Piosenki z anime

Forum główne, na którym możecie rozmawiać na wszystkie tematy związane z wydawnictwem Waneko :]
Amaterasu
Status: Offline

Post autor: Amaterasu » ndz sty 11, 2004 12:35 pm

Amaterasu: tez bym z checia sciagnal ten album, ale moze byc z tym problem... po prostu zostal on oficjalnie wydanie w Usa
sadze ze w usa zostal wydany ost ale piosenki byly spiewane po angielsku przez ludzi ktorzy podkladali glos do amerykanskiej wersji miyu(ale moze siem myle :roll: ) choc istotnie ze sciagnieciem jest problem

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2685
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » ndz sty 11, 2004 1:19 pm

Amaterasu pisze:
Amaterasu: tez bym z checia sciagnal ten album, ale moze byc z tym problem... po prostu zostal on oficjalnie wydanie w Usa
sadze ze w usa zostal wydany ost ale piosenki byly spiewane po angielsku przez ludzi ktorzy podkladali glos do amerykanskiej wersji miyu(ale moze siem myle :roll: ) choc istotnie ze sciagnieciem jest problem
wiekszosc piosenek na tej plycie, i to niewazne w jakiej wersji, sa to utwory instrumentalne, czyli czy to japonski, czy angieslki - roznicy nie ma. A poza tym zajrzyj na strone internetowa wydawcy w Usa
http://www.tokyopop.com/dbpage.php?page ... uctid=1194

Tutaj masz rowniez przykladowe sample, i ending, ktory jest dostepny jest spiewany po Japonsku. 8)


Sorki za offa, ale ja juz moge dalej sciagac z tej stronki. Widocznie limit jest tylko na jakis okreslony, krotki, przedzial czasu. Teraz zasysam Linkin Park, ale dzieki Snow za propozycje :)
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » ndz sty 11, 2004 9:28 pm

To ja polecam jeszcze takie cuś co odkryłem niedawno "Foobar 2000" http://www.foobar2000.org/ Program jak Winamp.. daje nieźle i mozna wiele rzeczy zrobić z dźwiękiem..

PS. nie uszkodźcie membran :wink:

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » ndz sty 11, 2004 9:47 pm

_Keitaro_ pisze:To ja polecam jeszcze takie cuś co odkryłem niedawno "Foobar 2000" http://www.foobar2000.org/ Program jak Winamp.. daje nieźle i mozna wiele rzeczy zrobić z dźwiękiem..
Pozostanę chyba przy zwykłym odsłuchiwaniu :)

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » ndz sty 11, 2004 10:50 pm

ale pobawić dźwiękiem się można.. 8)

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » ndz sty 11, 2004 11:27 pm

_Keitaro_ pisze:ale pobawić dźwiękiem się można.. 8)
W sumie to tak, choć ja sam wole nie.
A jak widzę jak ktoś odsłuchuje muzykę skokowo - przeskakując z jednego kawałka utworu do drugiego, to mnie krew zalewa. Toż to profanacja sztuki!

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » pn sty 12, 2004 11:23 am

Remiel pisze:
_Keitaro_ pisze:ale pobawić dźwiękiem się można.. 8)
W sumie to tak, choć ja sam wole nie.
A jak widzę jak ktoś odsłuchuje muzykę skokowo - przeskakując z jednego kawałka utworu do drugiego, to mnie krew zalewa. Toż to profanacja sztuki!
Tu się zgodzę.. to tak samo jak słuchanie wielu płyt el-muzyki nie pokolei, co nie ma większego sensu gdyż one tworzą jedna nierozrywalną całość..

Ale faktem jest że dźwięk trzeba dobrze ustawić, gdyż często nie wykorzystujemy potencjału jaki posiada^^

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » pn sty 12, 2004 12:42 pm

_Keitaro_ pisze:Ale faktem jest że dźwięk trzeba dobrze ustawić, gdyż często nie wykorzystujemy potencjału jaki posiada^^
To zajęcie dla dyskdżokejów, nie dla mnie :lol: :roll:

snow_wolf
Status: Offline

Post autor: snow_wolf » pn sty 12, 2004 3:53 pm

Remiel pisze:
_Keitaro_ pisze:Ale faktem jest że dźwięk trzeba dobrze ustawić, gdyż często nie wykorzystujemy potencjału jaki posiada^^
To zajęcie dla dyskdżokejów, nie dla mnie :lol: :roll:
Ano człowiek jak za dużo pokręci to dźwięk się poprostu niesmaczny wychodzi... ale nie powiem, czasami wychodzi coś całkowicie niespodziewanego^^!

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » pn sty 12, 2004 6:04 pm

Macie rację.. ale (uwielbiam to słowo ale :twisted:) to tak jak słuchanie muzyki w Winampie z wyłączonym equalizer.. jak się go włączy i ustawi na Rock to od razu całkiem inne lepsze, mocniejsze brzmienie.. słychać też instrumenty które wczesniej nam umykały.. 8)

snow_wolf
Status: Offline

Post autor: snow_wolf » wt sty 13, 2004 2:09 pm

_Keitaro_ pisze:Macie rację.. ale (uwielbiam to słowo ale :twisted:) to tak jak słuchanie muzyki w Winampie z wyłączonym equalizer.. jak się go włączy i ustawi na Rock to od razu całkiem inne lepsze, mocniejsze brzmienie.. słychać też instrumenty które wczesniej nam umykały.. 8)
Ale ;) zdziwisz się jak wielu ludzi leci sobie na "standardzie".. nie wiem czy potrafią nawet to ustawić^^ (lub wybrać "gotowca") Ja dorwałem gdzieś wtykę i mi equalizer sam siedostosowuje do muzyki. Znaczy musiałem najpierw w opcjach każdej z mp3 ustawiać jakiego stylu ma używać. Troche męczące, ale ustawiłem na razie dla 20 muzyczek które męczę najczęściej^^

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » pt sty 16, 2004 6:21 pm

Zna ktos może namiary na soundtracki z Kimagure Orange Road ?
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Takashi
Status: Offline

Post autor: Takashi » pt sty 16, 2004 10:52 pm

http://madoka.kimagure.net/kor/mp3.html

ściągnąłem wszystkie z tej strony

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » sob sty 17, 2004 11:00 am

Dzięki Takashi :D
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » sob sty 24, 2004 4:50 pm

Heh... zabujałam sie w utworku z X-tv...
A najgorsze jest to że nie moge go nigdzie znależć ( właściwie to nawet nie wiem jak sie nazywa :cry: )
Jeśli to coś da to utworek leci w momencie kiedy Sorata uświadamia sobie dlaczego Arashi odeszła ( odc. 24 ).
Somebody help!

Sep
Status: Offline

Post autor: Sep » pn lut 09, 2004 7:06 am

Może będe ciut nie w temacie ale szukam muzyki tradycyjnej bądz też ''folkowej'' z Japoni.
Macie jakieś linki albo tytuły??

Yaku
Status: Offline

Post autor: Yaku » wt lut 10, 2004 12:58 am

szukam muzyki tradycyjnej bądz też ''folkowej'' z Japoni
Dołączam się do twego pytania, gdyż ja też jak wiesz szukam już od dłuższego czasu mp3 pochodzących z tamtych regionów

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » wt lut 10, 2004 6:11 pm

hmm również z chęcią bym coś takiego posłuchał, a także muzykę z ostatnich filmów Japońskich lecących na Ale Kino.. znając życie są to rzeczy bardzo ciężkie do znalezienia :|

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » wt lut 10, 2004 7:49 pm

Ja wciąż szukam OST'a do "Lalek" Kitano :(

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » wt lut 17, 2004 6:35 pm

Gotenks pisze:Z utworów czysto japońskich mam tylko Hymn Japonii.
Hymn Japonii

Innych niestety nie posiadam :cry:
Szkoda, że taki krótki i bez wokalu. Ale nie narzekam :wink: Ładna melodia.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Main”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości