Nowa strona Waneko

Forum główne, na którym możecie rozmawiać na wszystkie tematy związane z wydawnictwem Waneko :]
OgóreKiszony
Status: Offline

Post autor: OgóreKiszony » wt sty 17, 2012 12:39 pm

Strona w przebudowie. Niedlugo wrocimy :)
Ciekawe, czyżby jakaś większa zmiana strony WWW :>?

Sonia
Status: Offline

Post autor: Sonia » wt sty 17, 2012 4:21 pm

Byłoby miło, jakoś nieszczególnie mi się podobała strona Waneko.

Krzych_Ayanami
Status: Offline

Post autor: Krzych_Ayanami » wt sty 17, 2012 5:27 pm

Dobrze, że w ogóle dali jakąś wiadomość na stronę, wcześniej wyświetlała się zawartość serwera. Do katalogów nie dało się wejść niestety :twisted: .

OgóreKiszony
Status: Offline

Post autor: OgóreKiszony » wt sty 17, 2012 5:39 pm

Co jakiś czas zaglądam na stronę i był CMS Wordpress :O Nie wiem czy to się nadaje na stronę wydawnictwa, przecież to typowo blogowa rzecz. Chyba, ze wydawnictwo tylko się od tak bawiło ;)

moonlight
Status: Offline

Post autor: moonlight » śr sty 18, 2012 12:12 am

OgóreKiszony pisze:Co jakiś czas zaglądam na stronę i był CMS Wordpress :O Nie wiem czy to się nadaje na stronę wydawnictwa, przecież to typowo blogowa rzecz. Chyba, ze wydawnictwo tylko się od tak bawiło
Parę lat temu były głównie blogi, teraz Wordpress jest pełnoprawnym CMSem jak Drupal ;) Polskie Ministerstwo Administracji też ma stronę na Wordpressie ;)

OgóreKiszony
Status: Offline

Post autor: OgóreKiszony » śr sty 18, 2012 7:39 pm

Nieźle :shock:

No i mamy nową stronę Waneko. Co myślicie?
Moim zdaniem nie jest źle, ale strona jakby strasznie przycina - nie ma takiej swobody w przewijaniu jak np. na forum, czyżby to była wina tego banera z tytułami Waneko? Trochę inna, lepsza czcionka w treści njusów mogłaby też być ;)
Ale najważniejsza kolorystyka - te tytuły mang na niebieskim tle wyglądają paskudnie.

Awatar użytkownika
Dembol
Wtajemniczony
Posty: 947
Rejestracja: śr lut 04, 2009 10:46 am
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Dembol » śr sty 18, 2012 8:03 pm

Wolna strona jest wolna.
Design przypomina lata 90-te (to nie komplement).

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » śr sty 18, 2012 8:04 pm

a mi się ona wydaja taka... mało pro, jak blog jakiegoś nastolatka. Bardzo niebieski do tego xD Przepraszam ^^"""""""""

Quithe
Status: Offline

Post autor: Quithe » śr sty 18, 2012 8:19 pm

Ych... Strona jest brzydka i zamula ;/

No dobra, a gdzie np. zakłada z wszystkimi mangami wydawnictwa? Po prawej stronie brakuje kilku tytułów. Po kliknięciu w HOTD, logotyp serii jest kompletnie nieczytelny. Okładki przydałoby się sensowniej pomniejszyć (kiepska jakość), nie mówiąc o tym, że nie ma ich powiększenia.

Nowa odsłona strony ma dużo niedoróbek...

Sledziu_w
Status: Offline

Post autor: Sledziu_w » śr sty 18, 2012 8:32 pm

To co wyżej +
Menu z boku mi jakoś nie pasuje. Wolałem jak było na górze.

Quithe
Status: Offline

Post autor: Quithe » śr sty 18, 2012 8:45 pm

Właśnie zauważyłem "Nasze mangi" po lewej...

Awatar użytkownika
ninna
nołlife
Posty: 2960
Rejestracja: pt wrz 15, 2006 6:19 pm
Lokalizacja: Kutno
Status: Offline

Post autor: ninna » śr sty 18, 2012 11:07 pm

Szczerze mówiąc, wolałam jak było "po staremu". Strona potwornie zamula! Jak klikam w "nasze mangi" (po lewej) i wybieram jakiś tytuł, nie wszystkie okładki się ładują. Poza tym w "naszych mangach" (tym razem tych po prawej) straszy puste pole, gdzie powinno być logo "Battle Royale" (przynajmniej u mnie się ono nie ładuje). Nie przekonują mnie też te dwa kotki w charakterze maskotek. Zdecydowanie bardziej podobał mi się Michael w różnych "odsłonach" na kolejne pory roku... No i nie przepadam za kolorem niebieskim :roll:. Generalnie jestem na nie.

Jedyne co mi się podoba, to te ślady kocich łapek przy działach po lewej stronie.

OgóreKiszony
Status: Offline

Post autor: OgóreKiszony » czw sty 19, 2012 1:53 am

Jeszcze takie pytanko do Wydawnictwa, jak już ktoś się zdecyduje wejść i odpowiedzieć na reakcje odnośnie strony WWW (:PPPPPPPPPPPPPPP), na forum też było coś kombinowane? Bo odkąd nowa odsłona strony się pojawiła to i na forum zaczęło mnie wylogowywać, ba, teraz nawet jak chciałem napisać posta to musiałem się ponownie logować (ciacha i to wszystko wyczyściłem, ale nic nie pomogło).

Quithe
Status: Offline

Post autor: Quithe » czw sty 19, 2012 8:59 am

U mnie wszystko jest w porządku.

Awatar użytkownika
ninna
nołlife
Posty: 2960
Rejestracja: pt wrz 15, 2006 6:19 pm
Lokalizacja: Kutno
Status: Offline

Post autor: ninna » czw sty 19, 2012 9:13 am

U mnie też. Forum działa jak zawsze i nie wylogowuje mnie.

Awatar użytkownika
kuras
Weteran
Posty: 1455
Rejestracja: pn cze 06, 2011 2:30 pm
Lokalizacja: NDM
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: kuras » czw sty 19, 2012 11:36 am

Krzych_Ayanami pisze:Dobrze, że w ogóle dali jakąś wiadomość na stronę, wcześniej wyświetlała się zawartość serwera. Do katalogów nie dało się wejść niestety :twisted: .
I tak tam nie było nic ciekawego :P Już nie ma porządki porządki ;)

Przy forum nic nie grzebałem.
Mulenie strony rozwiąże z czasem, doszło mi trochę spraw do zrobienia. Niestety wyszło na to że plugin do jquery troszkę za bardzo obciąża komputer, dlatego na słabszych komputerach lub na ie może strona zamulać :/ Tak odwieczne tłumaczenie "u mnie działa" (3 letni laptop spokojnie daje sobie radę :P), w każdym razie będzie to poprawione, już się wytłumaczyłem dudududu :)
Jeśli okładki nie ma to znaczy że jej nie mamy zatwierdzonej (to potrafi trwać wieki) lub wykonanej (niektóre tytuły są wstawione na pół roku albo dalej do przodu), to samo logo...
Jeśli są jakieś błędy to można do mnie spokojnie pisać do mnie na mail (może być ogólny waneko) albo pw.

Quithe
Status: Offline

Post autor: Quithe » czw sty 19, 2012 2:02 pm

Lol, do 60% procek potrafi mi skoczyć, gdy strona jest włączona (P4 3,2Ghz) oO Jednak tłumaczenie, że na nowszych działa bez problemu, to żadne wytłumaczenie. Jakby nie patrzeć, trochę starszego sprzętu jeszcze w Polsce jest :P Z ciekawości sprawdzę później na lapie, jak trybi (C2D 2,cośtam).

O ile brak okładki do tomów, które wyjdą w dalszej przyszłości, nie dziwi, o tyle brak logotypu do serii na głównej straszy. Wygląda to po prostu mało profesjonalnie. Już lepiej byłoby się wstrzymać z dodaniem, aż będzie dostępna wersja finalna, niż robić taki wrzut. Automatycznie po wejściu do zakładki z BR przez "nasze mangi" widzimy 3 razy tytuł w wersji napisanej. Idąc dalej - Special A, po jakiego grzyba w napisanym tytule jest "S.A." dodane? Bo tak jest na okładce mangi?

Ech, nie chce mi się już grzebać.


I któryś z moderatorów powinien wydzielić posty o stronie do osobnego tematu.


Prosze bardzo, wydzielone ;) - Madoka

EDIT: :mrgreen:
Ostatnio zmieniony pt sty 20, 2012 9:07 am przez Quithe, łącznie zmieniany 2 razy.

treemore
Status: Offline

Post autor: treemore » czw sty 19, 2012 4:50 pm

Ta strona jest jakoś mało czytelna przez ten niebieski, wolałam starą wersję, ale w sumie i tak mi wszystko jedno...

Sonia
Status: Offline

Post autor: Sonia » czw sty 19, 2012 7:14 pm

Mnie wywala z forum... A strona wg mnie jest w porządku, chociaż bez fajerwerków. Najważniejsze, że poprawili okładki.

Awatar użytkownika
kuras
Weteran
Posty: 1455
Rejestracja: pn cze 06, 2011 2:30 pm
Lokalizacja: NDM
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: kuras » czw sty 19, 2012 11:49 pm

Co do SA to pełnym tytułem jest S.A. Special A, stąd to SA :)
Logo Batla powinno być jakoś niedługo, jak zaakceptują Japończycy okładkę. Ogólnie proces ten potrafi trwać trwać i jeszcze więcej trwać :)
No ja wiem że takie tłumaczenie nie jest żadnym tłumaczeniem, coś wymyślę, ale chyba i tak teraz już jest lepiej przy wczytywaniu strony.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Main”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości