Gdzie najkorzystniej zaopatrzyć się w mangi?

Forum główne, na którym możecie rozmawiać na wszystkie tematy związane z wydawnictwem Waneko :]
ODPOWIEDZ
Yaku
Status: Offline

Gdzie najkorzystniej zaopatrzyć się w mangi?

Post autor: Yaku » sob sty 22, 2011 5:01 am

Zrobiły mi się kolosalne zaległości w wydawanych u nas mangach. Szczerze mówiąc popadając w stagmatyzm dnia codziennego.. aż do wczorajszego wieczoru zupełnie o nich zapomniałem. Gdyby nie auto-info jakie dotarło na maila, na skutek poruszenia dawnego wątku w których brałem udział, być może wciąż trwałbym w tym monotonnym, nudnym stanie.
No nic. Wbijam więc na sklepik JPF'u, gdzie przed laty poza obniżonymi cenami, oraz darmowym kosztem przesyłki po przekroczeniu pewnej sumy okazyjnie można było otrzymać mangowy gadżecie typu kalendarz czy notatnik. Fajna sprawa. Wklepuję dobrze mi znany adres, i już po chwili przeżywam pierwszy zawód.
Na pierwszy rzut oka niby wszystko funkcjonuje po staremu : dodatki, promocje oraz darmowa wysyłka. Brakuje jednak tytułów pozostałych wydawnictw.

Pytanie do Was. Gdzie obecnie najlepiej zaopatrywać się w mangi różnych wydawnictw?
Jest lepsze miejsce od "bez promocyjnej" Komiksiarni?

Awatar użytkownika
Akiho
nołlife
Posty: 2302
Rejestracja: ndz sie 22, 2010 11:49 pm
Lokalizacja: W-wa
Gender:
Status: Offline

Post autor: Akiho » sob sty 22, 2011 9:33 am

polecam ci Komikslandia wysyłka od 150 zł ja osobiście kupuje w Komiks szop ceny tańsze niż komikslandii wysyłka od 120 zł a jak się robi większe zakupy odczuwa się dość mocną różnice :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
Dembol
Wtajemniczony
Posty: 947
Rejestracja: śr lut 04, 2009 10:46 am
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Dembol » sob sty 22, 2011 11:17 am

sklep.gildia.pl
komikslandia.pl
incal.com.pl

Quithe
Status: Offline

Post autor: Quithe » sob sty 22, 2011 3:06 pm

Ja wolę sklep Gildii. Praktycznie każdy tytuł ma 10% zniżki od ceny okładkowej, nowe pozycje mają 25% przez miesiąc (wyjątkiem jest JPF - 20%), paczkę można dostać na kilka sposobów, a koszty przesyłki spadają przy określonym pułapie cenowym.
Jeśli masz większe zaległości, szukaj okazji na allegro.

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » sob sty 22, 2011 5:08 pm

To zależy czego w tych zakupach jest najwięcej.
Jeśli najwięcej jest starszych mang Waneko to w sklepiku Waneko będą największe zniżki na mangi Waneo i choć mangi innych wydawnictw będą miały mniejsze rabaty to i tak to się opłaci.
Jeśli przewaga jest starszych mang JPFu to warto kupić od wydawnictwa za taka kwotę żeby mieć wysyłkę gratis, a resztę uzupełnić w jednym z wymienionych powyżej sklepów.
W przypadku przewagi mang Hanami lub Studia JG chyba ceny są porównywalne w wydawnictwach i sklepach komiksowych.
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » pn sty 31, 2011 2:08 pm

Incal ma dobre ceny, ale darmowa przesyłka jest dopiero od 200 zł, więc na mniejsze zamówienia raczej odpada. Komikslandia wysyła za darmo od 100 zł, ale ostatnio wydaje mi się że ceny trochę skoczyły w górę :roll:
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » pn sty 31, 2011 9:43 pm

Na naszej stronie w zakładce "gdzie kupić" ( http://www.waneko.pl/?v=gdzie ) znajduje się zaktualizowana lista sklepów sprzedających nasze mangi, piszę tym po to żeby zwrócić uwagę na dopisek "TU MOŻNA NABYĆ MANGI DRUKOWANE W SYSTEMIE PRINT ON DEMAND". Sklepy z tym oznaczeniem są szczególnie warte polecenia, gdyż aktywnie zabiegają o to, żeby ich oferta była możliwe jak najbardziej kompletna.
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

Sonia
Status: Offline

Post autor: Sonia » pn sty 31, 2011 9:59 pm

wrocław to niby takie duże miasto, a nia ma żadnej księgarni komiksowej ;/

Adelaide
Status: Offline

Post autor: Adelaide » wt lut 08, 2011 7:01 pm

Jak na razie dobrze mi idzie zaopatrywanie się w Matrasie i katowickiej Komiksiarni...
Matras mnie bardzo ładnie zaskoczył, mając poukładane tomiki Chobits od początku do końca XD

Quithe
Status: Offline

Post autor: Quithe » wt lut 08, 2011 7:38 pm

Adelaide, skoro w Katosach kupujesz, to polecam Ci imago.com.pl Gdy jeszcze mieszkałem w Bytomiu, zaopatrywałem się tylko tam. Klimatyczna klitka :) Oczywiście można też porównać ceny w wersjach internetowych sklepów.

Adelaide
Status: Offline

Post autor: Adelaide » ndz lut 13, 2011 8:31 pm

Mam Komiksiarnię pod nosem, hurr hurr...

Flota
Status: Offline

Post autor: Flota » śr paź 09, 2013 4:40 pm

Co będę zakładać nowy temat na promocje, kiedy tu jest taki ładny...

Obecnie w Arosie trwa czyszczenie magazynu i można zgarnąć starsze mangi Waneko i całkiem sporo z Hanami z rabatem 32%.

Daminox
nołlife
Posty: 2661
Rejestracja: pn gru 17, 2012 7:33 pm
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Daminox » pt paź 11, 2013 10:41 am

http://comicsrage.org/
Fajna i warta uwagi akcja. Może nie są to mangi, ale z całą pewnością są to komiksy, więc mają z sobą wspólnego.
"Gdy w pobliżu nie ma dźwięku, słychać dźwięk własnego serca"
Mushishi przeł. Radosław Bolałek

Awatar użytkownika
dejikos
nołlife
Posty: 2710
Rejestracja: czw sie 10, 2006 2:04 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: dejikos » pt paź 11, 2013 6:40 pm

Dla mnie najlepszym sklepem komiksowym jest Gildia. W Arosie też czasami robię zakupy, ale są to raczej książki.
Twitter * Discord: Dejikos#8562

Flota
Status: Offline

Post autor: Flota » czw paź 24, 2013 5:39 pm

Dziwaczna promocja w matrasie - załapują się na nią komiksy dla, ykhm, dorosłych.

Daminox
nołlife
Posty: 2661
Rejestracja: pn gru 17, 2012 7:33 pm
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Daminox » wt lis 12, 2013 7:07 pm

W Gildii promocja 30% na większość tytułów Hanami.
"Gdy w pobliżu nie ma dźwięku, słychać dźwięk własnego serca"
Mushishi przeł. Radosław Bolałek

Awatar użytkownika
dejikos
nołlife
Posty: 2710
Rejestracja: czw sie 10, 2006 2:04 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: dejikos » pt lis 29, 2013 1:01 pm

Już niedługo DDD (Dzień Darmowej Dostawy), oto lista sklepów-księgarni, które biorą udział w akcji: https://www.dziendarmowejdostawy.pl/kat ... i-komiksy/
Twitter * Discord: Dejikos#8562

Flota
Status: Offline

Post autor: Flota » pn gru 30, 2013 11:33 pm

W Weltbildzie na wyprzedaży niektóre mangi Hanami za 13/14 zł. Nie wiem tylko, jaki ich stan, ale może ktoś zainteresowany. Ikigami, Nawiedzony dom i Suppli Extra.
No i matras 25%.

Awatar użytkownika
Akiho
nołlife
Posty: 2302
Rejestracja: ndz sie 22, 2010 11:49 pm
Lokalizacja: W-wa
Gender:
Status: Offline

Post autor: Akiho » wt gru 31, 2013 12:35 am

dzięki flota! zaopatrzyłam się we wszystkie przecenione mangi od hanami :mrgreen:
Obrazek

graczykij
Status: Offline

Post autor: graczykij » wt gru 31, 2013 1:01 am

Woooow, Ikagami takie tanie :shock: Niech no tylko moje stypendium szybciej przyjdzie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Main”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości