to zrobił... Tak więc zamiast dwóch ankietowanych, macie jednego :P
Może jutro to zmienimy i zamiast IP + ciasteczek będą same ciasteczka. Się zobaczy.
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

ODPOWIEDZ

Wróć do „Main”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości