Nowa strona Waneko

Forum główne, na którym możecie rozmawiać na wszystkie tematy związane z wydawnictwem Waneko :]
OgóreKiszony
Status: Offline

Post autor: OgóreKiszony » pt sty 20, 2012 12:51 am

Sonia pisze:Mnie wywala z forum...
Mnie właśnie przestało :shock: Lepiej przekaż klątwę komuś innemu ;)

Quithe
Status: Offline

Post autor: Quithe » pt sty 20, 2012 9:18 am

Na okładce SA jest taki zapis, fakt. Jednak specjalnie poszperałem wujkiem w bazach i nie pokazywało takiego zapisu. Zresztą i tak nadal jest błąd, jeżeli będziecie się upierać przy tym zapisie. "A" nie powinno mieć za sobą kropki, bo nie jest to skrót od wyrazu. Dodatkowo powinien być tam myślnik między skrótem a rozwinięciem.

BR - tak, trzeba czekać i co z tego? Lepiej w międzyczasie wstawić takie dziwadło? Nie :P

Me-ouch
Adept
Posty: 396
Rejestracja: pt lis 14, 2003 2:27 pm
Lokalizacja: Warszawa
Status: Offline

Post autor: Me-ouch » pt sty 20, 2012 5:42 pm

Mi sie strona podoba. Czytelna i funkcjonalna :)
Nienormalnymi rządzą nienormalne prawa.

Fonin
Posty: 67
Rejestracja: ndz maja 29, 2011 8:44 pm
Status: Offline

Post autor: Fonin » sob sty 21, 2012 11:00 am

Oj tam czepiacie się. Mi strona się podoba i nie ma żadnych zastrzeżeń. A kociaki są milutkie. W końcu i tak większość wchodzi tam by sprawdzić czy coś nowego nie wszyło, a nie wpatrywać się w nią godzinami. Więc kłótnia o kropki, myślniki i inne robaczki jest jak szukanie dziury w całym byle by się do czegoś przyczepić.

Quithe
Status: Offline

Post autor: Quithe » sob sty 21, 2012 11:53 am

Nie, to walka o poprawność. Ignoranci nigdy tego nie pojmą.

Łap pakiet pominiętych przecinków: ,,,,

Awatar użytkownika
Dembol
Wtajemniczony
Posty: 947
Rejestracja: śr lut 04, 2009 10:46 am
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Dembol » sob sty 21, 2012 5:13 pm

Fonin pisze:Oj tam czepiacie się. Mi strona się podoba i nie ma żadnych zastrzeżeń. A kociaki są milutkie. W końcu i tak większość wchodzi tam by sprawdzić czy coś nowego nie wszyło, a nie wpatrywać się w nią godzinami. Więc kłótnia o kropki, myślniki i inne robaczki jest jak szukanie dziury w całym byle by się do czegoś przyczepić.
W przypadku firmy, która zarabia częściowo na tych kropkach i przecinkach błędy w tej kwestii sprawiają raczej mało profesjonalne wrażenie.

Quithe
Status: Offline

Post autor: Quithe » wt sty 24, 2012 10:41 am

Nudzi mi się, więc wyrywkowo:

1. "Kociłapka" nie powinna wylądować w zakończonych? Plus "dachem z kotem." pod logotypem nie wygląda dobrze.
2. Opisy mang mają w cholerę pozjadanych przecinków.
3. Kurosz - imię autorki powinno być odmienione na "Yany", bo teraz wychodzi na faceta.
4. HotD - jeszcze więcej wielokropków!
5. BR - a to zamknięcie cudzysłowu skąd się wzięło, skoro nie ma otwarcia?
6. Opis "Isildura" - "człowiek do zadań wszelakich począwszy od administracji www do wysyłanie przesyłek." - 1) przecinek po 'wszelakich'; 2) po wysyłanie/do wysyłania

Pewnie bym tak jeszcze mógł długo, ale mija się to z celem. Przekaz powinien być jasny :)

Awatar użytkownika
ninna
nołlife
Posty: 2961
Rejestracja: pt wrz 15, 2006 6:19 pm
Lokalizacja: Kutno
Status: Offline

Post autor: ninna » wt sty 24, 2012 11:51 am

Quithe pisze:1. "Kociłapka" nie powinna wylądować w zakończonych?
Chyba wspominali gdzieś, że wydadzą jeszcze jakiś dodatkowy tom. Wtedy wychodziłoby na to, że nie jest zakończona (aczkolwiek w zapowiedziach tego tomu nie widzę).

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » wt sty 24, 2012 2:26 pm

Kolejna Kociłapka będzie zapewne w maju, nie jest to jeszcze zbytnio pewny termin więc nie ma go jeszcze w zapowiedziach.
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

kare_reiko
Status: Offline

Post autor: kare_reiko » wt sty 24, 2012 10:59 pm

Ja mam obecnie 5 letni komputer ( jedno rdzeniowy) podłączony do neta i strona chodzi płynnie, wiec raczej nie stawiałabym na sprzet, radze zrobić przegląd antyvirem albo troche posprzątać na kompie :)

Ogólnie strona fajna, zawsze lubiłam kolor niebieski a i kotki są śliczne ^^.

Silla
Status: Offline

Post autor: Silla » śr lut 01, 2012 9:18 pm

Nie wiem, czy już ktoś to zauważył, ale w dziale "Nasze mangi" -> 'Mangi zakończone' jest Siemaden, zamiast Seimaden. Błąd mały, acz zabawny :P

Awatar użytkownika
amsterdream
Wtajemniczony
Posty: 814
Rejestracja: pt sty 27, 2012 11:56 pm
Status: Offline

Post autor: amsterdream » pt lut 03, 2012 2:30 am

Strona lepsza od poprzedniej, ale osobiście zmieniłbym kilka rzeczy:
1. Tło - zimny kolor nie jest zbyt przyjazny
2. Wywalił te kotki - w końcu to strona wydawnictwa komiksowego a nie miłośników kotów
3. Poza tym optymalizacja kuleje - jeśli na dwurdzeniowym procesorze AMD 2,7 GHz przy przewijaniu strony wykorzystanie procka sięga 80-100% to coś chyba jest nie tak ;)

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » pt lut 03, 2012 7:40 am

Mi tam koty nie przeszkadzają. W końcu w nazwie wydawnictwa jest ukryty kot . ;)
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Atobe-san
Status: Offline

Post autor: Atobe-san » pt lut 03, 2012 10:58 am

Mi się wydaję ,że strona się zrobiła tak trochę dziecinna. Ale to z mojego punktu widzenia :P

Grey
nołlife
Posty: 4340
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 11:52 am
Status: Offline

Post autor: Grey » wt lut 07, 2012 6:30 pm

Tak BTW odnośnie nowej stronki. Czy tylko ja mam dziwne skojarzenia gdy patrzę na te dwa koty u góry po lewo?:P

Quithe
Status: Offline

Post autor: Quithe » wt lut 07, 2012 7:43 pm

Teraz, gdy o tym wspomniałeś... :o

OgóreKiszony
Status: Offline

Post autor: OgóreKiszony » wt lut 07, 2012 9:09 pm

Może to z okazji walentynek?

Awatar użytkownika
amsterdream
Wtajemniczony
Posty: 814
Rejestracja: pt sty 27, 2012 11:56 pm
Status: Offline

Post autor: amsterdream » pn lut 13, 2012 1:04 pm

Atobe-san pisze:Mi się wydaję ,że strona się zrobiła tak trochę dziecinna
Otóż to. Mam dokładnie te same odczucia. Obecnie to wręcz wstyd wchodzić na stronę Waneko w miejscach publicznych. Nie rozumiem dlaczego wydawnictwo którego oferta jest skierowana głównie do nastolatków i dorosłych czytelników robi tak dziecinny design. Po głębszych przemyśleniach to wolałem nawet poprzednią stronę.

Me-ouch
Adept
Posty: 396
Rejestracja: pt lis 14, 2003 2:27 pm
Lokalizacja: Warszawa
Status: Offline

Post autor: Me-ouch » pn lut 13, 2012 1:09 pm

ja tam sie nie wstydzę rysunkowych kotów. Czy to naprawdę tak wielki problem? :roll:
Nienormalnymi rządzą nienormalne prawa.

Awatar użytkownika
amsterdream
Wtajemniczony
Posty: 814
Rejestracja: pt sty 27, 2012 11:56 pm
Status: Offline

Post autor: amsterdream » pn lut 13, 2012 1:44 pm

Ja też się nie wstydzę, ale to koty wyglądają naprawdę słabo. Ostatnio jak w towarzystwie wszedłem na stronę Waneko to od razu zaczęły się głupie docinki :lol:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Main”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości