Mangi po rosyjsku?

Forum główne, na którym możecie rozmawiać na wszystkie tematy związane z wydawnictwem Waneko :]
ODPOWIEDZ
MelodyChan
Status: Offline

Mangi po rosyjsku?

Post autor: MelodyChan » pn kwie 15, 2013 7:49 pm

Witam.
Postanowiłam że zaszaleję i poduczę się języka rosyjskiego (słabo u mnie w szybkim czytaniu tego języka).
Tak więc, trafiłam na rosyjski sklep z mangami. Pytanie tylko, które wybrać? Chciałabym abyście mi pomogli.

http://store.otaku.ru/catalog/category/ ... &sort=date

Która z mang znajdujących się tutaj, jest ciekawa? Nie chcę przez przypadek kupować czegoś co będzie nudne, więc zdam sie na waszą opinie :).

Awatar użytkownika
Ajsza
Fanatyk
Posty: 1732
Rejestracja: pt maja 25, 2012 10:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Ajsza » pn kwie 15, 2013 7:58 pm

A jakie gatunki cię interesują? Najlepiej brać te mangi których nie ma w polsce, chociaż ostrożnie, bo parę wydawnictw popadało i możesz nie dać rady kupić serii do końca, jeśli byś chciała.
Obrazek

Nyuu Manga - nowe mangi, manhwy, manhuy, animangi, light novele, artbooki, guidebooki i inne dobrocie od naszych wspaniałych polskich i amerykańskich wydawców

MelodyChan
Status: Offline

Post autor: MelodyChan » pn kwie 15, 2013 8:11 pm

Głównie chodzi mi o to żeby to nie były zbyt długie serie (Ouran, Naruto). Chętnie bym poczytała shojo-ai (zauważyłam 2 pozycje), lub jakieś detektywistyczny, thriller lub horror. Obyczajówka również moze być. Zależy mi również żeby manga nie była zbyt przesłodzoną szojką :F. O i jakas komedia też byłaby dobra.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Main”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości