Ankieta Waneko

Forum główne, na którym możecie rozmawiać na wszystkie tematy związane z wydawnictwem Waneko :]
Mixik
Status: Offline

Post autor: Mixik » czw lut 06, 2014 7:11 pm

Nie mogę wypełnić nowej ankiety, bo: "Ankieta została już wypełniona z komputera o Twoim adresie IP." :cry:

Awatar użytkownika
Canis
nołlife
Posty: 2874
Rejestracja: pt sty 14, 2011 10:11 am
Lokalizacja: Rzeszów
Gender:
Status: Offline

Post autor: Canis » czw lut 06, 2014 7:30 pm

Wszystkie proponowane tytuły były do przewidzenia. Dla mnie niestety żaden nie jest atrakcyjny.

Samą ankietę nr 2 odbieram negatywnie. Pytanie czy przyzwolilibyśmy, aby mangi były wydawane w trybie co 3 miesiące mocno mnie niepokoi. Już teraz takie Battle Royal jest wydawane co 3 miesiące. Oczekiwanie na tomik = wieczność. Może nie miałoby to znaczenia dla krótszych serii, ale chyba nie o nie wydawnictwo pyta.

Jednak tym co najbardziej ziębi jest pytanie o yaoi. Oni na poważnie? Kotori, Ringo Ame, a nawet SJG. Dlaczego wszyscy się uparli na (z całym szacunkiem) części rowerowe. Drogie Waneko, nie idźcie tą drogą. Wydajcie lepiej pełnokrwiste yuri, albo coś z dojrzałą erotyką, tego na rynku nie ma.

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » czw lut 06, 2014 7:35 pm

dejikos pisze:Z Zandam i jeszcze jednym kolegą utworzyliśmy klub: Waneko Dba o Nasze Oszczędności, ta ankieta świetnie wpisuje się w nasze motto ;)
A co byście chcieli zobaczyć w takiej ankiecie (a nawet jeszcze lepiej na sklepowych półkach) aby rozwiązać swój klub? ;)
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

Marei
nołlife
Posty: 2216
Rejestracja: czw sie 09, 2007 12:56 pm
Status: Offline

Post autor: Marei » czw lut 06, 2014 7:44 pm

Z Zandam i jeszcze jednym kolegą utworzyliśmy klub: Waneko Dba o Nasze Oszczędności, ta ankieta świetnie wpisuje się w nasze motto ;)
Dopisałbym się, ale jednak Higurashi w tej ankiecie robi mi nadzieję :lol:

daniel122
Status: Offline

Post autor: daniel122 » czw lut 06, 2014 7:48 pm

wataken pisze:
dejikos pisze:Z Zandam i jeszcze jednym kolegą utworzyliśmy klub: Waneko Dba o Nasze Oszczędności, ta ankieta świetnie wpisuje się w nasze motto ;)
A co byście chcieli zobaczyć w takiej ankiecie (a nawet jeszcze lepiej na sklepowych półkach) aby rozwiązać swój klub? ;)
Coś od Boichiego na 100%, Slam Dunk, Jackals, Gangsta, Ibitsu, Hikaru no Go... w sumie sporo tego :p

Awatar użytkownika
dziabara
Wtajemniczony
Posty: 675
Rejestracja: pn lip 22, 2013 10:19 pm
Lokalizacja: Warszawa
Gender:
Status: Offline

Post autor: dziabara » czw lut 06, 2014 7:52 pm

Ja jak zawsze będę podziwiać wasz spokój w przyjmowaniu tego spamu i jęków rozpaczy w stylu "Dlaczego nie ma tytułu X w ankiecie? To znaczy, że go nie wydacie?" _^_ Ankieta jest tylko po to, żeby pytać, choćby i na zapas, a nie mieć obmyślone jakieś decyzje i w dziwny sposób ogłaszać je kupującym. Dlatego życzę wszystkim optymizmu i wytrwałości :)

Nie będę jednak spamować Magi. Wszystko mi pasuje, może najmniej No.6, ale to w sumie byłby tylko dobry moment na zapoznanie się z mangą.

Grey
nołlife
Posty: 4340
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 11:52 am
Status: Offline

Post autor: Grey » czw lut 06, 2014 7:52 pm

wataken pisze:
dejikos pisze:Z Zandam i jeszcze jednym kolegą utworzyliśmy klub: Waneko Dba o Nasze Oszczędności, ta ankieta świetnie wpisuje się w nasze motto ;)
A co byście chcieli zobaczyć w takiej ankiecie (a nawet jeszcze lepiej na sklepowych półkach) aby rozwiązać swój klub? ;)
Kemonomimi! :)

Awatar użytkownika
usagisensei
Wtajemniczony
Posty: 750
Rejestracja: śr sie 15, 2012 4:20 pm
Lokalizacja: Koszalin
Gender:
Status: Offline

Post autor: usagisensei » czw lut 06, 2014 7:58 pm

Coraz częściej zdaje sobie z tego sprawe, iż to niemal marzenia ściętej głowy ale (nieśmiało podnosi wzrok)... "Please Save My Earth" :P

Quithe
Status: Offline

Post autor: Quithe » czw lut 06, 2014 7:58 pm

Grey pisze:
wataken pisze:
dejikos pisze:Z Zandam i jeszcze jednym kolegą utworzyliśmy klub: Waneko Dba o Nasze Oszczędności, ta ankieta świetnie wpisuje się w nasze motto ;)
A co byście chcieli zobaczyć w takiej ankiecie (a nawet jeszcze lepiej na sklepowych półkach) aby rozwiązać swój klub? ;)
Kemonomimi! :)
Rżnąć, siekać, palić
Tylko Szatana czcić
Ku Jego chwale ryje im bić
Krew z trucheł spić
GO TO DMC!!!!

Chrno
Status: Offline

Post autor: Chrno » czw lut 06, 2014 8:02 pm

Mnie tam się ankieta podoba, malkontenty jedne :P

Awatar użytkownika
dejikos
nołlife
Posty: 2710
Rejestracja: czw sie 10, 2006 2:04 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: dejikos » czw lut 06, 2014 8:04 pm

Heloł! TO NIE BYŁO PYTANIE DO WAS. Wstąpcie do naszego klubu, pogadamy :P

Watakenie, wielokrotnie podajemy różne tytuły. Na pewno nie pragniemy hiciorków gimbazy... KRYMINAŁY, OKRUCHY ŻYCIA, COŚ ORYGINALNEGO.
Twitter * Discord: Dejikos#8562

Quithe
Status: Offline

Post autor: Quithe » czw lut 06, 2014 8:06 pm

dejikos, ja tylko Dogsy kupuję i (RAZ NA TRZY MIECHY) BR, więc tak, spokojnie mogę powiedzieć, że też nie zaglądają mi do portfela ;)

Awatar użytkownika
dejikos
nołlife
Posty: 2710
Rejestracja: czw sie 10, 2006 2:04 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: dejikos » czw lut 06, 2014 8:07 pm

Quithe pisze:dejikos, ja tylko Dogsy kupuję i (RAZ NA TRZY MIECHY) BR, więc tak, spokojnie mogę powiedzieć, że też nie zaglądają mi do portfela ;)
Jesteś dobrym kandydatem, ale nie wyraziłeś chęci wstąpienia do klubu, więc Twoje roszczenia się nie liczą :P
Twitter * Discord: Dejikos#8562

Awatar użytkownika
zandam
Moderator
Posty: 3063
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 8:13 pm
Lokalizacja: Wronki
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: zandam » czw lut 06, 2014 8:08 pm

wataken pisze:A co byście chcieli zobaczyć w takiej ankiecie (a nawet jeszcze lepiej na sklepowych półkach) aby rozwiązać swój klub? :wink:
daniel122 pisze:Coś od Boichiego na 100%, Slam Dunk, Jackals, Gangsta, Ibitsu, Hikaru no Go... w sumie sporo tego :p
Grey pisze:Kemonomimi! :)
Quithe pisze:Rżnąć, siekać, palić
Tylko Szatana czcić
Ku Jego chwale ryje im bić
Krew z trucheł spić
GO TO DMC!!!!
Ej... tak jak napisała Dej... nie ma Was (jeszcze) w Naszym Klubie, więc nie macie prawa do reprezentowania go (Zgłoszenia można wysyłać na tw). :P

Oprócz tego, co napisała Dej, to dodam tylko, że wypadałoby (metodą małych kroków) zrobić dużo bardziej zróżnicowaną (pod względem tematyki i gatunków) ankietę, niż ta shounenankieta, bo nazwać jej inaczej nie mogę. Gdzie są seineny?joseie?shoujo?Shoujo-ai?Yaoi? :P
dejikos pisze:
Quithe pisze:dejikos, ja tylko Dogsy kupuję i (RAZ NA TRZY MIECHY) BR, więc tak, spokojnie mogę powiedzieć, że też nie zaglądają mi do portfela :wink:
Jesteś dobrym kandydatem, ale nie wyraziłeś chęci wstąpienia do klubu, więc Twoje roszczenia się nie liczą :P
Powiedziałabym, że nawet bardzo dobrym... ale pierw wstąpienie, potem reprezentowanie. :D
Ostatnio zmieniony czw lut 06, 2014 8:13 pm przez zandam, łącznie zmieniany 1 raz.

Quithe
Status: Offline

Post autor: Quithe » czw lut 06, 2014 8:12 pm

Na Twittera się nie wybieram... W takim razie pozostaje wam jedno, skasować mój post ;)

Chrno
Status: Offline

Post autor: Chrno » czw lut 06, 2014 8:16 pm

Gdzie są seineny?joseie?shoujo?Shoujo-ai?Yaoi?
Jeżeli zaś chodzi o proponowane tytuły to znalazły się tam te, które najczęściej pojawiały się w poprzedniej ankiecie
I cała zagadka "czemu nie ma tytułu X" się rozwiązała, użytkownicy zadecydowali.

Grey
nołlife
Posty: 4340
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 11:52 am
Status: Offline

Post autor: Grey » czw lut 06, 2014 8:22 pm

Quithe pisze:dejikos, ja tylko Dogsy kupuję i (RAZ NA TRZY MIECHY) BR, więc tak, spokojnie mogę powiedzieć, że też nie zaglądają mi do portfela ;)
Ja z obecnie wychodzących tylko Kuro. Czyli wygrałem licytację, co? :P

Quithe
Status: Offline

Post autor: Quithe » czw lut 06, 2014 8:28 pm

Grey pisze:
Quithe pisze:dejikos, ja tylko Dogsy kupuję i (RAZ NA TRZY MIECHY) BR, więc tak, spokojnie mogę powiedzieć, że też nie zaglądają mi do portfela ;)
Ja z obecnie wychodzących tylko Kuro. Czyli wygrałem licytację, co? :P
Tak, wygrałeś dzisiaj Internet. W nagrodę mem:

Obrazek

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » czw lut 06, 2014 8:29 pm

zandam pisze: Oprócz tego, co napisała Dej, to dodam tylko, że wypadałoby (metodą małych kroków) zrobić dużo bardziej zróżnicowaną (pod względem tematyki i gatunków) ankietę, niż ta shounenankieta, bo nazwać jej inaczej nie mogę. Gdzie są seineny?joseie?shoujo?Shoujo-ai?Yaoi? :P
Im lepszego hiciora/hiciory trafimy, tym większe są szanse na mangi z innych, mniej dochodowych i bardziej ryzykownych, gałęzi mangowego drzewa. Wstawiamy takie gatunki do serii jednotomówek, może coś też wrzucimy dłuższego... Się zobaczy, nie będę jednak ściemniał, że nagle zaczniemy wydawać samego Tezukę, ambitne wielotomowe joseie z lat 30 XVII wieku czy seineny o sprzedawcy znaczków z Yokohamy, który postanawia w wieku 40 spojrzeć wstecz na swoje życie... Nie zrozumcie mnie źle, sam lubię niektóre takie tytuły, Tezuki mam całą półkę, komiksów w podobnej tematyce też... Ale takimi mangami na utrzymanie wydawnictwa nie zarobisz, stąd aby wagon "seinen/josei/cokolwiek ambitnego" odjechał ze stacji potrzebna jest lokomotywa która go pociągnie. Wiem, kiepska metafora ale lepszej wymyślić nie potrafię na obecną chwilę.
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

daniel122
Status: Offline

Post autor: daniel122 » czw lut 06, 2014 8:36 pm

wataken pisze: Ale takimi mangami na utrzymanie wydawnictwa nie zarobisz, stąd aby wagon "seinen/josei/cokolwiek ambitnego" odjechał ze stacji potrzebna jest lokomotywa która go pociągnie. Wiem, kiepska metafora ale lepszej wymyślić nie potrafię na obecną chwilę.
Kurosz, Karneval, Pandora czy Egzorcysta nie sprzedają się na tyle dobrze aby z czymś "zaryzykować"? :P

ODPOWIEDZ

Wróć do „Main”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości