Rekrutacja na moderatorów

Forum główne, na którym możecie rozmawiać na wszystkie tematy związane z wydawnictwem Waneko :]
Awatar użytkownika
zandam
Moderator
Posty: 3063
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 8:13 pm
Lokalizacja: Wronki
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: zandam » śr lis 13, 2013 12:01 pm

Jaskol pisze:Jeszcze niedawno na chacie wszyscy głosowali na mnie. No popatrzcie jak każdy chce się dorwać do stołka!
Pamięć ludzka bywa ulotna. Nie udzielałeś się przez kilka dni, a Dej nie próżnowała i poparcie Ci od razu spadło. Teraz ponosisz konsekwencje swojej zbytniej pewności siebie. :P

Daminox
nołlife
Posty: 2661
Rejestracja: pn gru 17, 2012 7:33 pm
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Daminox » śr lis 13, 2013 12:47 pm

Mam nadzieję, że jednak to będę ja, bo jeśli niektórzy z Was awansują to od ręki polecą bany 8-)
"Gdy w pobliżu nie ma dźwięku, słychać dźwięk własnego serca"
Mushishi przeł. Radosław Bolałek

Faust
Status: Offline

Post autor: Faust » śr lis 13, 2013 2:36 pm

zandam pisze: Nie udzielałeś się przez kilka dni, a Dej nie próżnowała i poparcie Ci od razu spadło.
Terefere. Wszyscy dobrze wiemy, jak ogromne sumy funkcjonują w kuluarach całej akcji i skąd się wzięło poparcie dla Ciebie i Dej. Waneko rozważa sfinansowanie z tych pieniędzy wydania Kochikame, Golgo 13 oraz wycieczek na Hawaje dla całej redakcji.

Wczoraj w godzinach porannych odnaleziono w redakcji brutalnie zamordowane dwudniowe ciasto marchewkowe z ogórkiem. Zdaniem koronera zostało ono brutalnie zagryzione na śmierć w ramach nieznanego nam bliżej, satanistycznego rytuału. Zatrzymany, Jan Ś. (oficjalnie pseudonim "Jonas", choć w bardziej niebezpiecznych kręgach znany jako "Dealer") był widziany ciągnięty przez policję w kajdankach z wyraźnymi śladami DNA denata na policzku, kiedy to krzyczał "Samo tego chciało! Gdyby nie chciało, to by tak się nie upachniło! Wszyscy to zrobiliśmy!"
Pani Hanna, l. 46, sąsiadka, powiedziała nam: "mówiłam mężowi, że coś tu się święci, że to coś dziwnego się dzieje, skoro za ścianą, zamiast zwyczajowych nienaturalnych dźwięków satanistycznych inkantacji w dziwnym, krzykliwym języku, słychać mlaskanie i siorbanie. Od razu zadzwoniliśmy po policję, ale ta, zdziwiliśmy się bardzo, była już w drodze."
Wydawnictwu grozi do 2 ostów i wydanie Shingeki no Kyojin.

Więcej jutro w Fakcie!
Ostatnio zmieniony śr lis 13, 2013 2:47 pm przez Faust, łącznie zmieniany 1 raz.

Daminox
nołlife
Posty: 2661
Rejestracja: pn gru 17, 2012 7:33 pm
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Daminox » śr lis 13, 2013 2:39 pm

Dlaczego na tym forum nie ma systemu lajków?
"Gdy w pobliżu nie ma dźwięku, słychać dźwięk własnego serca"
Mushishi przeł. Radosław Bolałek

Awatar użytkownika
dejikos
nołlife
Posty: 2710
Rejestracja: czw sie 10, 2006 2:04 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: dejikos » śr lis 13, 2013 2:47 pm

Daminox pisze:Mam nadzieję, że jednak to będę ja, bo jeśli niektórzy z Was awansują to od ręki polecą bany 8-)
Że niby taki święty jesteś? Kogo Ty chcesz oszukać?

Faust - teorie spiskowe mode on~ Idę gotować kisiel :P
Twitter * Discord: Dejikos#8562

Faust
Status: Offline

Post autor: Faust » śr lis 13, 2013 2:57 pm

Daminox pisze:Dlaczego na tym forum nie ma systemu lajków?
Ja zabrałem wszystkie.
Ponadto zwyczajowo tak się dzieje w internecie, że kiedy taki system się pojawia, dyskusja z elementami wstawek humorystycznych zamienia się w elementy humorystyczne z domieszką dyskusji, bo ludzie wolą się skupić na stackowaniu lajków. Poza tym wartościowane lepiej są tezy zgodne z poglądem i wygodą większości, a ta często nie ma pojęcia o czym mówi. Vide większość dyskusji nt. praw autorskich w internecie według których piractwo jest spoko, i wcale nie zakopało pod dnem i górą mułu polskiej muzyki, filmu i nie ma większego wpływu na działanie wydawnictw mangowych.

Daminox
nołlife
Posty: 2661
Rejestracja: pn gru 17, 2012 7:33 pm
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Daminox » śr lis 13, 2013 3:03 pm

Faust pisze:
Daminox pisze:Dlaczego na tym forum nie ma systemu lajków?
Ja zabrałem wszystkie.
Ponadto zwyczajowo tak się dzieje w internecie, że kiedy taki system się pojawia, dyskusja z elementami wstawek humorystycznych zamienia się w elementy humorystyczne z domieszką dyskusji, bo ludzie wolą się skupić na stackowaniu lajków. Poza tym wartościowane lepiej są tezy zgodne z poglądem i wygodą większości, a ta często nie ma pojęcia o czym mówi. Vide większość dyskusji nt. praw autorskich w internecie według których piractwo jest spoko, i wcale nie zakopało pod dnem i górą mułu polskiej muzyki, filmu i nie ma większego wpływu na działanie wydawnictw mangowych.
Więc to dlatego.
"Gdy w pobliżu nie ma dźwięku, słychać dźwięk własnego serca"
Mushishi przeł. Radosław Bolałek

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » śr lis 13, 2013 3:29 pm

Przyznam się, nie było łatwo wybrać te dwie osoby i zapewne nie wszyscy będą zadowoleni z mojego ( i reszty udzielającej się na forum redakcji) wyboru, ale cóż, kiedyś trzeba było przeciąć tą pępowinę niepewności i wybrać tych dwóch (dwoje) nieszcz... farciarzy, którzy wezmą się za moderowanie naszego forum. A więc...

Pam pam pa ram pam pam!

Na nowych moderatorów (z racji na ich staż forumowy i inne przymioty ciała + ducha) wyznaczam(y) - zandam oraz Sledziu_w

[oklaski, piski zachwytu, soczyste przekleństwa tych co im się tym razem nie udało]

Oczywiście zapamiętam na przyszłość (jeżeli będzie potrzebna nowa rekrutacja/komuś z nowych modów znudzi się ta fucha) inne zgłoszenia, dodatkowo też przez pierwsze tygodnie ich pracy będę starał się patrzeć nowym szarym eminencjom naszego forum na ręce czy aby ogromne pokłady nowej władzy nie uderzą im do głowy... A, jeżeli nowi modzi mają jakieś pytania co do swojej nowej funkcji i obowiązków to mogą zawsze pytać i dowiadywać się u mnie albo ewentualnie u Madoki. I to by było chyba na tyle.

Zebranie uznaję za zakończone, hejty/pochwały/podlizywanie się można zacząć.
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

Awatar użytkownika
dejikos
nołlife
Posty: 2710
Rejestracja: czw sie 10, 2006 2:04 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: dejikos » śr lis 13, 2013 3:33 pm

Zandam - była pewniakiem, plus moje przypuszczenia się potwierdziły :P Gratulacje dla szczęśliwców!
Ostatnio zmieniony śr lis 13, 2013 3:35 pm przez dejikos, łącznie zmieniany 1 raz.
Twitter * Discord: Dejikos#8562

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » śr lis 13, 2013 3:34 pm

Czyli zaczynamy od podlizywania się, co? :)
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

Awatar użytkownika
dejikos
nołlife
Posty: 2710
Rejestracja: czw sie 10, 2006 2:04 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: dejikos » śr lis 13, 2013 3:36 pm

wataken pisze:Czyli zaczynamy od podlizywania się, co? :)
Lizusostwo nie jest w moim stylu, Watakenie.
Twitter * Discord: Dejikos#8562

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » śr lis 13, 2013 3:53 pm

Na nowych moderatorów (z racji na ich staż forumowy i inne przymioty ciała + ducha) wyznaczam(y) - zandam oraz Sledziu_w
Podoba mi się ten wybór :)
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

mid29
Status: Offline

Post autor: mid29 » śr lis 13, 2013 3:57 pm

Hmmm... Przynajmniej Śledziu nie popiera gejowizny xD

Chrno
Status: Offline

Post autor: Chrno » śr lis 13, 2013 4:05 pm

Hmmm... Przynajmniej Śledziu nie popiera gejowizny xD
+


Gratulacje i owocnej pracy dla dobra ogółu~!

Faust
Status: Offline

Post autor: Faust » śr lis 13, 2013 4:06 pm

Dzięki Bogu, że mam trochę for u zandam [-o<

Krzych_Ayanami
Status: Offline

Post autor: Krzych_Ayanami » śr lis 13, 2013 4:23 pm

I tak na forum jest spokój, więc będą dwa pączki w maśle :wink:

Awatar użytkownika
zandam
Moderator
Posty: 3063
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 8:13 pm
Lokalizacja: Wronki
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: zandam » śr lis 13, 2013 4:49 pm

Faust pisze:Terefere. Wszyscy dobrze wiemy, jak ogromne sumy funkcjonują w kuluarach całej akcji i skąd się wzięło poparcie dla Ciebie i Dej. Waneko rozważa sfinansowanie z tych pieniędzy wydania Kochikame, Golgo 13 oraz wycieczek na Hawaje dla całej redakcji.
:P Zazdrościsz Nam wrodzonego uroku osobistego, który wpływa na innych, stąd ta próba wzniecenia do żywota niesłusznej plotki. :P Ubolewa nad tym me zdruzgotane serce, ale te nieszczęsne poczucie niesprawiedliwości może zniknąć, jeśli napiszesz kolejną korzyst.... *kaszlu* obiektywną relację z wyborów. ;p
Daminox pisze:Mam nadzieję, że jednak to będę ja, bo jeśli niektórzy z Was awansują to od ręki polecą bany 8-)
Nie za bardzo wiem jak, ale skoro się tak ochoczo zgłaszasz, to mogę się pokusić i poeksperymentować na Tobie. W końcu proces zdobywania wiedzy, jest żmudny i długotrwały. :wink:
wataken pisze:i wybrać tych dwóch (dwoje) nieszcz... farciarzy, którzy wezmą się za moderowanie naszego forum. A więc..
Nieszczęścia ponoć chodzą parami... :P
wataken pisze:Na nowych moderatorów (z racji na ich staż forumowy i inne przymioty ciała + ducha) wyznaczam(y) - zandam oraz Sledziu_w

[oklaski, piski zachwytu, soczyste przekleństwa tych co im się tym razem nie udało]
*klaszcze* *chwila zwątpienia* Aaaa, to o mnie chodzi... Dziękuję. *rozgląda się niepewnie* Dejj!! :P
wataken pisze:dodatkowo też przez pierwsze tygodnie ich pracy będę starał się patrzeć nowym szarym eminencjom naszego forum na ręce czy aby ogromne pokłady nowej władzy nie uderzą im do głowy...
Władza uderza do głowy? A gdzie tam. :) *Odwraca się i z pochmurnym wyrazem twarzy mamrocze pod nosem* Nosz, a miałam obdarowywać użytkowników w swej łaskawości przynajmniej piętnastoma ostami dziennie i jednym banem w miesiącu.* :P
dejikos pisze:Zandam - była pewniakiem, plus moje przypuszczenia się potwierdziły
Nadal nie rozumiem, skąd w Was to przekonanie o moim pewniactwu... Wykładowcy często nam powtarzają, że na świecie są tylko dwie pewne rzeczy: śmierć i podatki. XD
Madoka pisze:Podoba mi się ten wybór :)
:D Ucz, mistrzu. :P :wink:
Ostatnio zmieniony śr lis 13, 2013 5:14 pm przez zandam, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
dejikos
nołlife
Posty: 2710
Rejestracja: czw sie 10, 2006 2:04 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: dejikos » śr lis 13, 2013 5:04 pm

zandam pisze:na świecie są tylko dwie pewne rzeczy: śmierć i podatki. XD
...i Zandam. Wykładowcy mają nieaktualne dane.
Twitter * Discord: Dejikos#8562

Daminox
nołlife
Posty: 2661
Rejestracja: pn gru 17, 2012 7:33 pm
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Daminox » śr lis 13, 2013 5:32 pm

zandam pisze:
Faust pisze:
Daminox pisze:Mam nadzieję, że jednak to będę ja, bo jeśli niektórzy z Was awansują to od ręki polecą bany 8-)
Nie za bardzo wiem jak, ale skoro się tak ochoczo zgłaszasz, to mogę się pokusić i poeksperymentować na Tobie. W końcu proces zdobywania wiedzy, jest żmudny i długotrwały. :wink:
A ja myślałem, że mam swojego człowieku wśród modów, ale widzę, że może być ciężko. :-k
"Gdy w pobliżu nie ma dźwięku, słychać dźwięk własnego serca"
Mushishi przeł. Radosław Bolałek

Awatar użytkownika
Mephisto
Weteran
Posty: 1296
Rejestracja: czw sty 31, 2013 4:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Mephisto » śr lis 13, 2013 5:44 pm

Uhuhu gratuluje wyboru, moim zdaniem osoby z odpowiednimi forumowymi predyspozycjami. Powodzenia ;)

Ps. Szkoda Duchu, ale na pewno następnym razem się uda ! :D
Za słowami widzę wyłącznie wątpliwości.
https://twitter.com/meurtvolant

ODPOWIEDZ

Wróć do „Main”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości