Waneko na Facebooku

Forum główne, na którym możecie rozmawiać na wszystkie tematy związane z wydawnictwem Waneko :]
ODPOWIEDZ
Quithe
Status: Offline

Waneko na Facebooku

Post autor: Quithe » czw mar 24, 2011 12:45 pm

Zaglądam czasem na waszego Fejsa i coraz więcej syfu tam macie. W cholerę postów przeklejonych z debilnych quizów, jakieś klikomaty i inne badziewa. Rozumiem, że poprzez opcję dodawania "znajomych", a nie "lubię to" (określenie typu konta) chcieliście nawiązać bliższy kontakt z czytelnikami, ale ta forma w ogóle nie zdaje egzaminu. Nawet jeśli coś opublikujecie sami, info zginie w zalewie nic nieznaczących informacji, gdy się wejdzie. Niestety FB stał się potężnym narzędziem marketingowo-PR-owym, a skoro już zdecydowaliście się tam zaistnieć, przydałoby się to sensownie prowadzić, łącznie z uzupełnianiem postów. Ogólnie tyle na razie chciałem rzec.

Cassiak
Status: Offline

Post autor: Cassiak » czw mar 24, 2011 1:01 pm

Zgadzam się z Quithe w zupełności. Gdy zaglądam do Was na FB, to zwykle mija ładnych kilka minut, zanim zorientuję się, co i jak. Nie sposób tego ogarnąć i naprawdę powinniście przemyśleć to, o czym wspomniał kolega wyżej.
Jeśli chcecie mieć bliższy kontakt z czytelnikami, to ok, niech to konto zostanie, ale myślę, że wtedy musicie założyć drugie, typu "Lubię to", żeby Wasze niusy były klarowne i lepiej widoczne. To naprawdę ułatwiło by nam życie.

Quithe
Status: Offline

Post autor: Quithe » czw mar 24, 2011 1:06 pm

Jest także opcja samodzielnego czyszczenia, bądź w ustawieniach konta powinno gdzieś być, żeby nie wrzucało takich inf na własną tablicę (raczej...).

Krzych_Ayanami
Status: Offline

Post autor: Krzych_Ayanami » czw mar 24, 2011 8:23 pm

Wydawnictwo ma dwa konta na facebooku.
"Redakcja Waneko" - czyli burdel, gdzie każdy dodaje co mu się żywnie podoba.
"Waneko" czyli aktualności.

Quithe
Status: Offline

Post autor: Quithe » czw mar 24, 2011 11:39 pm

oO
W takim razie na głównej powinny być dwie opcje przejścia, bo trafiłem tylko w bajzel redakcji i nawet nie przyszło mi na myśl szukać drugiego, bo i po co - z głównej przechodzi się tam, więc sprawa załatwiona.

Opcja dwóch kont zresztą nie załatwia sprawy, bo wrażenia po wejściu na redakcyjne zostawia nieprzyjemne wrażenia (które opisałem wyżej).

Awatar użytkownika
Alexandrus888
nołlife
Posty: 3291
Rejestracja: wt lip 12, 2016 10:16 pm
Gender:
Status: Offline

Waneko na Facebooku

Post autor: Alexandrus888 » pt sie 09, 2019 6:37 pm

Odkopie tenat, ale w zupełnie innym kontekście. Nie chcę zaśmiecać "nowości wydawniczych", bo to w gruncie rzeczy nie nowość. Więc co?

Konkurs!

Od jakiś 2 tygodni tak sobie siedzę i myślę "dawno żadnego konkursu Waneko nie zrobiło", a wypadałoby, bo to przecież rok urodzin! Długo nie musiałem czekać i jest konkurs z Kawaii Scotland. I o dziwo nie rysunkowy! Mam po co startować. Ale do rzeczy:

Obrazek
Wyobraźcie sobie świat będący miksem Japonii i Szkocji w klimatach radosnego quasi-średniowiecznego postapo z magią, zaginioną technologią i duchową mocą płynącą z mielonki i smalcu, gdzie nikt nie zna wyższej liczby niż 100. To świat bohaterów nowelki Kawaii Scotland.

A teraz wyobraźcie sobie Uniwersytet i zastanówcie się: Jakie zajęcia/kierunki Waszym zdaniem byłyby najbardziej oblegane przez studentów w świecie Kawaii Scotland?

Zasady jak zwykle są proste:

1. Przyjmujemy jedno zgłoszenie na osobę.

2. Udostępnij konkurs na swoim facebooku.

3. Prace należy wysłać na konkurs@waneko.pl

4. Prace konkursowe przyjmujemy do 16 sierpnia 2019 (do godz. 12:00)

5. Wysyłając zgłoszenie automatycznie zgadzacie się na publikację swojej pracy w naszych mediach społecznościowych!

6. Prace nie podpisane zostaną zdyskwalifikowane. BARDZO PROSIMY O PODPISYWANIE WIADOMOŚCI IMIENIEM I NAZWISKIEM (można dodać również nick)

7. Organizatorem Akcji Promocyjnej jest spółka prowadzona pod firmą „Waneko spółka z ograniczoną odpowiedzialnością” z siedzibą w Warszawie (02-446) przy ul. Trzcinowa 27, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000195560, REGON: 014975877, NIP: 5213016370, o kapitale zakładowym: 25.000,00 zł.

Oczywiście dla najlepszych będą nagrody!

1. miejsce – 10 tomików mang/nowelek + pocztówka Kawaii Scotland LN z autografami Dranki Katarzyny Stasiowskiej, Kobiety Ślimak (Ilony Myszkowskiej) oraz Adriana Pskieta

2. miejsce – 5 tomików mang/nowelek + pocztówka Kawaii Scotland LN z autografami Dranki Katarzyny Stasiowskiej, Kobiety Ślimak (Ilony Myszkowskiej) oraz Adriana Pskieta

3. miejsce – 3 tomiki mang/nowelek + pocztówka Kawaii Scotland LN z autografami Dranki Katarzyny Stasiowskiej, Kobiety Ślimak (Ilony Myszkowskiej) oraz Adriana Pskieta

O jakich mangach/nowelkach mowa? Sami będziecie mogli wybrać z listy wydanych już przez nas tytułów! (do puli nagród nie wchodzi seria Ayako, Sunstone. Prosimy o wybranie z aktualnej oferty).

Do dzieła, kochani! Połamania nóg!
Samego uniwersum KS nie tykam, ale konkurs - czemu nie? Tym bardziej, że zasady świata są opisane i coś można porzeźbić z nimi. No i nagrody sowite! Porzednie konkursy miały odpowiednio 3, 2, 1 mangę zamiast 10, 5, 3. Co urodzinowy konkurs, to urodzinowy konkurs!

Awatar użytkownika
Skolopendrokot
Adept
Posty: 383
Rejestracja: ndz sie 27, 2017 8:38 am
Status: Offline

Waneko na Facebooku

Post autor: Skolopendrokot » ndz sie 11, 2019 10:15 pm

O kurczę, jaki fajny konkurs! Naprawdę jestem miło zaskoczona i jako fanka uniwersum (chociaż novelka średnio przypadła mi do gustu) może się skuszę.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Main”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości