Rekrutacja na moderatorów

Forum główne, na którym możecie rozmawiać na wszystkie tematy związane z wydawnictwem Waneko :]
Lilka
Status: Offline

Post autor: Lilka » śr lis 13, 2013 6:59 pm

Gratulacje (nie)szczęśliwcom! Powodzenia w ciężkiej pracy wycinania krzaków... tfu, offtopu. ;)

EDIT:
Zandam, w zielonym ci do twarzy =D>

Jaskol
Status: Offline

Post autor: Jaskol » śr lis 13, 2013 7:24 pm

Na bank jakaś duża łapówka się tam przewinęła za te 2 kandydatury! Żądam ponownego przeliczenia głosów! xD

Awatar użytkownika
Mephisto
Weteran
Posty: 1296
Rejestracja: czw sty 31, 2013 4:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Mephisto » śr lis 13, 2013 7:38 pm

Wataken:

Obrazek


:D
Za słowami widzę wyłącznie wątpliwości.
https://twitter.com/meurtvolant

Chrno
Status: Offline

Post autor: Chrno » śr lis 13, 2013 7:41 pm

Aaaa, widać trochę twarzy Zandam na tym gifie~! :D

Awatar użytkownika
Mephisto
Weteran
Posty: 1296
Rejestracja: czw sty 31, 2013 4:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Mephisto » śr lis 13, 2013 7:48 pm

Może Sledziu_w ma długie włosy ? Ostatni post z września , staż na forum 3 lata... Pachnie aferą ! XD
Za słowami widzę wyłącznie wątpliwości.
https://twitter.com/meurtvolant

Awatar użytkownika
zandam
Moderator
Posty: 3063
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 8:13 pm
Lokalizacja: Wronki
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: zandam » śr lis 13, 2013 7:48 pm

Lilka pisze:Zandam, w zielonym ci do twarzy =D>
Dziękuję. :D
Jaskol pisze:Na bank jakaś duża łapówka się tam przewinęła za te 2 kandydatury! Żądam ponownego przeliczenia głosów! xD
XD Mam nadzieję, że masz jakieś namacalne dowody na poparcie swojej tezy, bo konsekwencje mogą być okrutne. :lol: Jak mnie Madoka i Wataken podszkolą to jeszcze zapłaczesz. :P :wink:
Chrno pisze:Aaaa, widać trochę twarzy Zandam na tym gifie~! :D
Niestety od urodzenia mam włosy w kolorze truskawkowego blondu, więc nie bardzo. :P

Awatar użytkownika
dejikos
nołlife
Posty: 2710
Rejestracja: czw sie 10, 2006 2:04 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: dejikos » śr lis 13, 2013 7:53 pm

zandam pisze:truskawkowego blondu
Wha...? :shock:
Twitter * Discord: Dejikos#8562

mid29
Status: Offline

Post autor: mid29 » śr lis 13, 2013 7:55 pm

dejikos pisze:
zandam pisze:truskawkowego blondu
Wha...? :shock:
No co Ty?? Nie słyszałaś o takowym :p ? Ładny kolor :D

Marei
nołlife
Posty: 2216
Rejestracja: czw sie 09, 2007 12:56 pm
Status: Offline

Post autor: Marei » śr lis 13, 2013 8:27 pm

Na pierwsze zadanie nowych moderatorów proponuję zrobienie porządku ze wszystkimi osobami spamującymi w tym temacie :twisted:

Flota
Status: Offline

Post autor: Flota » śr lis 13, 2013 8:28 pm

Powodzenia!
(To wcale nie będzie syzyfowa praca. Wcale.)

Lilka
Status: Offline

Post autor: Lilka » śr lis 13, 2013 8:29 pm

Łącznie z tobą, Marei? :twisted:

Jaskol
Status: Offline

Post autor: Jaskol » śr lis 13, 2013 9:05 pm

zandam pisze:XD Mam nadzieję, że masz jakieś namacalne dowody na poparcie swojej tezy, bo konsekwencje mogą być okrutne. Jak mnie Madoka i Wataken podszkolą to jeszcze zapłaczesz.
Nie mam, dobrze się maskowaliście, ale na bank sprzedałaś mnie, że wysłałem CV do konkurencji! xD

Faust
Status: Offline

Post autor: Faust » śr lis 13, 2013 9:26 pm

zandam pisze: :P Zazdrościsz Nam wrodzonego uroku osobistego, który wpływa na innych
a nie można napisać krócej- biustu? :wink:
zandam pisze: Ubolewa nad tym me zdruzgotane serce, ale te nieszczęsne poczucie niesprawiedliwości może zniknąć, jeśli napiszesz kolejną korzyst.... *kaszlu* obiektywną relację z wyborów. ;p
Zapomnij, nie piszę peanów pochwalnych na zamówienie, robię tylko niezależnie! Wpolityce, wolnemedia, te sprawy. Mówię wielkie NIE kagańcowi dyskursu medialnego.

Cóż, oczywistą oczywistością jest, że wybrane zostały osoby, które na to zasłużyły. Osoby wyróżniające się długim stażem, mądrością życiową, doświadczeniem, ale również ogromnymi pokładami sympatii, luzu i wyrozumiałości. Osoby odpowiedzialne, posiadające dużą wiedzę mangową, jak i erudycyjne wręcz oczytanie. Co mniej ważne, ale również godne odnotowania, osoby wpisujące się we współczesne kanony piękna swoich płci, schludne, pewne siebie, innymi słowy- bardzo reprezentatywne. A mówiąc jeszcze krócej- marzenie specjalisty od PRu.
Niestety, choć wybór sprawiedliwy, to cały proces podlegał pewnym zakłóceniom. Mamy potwierdzone doniesienia o tym, że niektóre indywidua próbowały wpływać na decyzję niezawisłego kolegium rozmaitej maści gratyfikacjami i sugestiami. W ostatnich dniach redakcja została wręcz zasypana listami, w których znajdowały się duże kwoty pieniężne, podpisane imieniem, "nickiem" i nazwiskiem, ale, co symptomatyczne, brakowało na nich adresu zwrotnego jak i dopisku na co ów pieniądze mają być przeznaczone.
Oczywiście, czego można było się spodziewać, po ogłoszeniu zwycięzców (wygrywających nad peletonem o 20 długości) pojawiły się teorie spiskowe w drugą stronę. Tak, jak dziecko zjadające po kryjomu ciastko stara się zrzucić winę wskazując jeszcze otłuszczonymi paluchami na bogu winną, właśnie wchodzącą do pokoju, duszę, tak od ręki podniosły się teorie spiskowe, rzekome dowody na oszustwo ze strony zwycięzców, jak i idące za tym głosy, by cały proces wyboru uznać za nieważny.
Słynna już seria zdjęć na których zandam miała przekazywać zadowolonemu watakenowi dużą sumę pieniężną to pic na wodę. Po pierwsze, na obrazku nie mamy wcale zandam, a niejaką, 25-letnią Żanetę K. Po drugie, kładzione na stole "pieniądze" to, po wnikliwym zbadaniu, rzadkie karty z najnowszej serii popularnej gry karcianej Pokemon. A po trzecie siedzący przy stole wataken śmieje się nie z powodu nagłego przypływu funduszy, tylko z przyczyny swojego szczęścia - pali cygaro z limitowanej edycji firmy Romeo y Julieta, w której to jedno na sto produktów posiada na obszarze 1 centymetra kwadratowego tytoń podmieniony na tzw. Cannabis sativa. A on, miłościwie nam panujący, właśnie natrafił na jedno z takich cygar.
Jak grzyby po deszczu wyszły również teorie jakoby zandam i śledzia łączyły intymne stosunki z poszczególnymi członkami redakcji. Nie tylko pojawiły się zdjęcia i nagrania mające świadczyć o "bliskości" z właściwie każdym członkiem redakcji o przeciwnej płci (niezależnie od, czasem sporej, różnicy wiekowej!), ale nawet (!!!) wysunięto twierdzenia jakoby coś łączyło śledzia z panem Januszem "Islidurem" K., a zandam z panią Magdą M. Oczywiście to wszystko można włożyć między bajki, a te ostatnie zdecydowanie wyśmiać. Oboje wielokrotnie zapewniali o swojej heteroseksualności, zresztą polskie środowiska LGBT równie wiele razy wyrażały żal, że "taki piękny/a chłopak/dziewczyna się marnuje...".
Tak więc, po ośmieszeniu rozmaitech zawistnych kontrargumentów i tzw. "dowodów" możemy ze spokojem ducha stwierdzić- wygrali najlepsi, wygrali zdecydowanie, a Forum Waneko może znów spać spokojnie, bo dzień, raz jeszcze, jest uratowany. Gratulujemy.

...i lepiej zandam mnie nigdy nie proś, żebym napisał sponsorowany tekst "na zlecenie" bo się pogniewamy. Ja mogę pisać tylko prawdę, nie sprzedam się jak tania ladacznica.

zandam pisze: Nadal nie rozumiem, skąd w Was to przekonanie o moim pewniactwu...
erghm....

"zandam
Moderator
Dołączyła: 24 Kwi 2003
Posty: 1259 "

Daminox pisze:
[b]Faust[/b] pisze:
Daminox pisze:Mam nadzieję, że jednak to będę ja, bo jeśli niektórzy z Was awansują to od ręki polecą bany 8-)
Nie za bardzo wiem jak, ale skoro się tak ochoczo zgłaszasz, to mogę się pokusić i poeksperymentować na Tobie. W końcu proces zdobywania wiedzy, jest żmudny i długotrwały. :wink:
Och nie! jak to zrobiłeś? Jak domyśliłeś się, że ja i zandam to jedna i ta sama osoba, multikonto?! :cry:

Chrno
Status: Offline

Post autor: Chrno » śr lis 13, 2013 9:38 pm

Ban za multikonto dla Fausta/Zandam! I tyle by było z modowania...

Awatar użytkownika
Mephisto
Weteran
Posty: 1296
Rejestracja: czw sty 31, 2013 4:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Mephisto » śr lis 13, 2013 9:49 pm

Faust pisze:Nie tylko pojawiły się zdjęcia i nagrania mające świadczyć o "bliskości" z właściwie każdym członkiem redakcji o przeciwnej płci (niezależnie od, czasem sporej, różnicy wiekowej!), ale nawet (!!!) wysunięto twierdzenia jakoby coś łączyło śledzia z panem Januszem "Islidurem" K., a zandam z panią Magdą M. Oczywiście to wszystko można włożyć między bajki, a te ostatnie zdecydowanie wyśmiać. Oboje wielokrotnie zapewniali o swojej heteroseksualności, zresztą polskie środowiska LGBT równie wiele razy wyrażały żal, że "taki piękny/a chłopak/dziewczyna się marnuje...".
Faust pisze:W ostatnich dniach redakcja została wręcz zasypana listami, w których znajdowały się duże kwoty pieniężne, podpisane imieniem, "nickiem" i nazwiskiem, ale, co symptomatyczne, brakowało na nich adresu zwrotnego jak i dopisku na co ów pieniądze mają być przeznaczone.
By posiąść takie informacje musiałeś współpracować z Wydawnictwem, mając również tam najróżniejsze wtyki i kontakty. Podejrzewam, iż posiadałeś interes w tym by obsadzić owe osoby na danych stanowiskach. Dodatkowo Twoja wiedza świadczy o kontrolowaniu przebiegu całego procesu wyborów i- co najważniejsze- to Ty musiałeś wpłynąć na Watakena, gdy z poniedziałku wyniki zostały przesunięte na środę. Oczywistym jest, iż w tym czasie ustalałeś najlepsze rozwiązania i osoby, które na to stanowisko chcesz, jednocześnie targując się z Watem o cene tego oszustwa. Zagadkowym jest czemu tyle Ci to zajęło, prawdopodobnie do akcji wkroczyłeś dopiero wtedy, dowiadując się jakich konkurentów mogą mieć Twoi faworyci. Teraz wszystko jasne. Prawdopodobnie łączą Cię bardziej zażyłe kontakty z Zandam...tylko jaką rolę pełni w tym Sledz? Czemu akurat On ? Dowiem się !
Za słowami widzę wyłącznie wątpliwości.
https://twitter.com/meurtvolant

Faust
Status: Offline

Post autor: Faust » śr lis 13, 2013 9:58 pm

Mephisto pisze: By posiąść takie informacje musiałeś współpracować z Wydawnictwem, mając również tam najróżniejsze wtyki i kontakty.
Oczywiście. Dokładnie tak, jak każdy przedstawiciel mediów mieć powinien.
Dalszej części nawet nie komentuję, jako że to tylko i wyłącznie dalsze tworzenie teorii spiskowych, wynikające z niemożności pogodzenia się z przegraną.

Awatar użytkownika
Mephisto
Weteran
Posty: 1296
Rejestracja: czw sty 31, 2013 4:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Mephisto » śr lis 13, 2013 10:03 pm

Faust pisze:
Mephisto pisze: By posiąść takie informacje musiałeś współpracować z Wydawnictwem, mając również tam najróżniejsze wtyki i kontakty.
Oczywiście. Dokładnie tak, jak każdy przedstawiciel mediów mieć powinien.
Dalszej części nawet nie komentuję, jako że to tylko i wyłącznie dalsze tworzenie teorii spiskowych, wynikające z niemożności pogodzenia się z przegraną.
Ależ ja nie byłem kandydatem (staż na forum mnie przekreśla) natomiast jako sumienny, szczery i prawdomówny reprezentant TV TytanowaBrzoza widzę pewne przesłanki i chciałbym powołać komisję, która by to zbadała !
Za słowami widzę wyłącznie wątpliwości.
https://twitter.com/meurtvolant

Jaskol
Status: Offline

Post autor: Jaskol » śr lis 13, 2013 10:09 pm

Mephisto pisze:chciałbym powołać komisję, która by to zbadała !
Tak, tu zdecydowanie jest potrzebna komisja i ponowne przeliczenie głosów!

Awatar użytkownika
dejikos
nołlife
Posty: 2710
Rejestracja: czw sie 10, 2006 2:04 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: dejikos » śr lis 13, 2013 10:19 pm

*kisiel, dużo kisielu*

Więcej, więcej!
Twitter * Discord: Dejikos#8562

Chrno
Status: Offline

Post autor: Chrno » śr lis 13, 2013 10:22 pm

Wejdzie ktoś niewtajemniczony to pomyśli że dramę robimy ;p

ODPOWIEDZ

Wróć do „Main”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości