Ankieta Waneko

Forum główne, na którym możecie rozmawiać na wszystkie tematy związane z wydawnictwem Waneko :]
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » pt sty 31, 2014 1:40 am

Raczej jednak zostaniemy niestety przy ciasteczkach + IP. Wiem, mniej osób zagłosuje, ale z drugiej strony trudniej będzie strollować jej wyniki.
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

Jaskol
Status: Offline

Post autor: Jaskol » pt sty 31, 2014 7:58 am

wataken pisze:Raczej jednak zostaniemy niestety przy ciasteczkach + IP. Wiem, mniej osób zagłosuje, ale z drugiej strony trudniej będzie strollować jej wyniki.
bo ja wiem, dla chcącego nic trudnego :D

Grey
nołlife
Posty: 4340
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 11:52 am
Status: Offline

Post autor: Grey » pt sty 31, 2014 9:05 am

wataken, mogłeś tego nie pisać xD teraz jakiś śmiałek uzna to za wyzwanie i zacznie kombinować hehe

Lilka
Status: Offline

Post autor: Lilka » pt sty 31, 2014 1:56 pm

wataken pisze:Raczej jednak zostaniemy niestety przy ciasteczkach + IP. Wiem, mniej osób zagłosuje, ale z drugiej strony trudniej będzie strollować jej wyniki.
Buuu... :cry: To może podeślę ci odpowiedzi na PW, a ty będziesz udawał, że nie wiesz od kogo są? :wink:

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » pt sty 31, 2014 2:00 pm

Lilka pisze:
wataken pisze:Raczej jednak zostaniemy niestety przy ciasteczkach + IP. Wiem, mniej osób zagłosuje, ale z drugiej strony trudniej będzie strollować jej wyniki.
Buuu... :cry: To może podeślę ci odpowiedzi na PW, a ty będziesz udawał, że nie wiesz od kogo są? :wink:
Podeślij ;)
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

Lilka
Status: Offline

Post autor: Lilka » pt sty 31, 2014 2:18 pm

Tylko jednej rzeczy nie brałam pod uwagę... Nie mogę wejść w ankietę, żeby przypomnieć sobie pytania :lol:

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » pt sty 31, 2014 2:26 pm

Już masz je na PW, tak trochę chamskie kopiuj wklej ale powinno dać się odczytać
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

Lilka
Status: Offline

Post autor: Lilka » pt sty 31, 2014 5:22 pm

Dzięki wielkie :D

Awatar użytkownika
Katori
Weteran
Posty: 1285
Rejestracja: pt kwie 08, 2011 10:21 am
Lokalizacja: Austria
Gender:
Status: Offline

Post autor: Katori » czw lut 06, 2014 4:23 pm

OMG, Higurashi, Horimiya i Tasogare w nowej ankiecie! Marzenia mogą być spełnione. ;_;

l33
Status: Offline

Post autor: l33 » czw lut 06, 2014 4:30 pm

Moja nieumarła nadzieja na Higurashi została podbudowana cegiełką ankiety :D

Faust
Status: Offline

Post autor: Faust » czw lut 06, 2014 4:55 pm

Kto pisze odpowiedzi do tych ankiet? I dlaczego jak czytam pytanie, mam w głowie dosyć abstrakcyjną odpowiedź, to ta odpowiedź jest wśród potencjalnych wyborów? Kogo pozwać za dobieranie się do mojej głowy?

Quithe
Status: Offline

Post autor: Quithe » czw lut 06, 2014 4:57 pm

Faust pisze:Kto pisze odpowiedzi do tych ankiet? I dlaczego jak czytam pytanie, mam w głowie dosyć abstrakcyjną odpowiedź, to ta odpowiedź jest wśród potencjalnych wyborów? Kogo pozwać za dobieranie się do mojej głowy?
Większość substancji działa na ludzi podobnie, więc nadmiar kawy wiele tłumaczy ;)

Faust
Status: Offline

Post autor: Faust » czw lut 06, 2014 5:04 pm

Quithe pisze:
Faust pisze:Kto pisze odpowiedzi do tych ankiet? I dlaczego jak czytam pytanie, mam w głowie dosyć abstrakcyjną odpowiedź, to ta odpowiedź jest wśród potencjalnych wyborów? Kogo pozwać za dobieranie się do mojej głowy?
Większość substancji działa na ludzi podobnie, więc nadmiar kawy wiele tłumaczy ;)
Oczywiście, ale język polski jest całkiem bogaty w formy, więc chociaż nie powinno być to słowo w słowo.

Poza tym to też dosyć odważna teza, niektórzy uprawiają wū jitsu na wesoło i tanecznie, a inni w ciemnym kącie hodują grzybki i nikt ich nie kocha. A jeszcze inni łączą jedno i drugie, ale tych ludzie nie lubią najbardziej, bo zajmują łazienkę.

Grey
nołlife
Posty: 4340
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 11:52 am
Status: Offline

Post autor: Grey » czw lut 06, 2014 5:20 pm

oł maj gosz~~ Aż mi kopara opadła gdy zobaczyłem na tej liście aż trzy tytuły na które bym się skusił xD czyżby nadchodziły obfite lata po wielu latach nieurodzaju?
Chociaż mogłem nie zaznaczać ich na tak, bo pewnie z tego powodu nie zostaną wydane xD takie moje szczęście, los, przeznaczenie :(

Awatar użytkownika
dejikos
nołlife
Posty: 2710
Rejestracja: czw sie 10, 2006 2:04 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: dejikos » czw lut 06, 2014 5:52 pm

Z Zandam i jeszcze jednym kolegą utworzyliśmy klub: Waneko Dba o Nasze Oszczędności, ta ankieta świetnie wpisuje się w nasze motto ;)
Twitter * Discord: Dejikos#8562

Awatar użytkownika
Shiki
Weteran
Posty: 1391
Rejestracja: czw sty 03, 2013 6:40 pm
Status: Offline

Post autor: Shiki » czw lut 06, 2014 6:10 pm

Obfite lata to będą dopiero jak na rynku zagości na dobre Deadman, Are You Alice, Magi/No.6/Tasogare oraz Jormungand/Gangsta ;P
Obrazek

Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Ame » czw lut 06, 2014 6:18 pm

Następna ankieta?Dzisiaj nie chce mi się jej wypełniać zrobi się jutro :P .

Kapelusznik
Status: Offline

Post autor: Kapelusznik » czw lut 06, 2014 6:23 pm

Shiki pisze:Obfite lata to będą dopiero jak na rynku zagości na dobre Deadman, Are You Alice, Magi/No.6/Tasogare oraz Jormungand/Gangsta ;P
Do tej listy dopisałabym jeszcze Natsume Yuujinchou.

Iris
Adept
Posty: 434
Rejestracja: śr gru 05, 2012 10:52 pm
Status: Offline

Post autor: Iris » czw lut 06, 2014 6:26 pm

dejikos pisze:Z Zandam i jeszcze jednym kolegą utworzyliśmy klub: Waneko Dba o Nasze Oszczędności, ta ankieta świetnie wpisuje się w nasze motto ;)
Gdzie są zapisy?

Mnie intetesuje Magi. Pozytywnyn zaskoczeniem jest Horimiya - moim zadaniem ta seria jest sto razy lepsza niż Ścieżki, czy Beast Master..

Awatar użytkownika
zandam
Moderator
Posty: 3063
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 8:13 pm
Lokalizacja: Wronki
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: zandam » czw lut 06, 2014 6:38 pm

dejikos pisze:Z Zandam i jeszcze jednym kolegą utworzyliśmy klub: Waneko Dba o Nasze Oszczędności, ta ankieta świetnie wpisuje się w nasze motto :wink:
Iris pisze:Gdzie są zapisy?
Na Twitterze. Serdecznie zapraszamy. :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Main”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości