czego dokładnie WY słuchacie ?

Forum główne, na którym możecie rozmawiać na wszystkie tematy związane z wydawnictwem Waneko :]
.spk
Status: Offline

Post autor: .spk » sob paź 18, 2008 1:30 pm

Wkręciło mi sie strasznie Lady GaGa - Just Dance - strasznie wpadający w ucho pozytywnie naergetyzowany kawałek @_@

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » wt paź 28, 2008 5:18 pm

Trevor Rabin - Titans Spirit (Remember The Titans)
Ten utwór wlazł mi w głowę i nie może wyjść. Po prostu jest świetny. Nic dziwnego, że Obama wykorzystał go w swojej kampanii prezydenckiej i na Democratic National Convention.
Przy tym chwyt psychologiczny na wyborcach jak cholera, bo kawałek jest z filmu gdzie czarny gość obejmując posadę głównego trenera szkolnej drużyny futbolowej w jakiejś mieścinie na południu USA integruje wiecznie zwaśnionych ze sobą czarnych i białych uczniów.

Zuki
Status: Offline

Post autor: Zuki » wt paź 28, 2008 10:37 pm


Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » śr paź 29, 2008 12:34 am

Czik,a jak ja Ci to spiewalam to na mnie krzywo patrzyles:/ i jeszcze na na na na hey hey goodbye;>

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » śr paź 29, 2008 12:42 am

Może fałszowałaś? :roll:

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » śr paź 29, 2008 1:11 am

Shig pisze:Może fałszowałaś? :roll:
przeciez ja pieknie spiewam;< to Tobie slon na ucho nadepnal pare razy :roll: wtedy w futbol nie grales,Czikulinko! :x

Serafina
Status: Offline

Post autor: Serafina » śr paź 29, 2008 11:38 am

One Republic są świetni, mam ich płytkę, i najbardziej podoba mi sie chyba piosenka Stop And Stare.
Nie mogę przestac słuchac "Leave Out All The Rest" - Linkin Park, lepszej jak narazie nie znalazłam.

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » śr paź 29, 2008 1:07 pm

Serafina pisze:Nie mogę przestac słuchac "Leave Out All The Rest" - Linkin Park, lepszej jak narazie nie znalazłam.
Posłuchaj pierwszej płyty.
Teraz to się strasznie bojsbendowaci zrobili i większość piosenek brzmi jak jakieś n'sync czy backstreet boys :roll:

Serafina
Status: Offline

Post autor: Serafina » śr paź 29, 2008 1:21 pm

Z Pierwszej płyty tzn. Hybrid Theory znam chyba wszystkie kawałki na pamięc :mrgreen: Poza tym mam ich każdą płytę , bo jakby na to nie patrzec to mój ulubiony zespół. Co do ostatniej tzn. Minutes To Midnight, to jest naprawdę genialna. Bałam się że odstąpienie od klimatu numetalu może jej zaszkodzic ale na szczęście chłopaki jak zwykle pokazali że są wielcy. "Leave Out All The Rest" podoba mi się najbardziej ale szeroko znana "What Ive Done" też jest świetna, poza tym "Given Up" najostrzejszy chyba ich kawałek też wart jest uwagi. Mam nadzieję że przy kolejnen płycie pozostaną przy obecnie obranym kierunku, dodając do tego kilka numetalowych nut. I tylko jakiś koncercik w okolicach Polski by sie przydał :mrgreen:

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » śr paź 29, 2008 4:23 pm

Serafina pisze:Z Pierwszej płyty tzn. Hybrid Theory znam chyba wszystkie kawałki na pamięc :mrgreen:
Tyle, że to nie jest pierwsza płyta :roll:
Sheril pisze:na na na na hey hey goodbye;>
Chodzi Ci o to?

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » śr paź 29, 2008 6:42 pm

bardziej o to :roll:

[ Dodano: Sro 29 Paź, 2008 ]
tylko ja to zywiej spiewalam;]

Kaktus
Status: Offline

Post autor: Kaktus » śr paź 29, 2008 8:52 pm

A ja z innej paki. :twisted:

Serafina
Status: Offline

Post autor: Serafina » czw paź 30, 2008 10:01 am

Shig pisze:Serafina napisał/a:
Z Pierwszej płyty tzn. Hybrid Theory znam chyba wszystkie kawałki na pamięc

Tyle, że to nie jest pierwsza płyta
Tak się składa że jest LOL hybrid Theory to pierwszy album Linkin Park nazwa albumu miała byc nazwą zespołu, ale takowy już istniał stąd nazwę przeniesiono na płytkę. Jak nie masz pojęcia o czym piszesz to lepiej nie pisz.

Simple Plan - Crazy .. bardzo fajny kawałek

moonlight
Status: Offline

Post autor: moonlight » czw paź 30, 2008 11:20 am


Serafina
Status: Offline

Post autor: Serafina » czw paź 30, 2008 2:23 pm

To nie jest album "grupy "Linkin park". Pierwszym albumem wydanym po tym jak grupa zmieniła nazwę na Linkin Park był "Hybrid Theory" !

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » czw paź 30, 2008 3:26 pm

Serafina pisze:To nie jest album "grupy "Linkin park". Pierwszym albumem wydanym po tym jak grupa zmieniła nazwę na Linkin Park był "Hybrid Theory" !
Nigdzie nie wymieniłem grupy z nazwy. Chodziło mi o grupę jako osoby :)
Buźka i nie spinaj się :mrafroamerykanin:

animary
Status: Offline

Post autor: animary » sob lis 01, 2008 10:26 pm

ja to glownie: j.rock, dark wave, metal, rock i soundtracki ale nawiecej j.rocka :D

ANTAL
Status: Offline

Post autor: ANTAL » wt lis 04, 2008 10:01 am

Gotenks pisze:Na Last.fm upolowalem nowy ciekawy zespol. Szukalem czegos podobnego do Dir en Grey, ale znalazlem cos troche mocniejszego :)
Na razie slucham albumu Spiral Circle zespolu UnsraW i bardzo i mi sie podoba (chociaz na poczatu nie bylem w stanie rozroznic poszczegolnych utworow :lol: ). W drodze sa Kein i Abel. Bedzie co sluchac 8-)

A jak najdzie mnie na cos lzejszego, to slucham Baroque. Kiedys ich sluchalem, teraz dla przypomnienia tylko kilka ciekawszych piosenek :)

Przymierzam sie tez do zespolu Merry.
Poszedłem twoim śladem :D. Trafiłem oprócz nich na takie kapelki jak OZ i Gilgamesh (Girugameshu). Tez jest czego posłuchać...

kemal
Status: Offline

Post autor: kemal » sob lis 29, 2008 2:39 am

Niesamowicie sie wkrecilem ostatnio w Justice - Cross oraz koncertowa plyte A Cross the Universe oraz powrot do korzeni - Interstella 55555 czyli Discovery Daft Punka 8-)

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » ndz gru 07, 2008 10:33 am

Odświeżam sobie twórczość Davida Axelroda. Genialny kompozytor i producent, o którym niestety słyszało niewiele osób, a szkoda.

Takie malutkie próbki kompozycji:
The Smile
Holy Thursday
i coś dla fanów Dr. Dre
David Axelrod - The Edge

ODPOWIEDZ

Wróć do „Main”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości