Gdzie można oficlanie oglądać anime w necie

Forum główne, na którym możecie rozmawiać na wszystkie tematy związane z wydawnictwem Waneko :]
Lilka
Status: Offline

Post autor: Lilka » pn wrz 02, 2013 3:22 pm

Ludzie, nie chcę wam psuć dyskusji, ale OliwerSkwar to boot... ;)

Wukau
Status: Offline

Post autor: Wukau » pn wrz 02, 2013 8:27 pm

Faust pisze:
Dembol pisze:Słaby troll 1/10.
Nie no, uspokój się, kilku ludzi zaczęło z nim dyskusję, to na co najmniej 3/10 się pisze [-X
like it :D


W innych krajach (patrz Ameryka) wszystko da sie kupic TANIO i PRZEZ SIEC, ludziom nie oplaca sie piracic, skoro stac ich na np. serial "gra o tron" - komu by sie chcialo sciagac pliki kilkunasto gb (blu ray) skoro moze zaplacic (bodajze 30 $ za sezon). A o bulletstorm slyszalem wiele recenzji, ale nie znam nikogo, kto by w to gral.

Takze dopoki w Polsce, latwiej i taniej bedzie sciagnac cos przez siec (niz kupowac oryginale produkty), to kazdy bedzie to robil...

rikuhod
Status: Offline

Post autor: rikuhod » sob sty 11, 2014 8:18 pm

Ostatnio crunchyroll naprawde się postarał i dodaje więcej serii dla naszego terytorium :)
www.crunchyroll.com

O ile sezonowo polska dostawała tak 2 serie na sezon(od czasu do czasu zdażały się lepsze serie co prawda jak Total eclipse, czy Oda Nobuna no Yabou czy Gintama ale)

teraz dostajemy z 10 :D doszło też pare mang :D
W porównaniu do tego co było dawniej to naprawde dobra wiadomość :D teraz naprawde łatwo wychwycić dobre tytuły :) dziękujemy crunchyroll

jak podsumujemy jeszcze
daisuki (gdzie mamy Madoka Magica/Sword Art Online/Gundam Unicron/Gundam Seed)
vodeon

to naprawde nie jest źle :)

Fenek Alfa
Status: Offline

Post autor: Fenek Alfa » sob sty 11, 2014 10:04 pm

Crunchyroll - wow, mamy 24 tytuły w Polsce! Bodajże dwa sezony temu jak sprawdzałem to było tylko 8, czyli aż 200% lepiej. Zastanowię się nad kupnem premium(ale najpierw muszę sobie założyć nowego paypala, bo zapomniałem hasło a tamtego maila już nie używam od dawna, z resztą i tak chyba usunięty bo przez rok nie używałem).

Daisuki - meh, żadnych nowych tytułów od pół roku, w dodatku Polska nie ma ponad połowy tego co ma np. USA

Vodeon - oni jeszcze żyją?

rikuhod
Status: Offline

Post autor: rikuhod » ndz sty 12, 2014 12:53 am

Vodeon jeszcze żyje ;) ostatnio dodali Momo e no Tegami
http://www.vodeon.pl/film,momo-e-no-teg ... lm-vod,124

daisuki - ostatnio doszło kill la kill, oglądam :3

ja płace przez crunchyroll bucks na crunchyroll, mam paypala ale tam trzeba mieć z zarejestrowaną kartą :( warto płacić lepsza jakość więcej tytułów i nie jest to jeszcze giga wydatek :)

Fenek Alfa
Status: Offline

Post autor: Fenek Alfa » pn sty 13, 2014 10:08 am

rikuhod pisze:ja płace przez crunchyroll bucks na crunchyroll, mam paypala ale tam trzeba mieć z zarejestrowaną kartą :( warto płacić lepsza jakość więcej tytułów i nie jest to jeszcze giga wydatek :)
to lipa :(
Zwłaszcza że nawet do triala potrzebna karta, bo nie chcą żeby ludki zakładały sobie nowe konta i jechały na trialach.

A jak jest z tymi CRbucksami? Ile CRbucksów kosztuje Anime Membership? Jedna strona mówi że 10.00, inna że 6.95

rikuhod
Status: Offline

Post autor: rikuhod » pn sty 13, 2014 3:46 pm

hmm kojarze że chyba 6.95 za miesiąc
11,95 za 2 miesiące

ja biore 30,44 zł z moneybookers(wtedy mam na cały miesiąc). Potem strona przekirowuje mnie na następną skrill gdzie dokonuje przelwu. Podaje się dane itp i przenosi nas na przelewy24 gdzie płacimy.

stemplixx
Status: Offline

Post autor: stemplixx » pt mar 21, 2014 10:30 pm

Ja też zawsze biorę 30,44 zł z Moneybookers. Kiedyś przypadkiem trafiłam na tą stronę, lepszej do tej pory nie znalazłam:-)

rikuhod
Status: Offline

Post autor: rikuhod » sob kwie 05, 2014 10:19 am

No prawda dobra strona :) fajnie że ostatnio dodają też dramy dla naszego regionu
http://www.crunchyroll.com/gto-taiwan
Great teacher onizuka taiwan. Nie mogę się doczekać ;3

Obecnie oglądam; Hamatora, Zvezda, Naruto Shippuden, Nagi no Asakura, Super sonico

[ Dodano: Sob 05 Kwi, 2014 ]
http://www.crunchyroll.com/

Crunchyroll oferuje wiele nowych tutułów(pare kultowych :))
Jojo Bizarre Adventure(oba sezony)
Fairy Tail sezon 2(na to czekam szczególnie)
Love live 2
Mahouka Koukou no Rettousei(tego nie znam ale manga ponoć jest dobra)

najbardziej cieszę się z fairy tail :D szkoda tylko że crunchy ma umowe tylko na 5,6 ostatnich odcinków pozostałe kasuje :P dlatego nie można już obejrzeć starych :(

Fenek Alfa
Status: Offline

Post autor: Fenek Alfa » śr paź 15, 2014 7:03 pm

http://imgur.com/U1MYEtJ,C05V38b,57cmp5J

I pomyśleć że kiedyś chciałem płacić za taki szajs. Co więcej, żal mi ludzi ogladających polskie suby, które w 99% przypadków są tłumaczeniami z CR.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Main”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości