Nowy sklep

Forum główne, na którym możecie rozmawiać na wszystkie tematy związane z wydawnictwem Waneko :]
ODPOWIEDZ
Sledziu_w
Status: Offline

Nowy sklep

Post autor: Sledziu_w » pt lut 15, 2013 3:29 pm

Otwieram temat do dyskusji, gloryfikacji i krytyki nowego sklepu wydawnictwa Waneko.
Let's (t)roll!

Moim zdaniem d... nie urywa, ale zmiany wyszły na plus.

Quithe
Status: Offline

Post autor: Quithe » pt lut 15, 2013 3:42 pm

Nawet nie zaglądam, bo w nim nie kupuję.

Sledziu_w
Status: Offline

Post autor: Sledziu_w » pt lut 15, 2013 3:55 pm

Quithe pisze:(...)bo w nim nie kupuję.
Ja w sumie też już nie. Pojedynczych tomików się nie opłaca kupować; prenumeraty też nie wyglądają zachęcająco.

Pamiętam, że za czasów pierwszego sklepu kupiłem hurtem ze dwadzieścia tomów GTO. Dostałem nawet osobnego emaila z prośbą, żebym potwierdził zamówienie. Nie dziwota, trochę tego było.
Jako gratis do zamówienia przesłano mi plan lekcji (może ktoś pamięta te stare Wanekowskie plany z Love Hina) i dwie stylowe, eleganckie reklamówki z logiem Waneko.
Tak, dalej je mam! :D

Awatar użytkownika
dejikos
nołlife
Posty: 2710
Rejestracja: czw sie 10, 2006 2:04 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: dejikos » pt lut 15, 2013 4:59 pm

Moje uwagi.

Ostatnio Waneko prężnie się rozwija, za co chciałabym je nagrodzić, np. kupując prenumeratę. Ale! Przesyłki są wysyłane listem ekonomicznym i zwykłej kopercie, co mnie osobiście przyprawia o dreszcze. Dlatego nie zdecyduję się na zakup.
Twitter * Discord: Dejikos#8562

Hador
Status: Offline

Post autor: Hador » pt lut 15, 2013 5:39 pm

dejikos pisze:Przesyłki są wysyłane listem ekonomicznym i zwykłej kopercie, co mnie osobiście przyprawia o dreszcze. Dlatego nie zdecyduję się na zakup.
Mam to samo. Chciałam zakupić DOGs w prenumeracie, ale ochota szybko mi przeszła.
Wolę jednak zaczekać aż pierwszy tomik pojawi się w matrasie, ew. empiku.

Jaskol
Status: Offline

Post autor: Jaskol » pt lut 15, 2013 5:48 pm

Wygląda tak zwyczajnie. Brakuje podpiętej grafiki do "zaloguj się przez Facebooka". Szkoda, że nie ma w górnym pasku menu "Promocje", bo tam na dole jest słabo widoczne. Szkoda, że nie ma dodatków związanych z tytułami jakie wydajecie, tak jak to ma JPF (choć dawno tam nic nie dodawał), które można wymienić za punkty. Miłym dodatkiem byłoby tańsze o kilka złotych całe komplety.

Lilka
Status: Offline

Post autor: Lilka » pt lut 15, 2013 5:56 pm

Nowy sklepik spoko :) Trzeba by poprawić kilkanaście literówek i brakujących przecinków... Chcecie wypiskę w temat, czy na PW? ;)

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » pt lut 15, 2013 6:00 pm

Może na PW, bo jeszcze rozpęta się kłótnia o to "Tego przecinka nie powinno tam być! A właśnie że powinien! A właśnie że nie!" [wiem, kiepska próba zrobienia tak, żeby nie wystawiać naszych błędów na widok publiczny...]
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

Quithe
Status: Offline

Post autor: Quithe » pt lut 15, 2013 9:29 pm

To brzmi prawie jak wyzwanie dla mnie :P

Ale mam lepsze rzeczy do roboty, muszę brodę ściąć :lol:

Awatar użytkownika
Ajsza
Fanatyk
Posty: 1732
Rejestracja: pt maja 25, 2012 10:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Ajsza » pn lut 18, 2013 9:05 pm

Przez to, że nie działa poprzedni sklep, nie działają również linki do starszych tytułów z tej strony - http://waneko.pl/?page_id=5
Obrazek

Nyuu Manga - nowe mangi, manhwy, manhuy, animangi, light novele, artbooki, guidebooki i inne dobrocie od naszych wspaniałych polskich i amerykańskich wydawców

Emi
Status: Offline

Post autor: Emi » wt lut 19, 2013 2:29 pm

Podoba mi się nowy sklepik :-) Czekam na pieniążki i wkrótce zamówię sobie nieco rzeczy :-) Cieszę się bardzo na myśl o punktach lojalnościowych :-)

Ja się przekonałam do zakupu prenumerat w sklepiku Waneko. To prawda, że przesyłka jest wysyłana zwykłym listem, ale każda jedna do mnie dotarła. Osobiście wolałabym, żeby wydanictwo zainwestowało w koperty bezpieczne, ale sposób w jaki wysyłają nie jest zły - koperta jest może zwykła, ale opakowanie mangi w folię to dobry pomysł i mangi przychodzą w idealnym stanie. Wiele razy zamawiałam mangi np. w Komikslandii i przysyłałi je w kopertach bezpiecznych bądź kartonowych pudełkach, ale nigdy zamówione rzeczy nie wyglądały na nowe - coś było wygniecione, coś zagięte itd. (ten sklep to jakaś pomyłka). To samo z epmikami i matrasami - nie wiem jak w waszych miastach, ale w moim mieście ich poziom nie stoi na zbyt wysokim poziomie i zawsze coś jest nie tak - w empiku mangi wyglądają na zużyte, natomiast matras nakleja cenę na obwolutę, a po jej odklejeniu zostają resztki kleju. Osobiście wolę więc zamawiać w sklepiku Waneko, bo zawsze wszystko stoi na wysokim poziomie, a poza tym zyski od razu trafiają do wydanictwa. Nie wspominając już o tym, że tomik jest tańszy, a wysyłka darmowa.

Mam pewnie pytanko. Skoro pojawił się nowy sklepik i związane z nim nowości, to chciałabym zapytać czy jest szansa, że wprowadzicie coś takiego jak np. "Obwoluta na zamówienie"? Mam trochę obwolut, które chętnie bym wymieniła. W JPFie istnieje możliwość zaopatrzenia się w obwoluty, ale za punkty lojalnościowe, ale bardziej podoobałaby mi się opcja możliwości ich zakupu. Czy jest szansa, że rozważycie tę propozycję?

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » wt lut 19, 2013 2:39 pm

Jest szansa, ze rozważymy obie, musimy jeszcze sprawdzić, czy z technicznego punktu widzenia koperty bąbelkowe da rade wprowadzić do naszego systemu wysyłki, ale raczej niedługo ogłosimy, że wszystkie prenumeraty i przedpłaty będą wysyłane w tych lepszych kopertach. Co do obwolut, to musimy to jeszcze przedyskutować, ale też powinno dać radę, do niektórych mang mamy ich naprawdę dużo w zapasie.
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

Marei
nołlife
Posty: 2216
Rejestracja: czw sie 09, 2007 12:56 pm
Status: Offline

Post autor: Marei » wt lut 19, 2013 3:20 pm

Super, sam bardzo chętnie dokupiłbym obwoluty do starszych mang, bo tyle już przeszły, że przydałoby im się małe odświeżenie :D

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » wt lut 19, 2013 3:38 pm

A do jakich tytułów obwoluty były by Wam konkretnie potrzebne?
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

Dahlia
Status: Offline

Post autor: Dahlia » czw lut 21, 2013 11:22 am

Sledziu_w pisze:dwie stylowe, eleganckie reklamówki z logiem Waneko.
Tak, dalej je mam!
tak, ja też je mam, od 100 lat wiszą mi na oknie i moja mama się wkurza, że tylko kurz się na nich zbiera, ale ruszyć nie pozwolę :D

Mei0311
Status: Offline

Post autor: Mei0311 » czw lut 21, 2013 1:56 pm

wataken pisze:A do jakich tytułów obwoluty były by Wam konkretnie potrzebne?


Podoba mi się pomysł z obwolutami. Chętnie nabyłabym nowe do Saiyuki. Jeżeli chodzi o nowsze serie, to przydałyby mi się 2 do Kuroshitsuji, bo na skutek nieszczęśliwego wypadku są nieco wygniecione =.=

Marei
nołlife
Posty: 2216
Rejestracja: czw sie 09, 2007 12:56 pm
Status: Offline

Post autor: Marei » czw lut 21, 2013 5:40 pm

U mnie obwoluty do całego Paradise Kiss są podniszczone i kiedyś przy okazji dokupiłbym nowe.

treemore
Status: Offline

Post autor: treemore » czw lut 21, 2013 7:44 pm

Zależy z jakimi kosztami trzeba byłoby się liczyć - jakby były po 1-1,5 zł to chętnie odświeżyłabym obwoluty Marsa...

Awatar użytkownika
dejikos
nołlife
Posty: 2710
Rejestracja: czw sie 10, 2006 2:04 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: dejikos » czw lut 21, 2013 7:52 pm

Małe wtrącenie: StudioJG wysłało mi za darmo obwolutę, wystarczyło tylko poprosić...

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » czw lut 21, 2013 8:22 pm

U nas też tak jest, jak ktoś składa zamówienie i przy okazji wspomni, że potrzeba mu takiej i takiej obwoluty to, jeżeli stany magazynowe pozwalają, dokładamy ją do zamówienia. Do tej pory działo się to jednak na małą skalę i tak raczej nieoficjalnie.

Przy okazji: obwoluty nie będą na sprzedaż za gotówkę, zastanawiamy się jeszcze jak (jeżeli w ogóle) możemy rozwiązać problem dodania ich do sklepu.
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

ODPOWIEDZ

Wróć do „Main”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości