Rekrutacja na moderatorów

Forum główne, na którym możecie rozmawiać na wszystkie tematy związane z wydawnictwem Waneko :]
Lilka
Status: Offline

Post autor: Lilka » śr lis 13, 2013 10:51 pm

Wejdzie ktoś niewtajemniczony to pomyśli że dramę robimy ;p
Albo gorzej - że nie macie nic innego do roboty :P

Awatar użytkownika
zandam
Moderator
Posty: 3063
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 8:13 pm
Lokalizacja: Wronki
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: zandam » śr lis 13, 2013 11:00 pm

Faust pisze:...i lepiej zandam mnie nigdy nie proś, żebym napisał sponsorowany tekst "na zlecenie" bo się pogniewamy. Ja mogę pisać tylko prawdę, nie sprzedam się jak tania ladacznica.
Nie uwłaczajmy im. Ladacznice, według środków przekazu, wcale nie są tanie. :P :wink:
A to nie był tekst "na zlecenie", lecz z dobroci i szczodrości swego serca postanowiłeś w nim przedstawić rzeczywistość wyborczą. :wink:
Faust pisze:erghm....
"zandam
Moderator
Dołączyła: 24 Kwi 2003
Posty: 1259 "
To chyba nie były jedyne okoliczności, które brano pod uwagę. :P
Jaskol pisze:Tak, tu zdecydowanie jest potrzebna komisja i ponowne przeliczenie głosów!
Przedstaw istotne dowody w sprawie, albo zażądam rozwodu. :wink:
Marei pisze:Na pierwsze zadanie nowych moderatorów proponuję zrobienie porządku ze wszystkimi osobami spamującymi w tym temacie
Hmm, Wataken prosił o wyrażanie swoich opinii i wrażeń, więc myślę, że właśnie to (niejako) robią. :P
Ostatnio zmieniony czw lis 14, 2013 9:54 am przez zandam, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Mephisto
Weteran
Posty: 1296
Rejestracja: czw sty 31, 2013 4:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Mephisto » śr lis 13, 2013 11:05 pm

Obrazek
Za słowami widzę wyłącznie wątpliwości.
https://twitter.com/meurtvolant

Jaskol
Status: Offline

Post autor: Jaskol » śr lis 13, 2013 11:16 pm

zandam pisze:Przedstaw istotne dowody w sprawie, albo zarządam rozwodu.
Moje źródła donoszą, że łapówki zostały przekazane.

Faust
Status: Offline

Post autor: Faust » śr lis 13, 2013 11:22 pm

zandam pisze: Nie uwłaczajmy im. Ladacznice, według środków przekazu, wcale nie są tanie. :P :wink:
Ale ja nie mówię, że wszystkie są. Ale świat jest długi i szeroki, więc jakaś tam tańsza by się znalazła.
zandam pisze: A to nie był tekst "na zlecenie", lecz z dobroci i szczodrości swego serca postanowiłeś w nim przedstawić rzeczywistość wyborczą. :wink:
Oczywiście. Dane do przelewu już masz na mailu. I jeszcze takie pytanie do watakena: kiedy wychodzi pierwszy tomik Kochikame?
zandam pisze:
Jaskol pisze:Tak, tu zdecydowanie jest potrzebna komisja i ponowne przeliczenie głosów!
Przedstaw istotne dowody w sprawie, albo zarządam rozwodu. :wink:
Ulalaaa... czy czasem modzi swoim zachowaniem nie powinni być wzorem dla wszystkich i nie popełniać ortów w prostych słowach? 8-[ :P

Sledziu_w
Status: Offline

Post autor: Sledziu_w » czw lis 14, 2013 12:33 am

Będę was... bacznie obserwować.

Takashi
Status: Offline

Post autor: Takashi » czw lis 14, 2013 2:12 am

Zandam i Śledziu - gratulacje i powodzenia =D>
Co do Zandam to ona sobie zasłużyła na ten tytuł. Kiedy Wataken rozpisał konkurs, wiedziałem, że jednym z nowych modów musi być właśnie ona. Przyznam się szczerze, byłem trochę zdziwiony, że ona będąc jedną z najstarszych stażem użytkowniczek forum nie ma tego stopnia.

Wukau
Status: Offline

Post autor: Wukau » czw lis 14, 2013 2:53 am

Gratuluję proponuję to uczcić darmowymi mangami dla każdego na forum :D

Ineluki
Status: Offline

Post autor: Ineluki » czw lis 14, 2013 9:15 am

O, zandam nie była moderatorem (moderatorką? :P )? To dlaczego myślałem, że była?^^'

Awatar użytkownika
zandam
Moderator
Posty: 3063
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 8:13 pm
Lokalizacja: Wronki
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: zandam » czw lis 14, 2013 10:20 am

Faust pisze:Ulalaaa... czy czasem modzi swoim zachowaniem nie powinni być wzorem dla wszystkich i nie popełniać ortów w prostych słowach? :P
Było już późno, a mój mózg działa wtedy pokrętnie. :P Zresztą, nigdy nie twierdziłam, że jestem idealna ale skoro sam zaproponowałeś tak ochoczo pomoc w tej sprawie, to rozumiem, że zawsze mogę na Tobie polegać. Zacznij od sprawdzenia wszystkich wiadomości (ogółu użytkowników) pod względem błędów ortograficznych w dziale "Forum Waneko". Z chęcią je poprawię. :wink:
Faust pisze:Oczywiście. Dane do przelewu już masz na mailu.
Uups, chyba nieopatrznie je skasowałam. :P
Takashi pisze:Co do Zandam to ona sobie zasłużyła na ten tytuł. Kiedy Wataken rozpisał konkurs, wiedziałem, że jednym z nowych modów musi być właśnie ona. Przyznam się szczerze, byłem trochę zdziwiony, że ona będąc jedną z najstarszych stażem użytkowniczek forum nie ma tego stopnia.
Dziękuję. :) Stopień można zdobyć tylko wtedy, kiedy wykaże się zainteresowanie taką pozycją. Wcześniej tego nie zrobiłam, więc na siłę, odgórnie by mi go (chyba) nie przydzielili. :wink:
Ine-chan pisze:O, zandam nie była moderatorem (moderatorką? :P )? To dlaczego myślałem, że była?^^'
Roztaczam wokół siebie atmosferę władzy i stabilności. :P :wink:
Moje źródła donoszą, że łapówki zostały przekazane.
Wskaż konkretne osoby, albo wystosuję odpowiedni pozew o naruszenie moich dóbr osobistych. :P

Faust
Status: Offline

Post autor: Faust » czw lis 14, 2013 10:54 pm

zandam pisze: Było już późno, a mój mózg działa wtedy pokrętnie. :P Zresztą, nigdy nie twierdziłam, że jestem idealna ale skoro sam zaproponowałeś tak ochoczo pomoc w tej sprawie, to rozumiem, że zawsze mogę na Tobie polegać. Zacznij od sprawdzenia wszystkich wiadomości (ogółu użytkowników) pod względem błędów ortograficznych w dziale "Forum Waneko". Z chęcią je poprawię. :wink:
Oczywiście, że można polegać i bardzo ochoczo się tym zajmę. Za jedyne 1,50zł za posta. Na stronie jest dwadzieścia postów, więc trzy dyszki za forumową stronę :) możesz doliczyć do tych 10 kafli za forsowanie moda i jak tylko dostanę przelew to biorę się do roboty :)

Razem z tym, w dziale "Forum Waneko" jest 55 tysięcy postów bez 5. Pewnie jeszcze jakieś się pojawią, to po prostu przelej mi za 55 tysięcy i będę sprawdzał na bieżąco aż nie skończę :) Pewnie z 500 będzie gratis, niech będę stratny.

Awatar użytkownika
kuras
Weteran
Posty: 1455
Rejestracja: pn cze 06, 2011 2:30 pm
Lokalizacja: NDM
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: kuras » pt lis 15, 2013 10:19 am

Na chwile obecną jest 95919 więc ładna sumka by się uzbierała :P

Awatar użytkownika
zandam
Moderator
Posty: 3063
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 8:13 pm
Lokalizacja: Wronki
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: zandam » pt lis 15, 2013 9:29 pm

Faust pisze:Razem z tym, w dziale "Forum Waneko" jest 55 tysięcy postów bez 5. Pewnie jeszcze jakieś się pojawią, to po prostu przelej mi za 55 tysięcy i będę sprawdzał na bieżąco aż nie skończę :D Pewnie z 500 będzie gratis, niech będę stratny.
:D To się idealnie składa. Wystosuję powództwo o zadośćuczynienie za straty moralne związane z pewnymi treściami, które udostępniłeś publicznie, a które nawiązują do mej skromnej osoby i zażądam takiej samej kwoty. :D Na początku sąd zasądzi ją mnie, a potem Ci nią zapłacę za twe usługi i osiągniemy wzajemny konsensus. :wink:
kuras pisze:Na chwile obecną jest 95919 więc ładna sumka by się uzbierała :P
I ty Brutusie? :wink:

harloczek
Adept
Posty: 215
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:54 pm
Lokalizacja: zależy kto pyta
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: harloczek » wt lip 22, 2014 12:28 pm

Dziękujemy za współpracę i wkład włożony w utrzymaniu porządku na forum ;]
Faust pisze: A to tzw. "Siema!!!" nie jest takim tematem?
Widzę, że wątek-legenda nadal ma się dobrze ;D
Abstract Overload 'zine => piszemy o japońskiej muzyce
rock, pop, gothic, industrial, metal, electro, visual kei...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Main”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości