Gdzie najkorzystniej zaopatrzyć się w mangi?

Forum główne, na którym możecie rozmawiać na wszystkie tematy związane z wydawnictwem Waneko :]
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3785
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

Gdzie najkorzystniej zaopatrzyć się w mangi?

Post autor: Itachi Uchiha » pt sie 25, 2017 4:41 pm

Mega okazja na uzupełnienie kolekcji o tomiki od Hanami :P
"Z okazji 10 lecia działalności wydawniczej Hanami mamy dla Was dodatkowy 25% rabat na prawie wszystkie tytuły Hanami obniżone już o nasz standardowy rabat sklepowy (suma rabatów wynosi około 36% od ceny okładkowej).
1. Aby użyć rabatu należy w koszyku (w miejscu na kupon) wpisać Hanami. Kupon można wykorzystać wielokrotnie.
2. Promocja nie obejmuje tytułów: Monster, Mushishi i Saga Winlandzka.
Promocja trwa do 31 sierpnia 2017r. Łączy się z innymi promocjami.
http://www.mangarden.pl/info/index/pageId/40/preview/1
"

Awatar użytkownika
Alextasha
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: pn lis 04, 2013 4:45 pm
Lokalizacja: Kraków
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Gdzie najkorzystniej zaopatrzyć się w mangi?

Post autor: Alextasha » sob sie 26, 2017 8:33 pm

Mnie tam zawsze interesuje Monster a na niego zniżek nigdzie nie robią z wyjątkiem Gildii także no :P

Awatar użytkownika
SallyCzarownica
nołlife
Posty: 2041
Rejestracja: pn wrz 16, 2013 5:39 pm
Status: Offline

Gdzie najkorzystniej zaopatrzyć się w mangi?

Post autor: SallyCzarownica » sob sie 26, 2017 9:51 pm

Alextasha pisze:
sob sie 26, 2017 8:33 pm
Mnie tam zawsze interesuje Monster a na niego zniżek nigdzie nie robią z wyjątkiem Gildii także no
A sprawdzałaś w Bonito? Sama kupiłam tam niektóre tomiki po około 44 zł.
Obrazek

Awatar użytkownika
KubciO
Fanatyk
Posty: 1930
Rejestracja: pn lip 18, 2016 12:36 am
Lokalizacja: Nowy Sącz
Gender:
Status: Offline

Gdzie najkorzystniej zaopatrzyć się w mangi?

Post autor: KubciO » sob sie 26, 2017 10:20 pm

Alextasha, sprawdź literacka.pl. Tam Monster niecałe 41 zł. :wink:
Last Man 6 - +4/5
Ragna Crimson 2 - 4/5
Chainsaw Man 11 - +4/5
Chainsaw Man 10 - 4/5
One-Punch Man 23 - +4/5

Awatar użytkownika
Alextasha
Weteran
Posty: 1001
Rejestracja: pn lis 04, 2013 4:45 pm
Lokalizacja: Kraków
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Gdzie najkorzystniej zaopatrzyć się w mangi?

Post autor: Alextasha » sob sie 26, 2017 11:08 pm

KubciO, SallyCzarownica, Dzięki :D na pewno skorzystam :D

Awatar użytkownika
KubciO
Fanatyk
Posty: 1930
Rejestracja: pn lip 18, 2016 12:36 am
Lokalizacja: Nowy Sącz
Gender:
Status: Offline

Gdzie najkorzystniej zaopatrzyć się w mangi?

Post autor: KubciO » sob sie 26, 2017 11:16 pm

Alextasha, proszę bardzo. Przypomniałem sobie jeszcze o mestro.pl. Warto jednak wyszukiwać komiksy (i nie tylko) przez ceneo.pl - mamy wtedy taniej (taki Monster mniej niż 38 zł). :D
Last Man 6 - +4/5
Ragna Crimson 2 - 4/5
Chainsaw Man 11 - +4/5
Chainsaw Man 10 - 4/5
One-Punch Man 23 - +4/5

olek_mi
Adept
Posty: 239
Rejestracja: sob lut 19, 2011 4:00 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Status: Offline

Gdzie najkorzystniej zaopatrzyć się w mangi?

Post autor: olek_mi » ndz sie 27, 2017 1:23 pm

JoJo part 1 & 2 w osobnych paczkach. Calkiem przystepna oferta dla osob, ktore zamawiaja w UK.

https://www.amazon.co.uk/gp/product/912 ... UTF8&psc=1
https://www.amazon.co.uk/gp/product/912 ... UTF8&psc=1
Obrazek

Awatar użytkownika
Maur
Adept
Posty: 421
Rejestracja: śr sie 16, 2017 3:48 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Gender:
Status: Offline

Gdzie najkorzystniej zaopatrzyć się w mangi?

Post autor: Maur » pn sie 28, 2017 11:10 am

Czy można kupić w Niemczech mangi po ang? (W stacjonarkach)

Awatar użytkownika
SallyCzarownica
nołlife
Posty: 2041
Rejestracja: pn wrz 16, 2013 5:39 pm
Status: Offline

Gdzie najkorzystniej zaopatrzyć się w mangi?

Post autor: SallyCzarownica » pn sie 28, 2017 11:57 am

Maur pisze:
pn sie 28, 2017 11:10 am
Czy można kupić w Niemczech mangi po ang? (W stacjonarkach)
Czasami zaglądam do niemieckiej księgarni, ale nigdy nie wiedziałam, aby mieli mangi po angielsku. Być może w sklepach typowo mangowych coś by się znalazło.
Obrazek

Awatar użytkownika
Ajsza
Fanatyk
Posty: 1732
Rejestracja: pt maja 25, 2012 10:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Gdzie najkorzystniej zaopatrzyć się w mangi?

Post autor: Ajsza » pn sie 28, 2017 5:40 pm

Maur pisze:
pn sie 28, 2017 11:10 am
Czy można kupić w Niemczech mangi po ang? (W stacjonarkach)
Widziałam, ale malutko. Nie wiem jak w Niemczech, ale w Austrii mają beznadziejny przelicznik dolary -> euro i są tam one znacznie droższe.
Obrazek

Nyuu Manga - nowe mangi, manhwy, manhuy, animangi, light novele, artbooki, guidebooki i inne dobrocie od naszych wspaniałych polskich i amerykańskich wydawców

Matii
Weteran
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 29, 2015 6:18 pm
Lokalizacja: Katowice
Status: Offline

Gdzie najkorzystniej zaopatrzyć się w mangi?

Post autor: Matii » czw wrz 14, 2017 9:54 pm

https://www.gildia.pl/promocje/44
Promocja Mang i Komiksów na Gildi z okazji MFKiG. Do 40% przecenione tytuły. Można uzupełnić zaległości ^^
Czekam na wydanie - Trigun; Hunter x Hunter; Nana; Shaman King KZB; Ashita no Joe; Kiseijuu
Nakarm Prehistorycznego pokemona: Obrazek

Awatar użytkownika
Maur
Adept
Posty: 421
Rejestracja: śr sie 16, 2017 3:48 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Gender:
Status: Offline

Gdzie najkorzystniej zaopatrzyć się w mangi?

Post autor: Maur » wt paź 03, 2017 8:09 am

Nie wiem, czy nie pojawiło się to wcześniej, ale nie mam ochoty przeglądać wszystkich postów, a dzisiaj mi się przypomniało. Gdyby ktoś miał ochotę zaopatrzyć się w mangi Hanami ( dostępna jest większość tytułów ) i jest z Gdańska to mogę polecić księgarnie Koliber. Ceny są w miarę zadowalające - Monster i Saga po 4 "dychy", Mushishi też w miarę ok - znajduje się we Wrzeszczu, obok tramwaju. Co najważniejsze ( dla mnie ) można, a ja bym nawet zalecał, zamówić na allegro i odebrać sobie w księgarni. Ja kupowałem na miejscu, ale nie wiem jak uzupełniają stan, a w necie można zawsze wziąć z odbiorem osobistym.

Marta Ayanami
Status: Offline

Gdzie najkorzystniej zaopatrzyć się w mangi?

Post autor: Marta Ayanami » śr paź 04, 2017 8:01 pm

Dla mnie najbardziej opłacalnymi zakupami mangoanimowymi są zawsze zakupy w Komikslandii. Ściśle rzecz biorąc, w antykwariacie Komikslandii. Więc polecam to też wszystkim innym warszawiakom! :D

(Tak, na Allegro lub na eBayu czasem mogę znaleźć jakiś stary tom taniej, ale - tak naprawdę, doliczając koszty przesyłki, tak naprawdę drożej. Z mojego doświadczenia? Komikslandia jest tańsza niż Allegro. )

Awatar użytkownika
Skolopendrokot
Adept
Posty: 383
Rejestracja: ndz sie 27, 2017 8:38 am
Status: Offline

Gdzie najkorzystniej zaopatrzyć się w mangi?

Post autor: Skolopendrokot » śr paź 04, 2017 10:31 pm

Ja akurat z Komikslandią mam złe wspomnienia, a dokładniej z obsługą sklepu. Chociaż nie chcę oceniać całej załogi po głupim komentarzu jednej osoby.

Osobiście najczęściej robię zakupy w Gildii, głównie dlatego, że przy okazji kupuję również komiksy zachodnie, więc jest to dla mnie zwyczajna oszczędność czasu i pieniędzy. Minus jest taki, że Gildia nie nadaje przesyłek pocztą i nie obsługuje paczkomatu w mojej najbliższej okolicy. Jestem więc skazana na kurierów, którzy usilnie wydzwaniają do mnie w czasie pracy i bardzo oburzają się, kiedy w tym czasie nie ma mnie w domu.

Awatar użytkownika
Lunatyczka
Adept
Posty: 476
Rejestracja: pt kwie 22, 2016 9:20 pm
Gender:
Status: Offline

Gdzie najkorzystniej zaopatrzyć się w mangi?

Post autor: Lunatyczka » czw paź 05, 2017 12:37 am

Nie posiadając konta bankowego, także kupowałam w Komikslandii. To co mi się tam podobało to szeroki asortyment z gadżetami, który cieszy oko nawet jeśli się nie kupuje, losy(ale jedyne co wygrywałam to plakaty xD), bardzo przyjemna obsługa (często pytają się czy nie pomóc jak się zaczyna wyglądać na zagubionego :P) i mają ogólnie jakiś taki swojski, nerdowski klimat :D . Jednak niestety miałam ten problem, że często gdy specjalnie jechałam zazwyczaj po ok. 2-3 tomiki, to miałam tego pecha, że części z nich nie było, przez co leciałam dodatkowo do empiku bądź do Yatty. I drugim minusem było też to, że wiele tomików posiadało często zgięcia obwoluty lub rysy na tych matowych( jak się patrzyło pod światło).

Obecnie kupuję w Gildii i jestem bardzo zadowolona - tomiki zawsze są w bardzo dobrym stanie, błyskawiczne realizowanie zamówienia w momencie posiadania wszystkich produktów, bardzo solidnie pakowane paczki, nie mają problemu z wysłuchaniem próśb klienta, a o cenach to już nie wspomnę, ostatnio obliczam sobie nawet ile oszczędzam odliczając kwotę zakupową od okładkowej, mój rekord to na razie nieco ponad 100zł :P

Awatar użytkownika
mika
Fanatyk
Posty: 1600
Rejestracja: wt sty 21, 2014 4:55 pm
Kontakt:
Status: Offline

Gdzie najkorzystniej zaopatrzyć się w mangi?

Post autor: mika » czw paź 05, 2017 6:08 am

Jak się tak zastanowię, to od zmiany strony chyba nic na Gildii jeszcze nie kupiłam...Zaglądam tam też bardzo rzadko. Dlatego nie lubię "unowocześniania" stron :P Odrzucają mnie, choćbym wcześniej była prawie codziennym gościem (z główną Waneko też tak mam, forum też swoje odleżało :P).

Sebit
Status: Offline

Gdzie najkorzystniej zaopatrzyć się w mangi?

Post autor: Sebit » pt paź 13, 2017 4:23 pm

Też dodam trzy grosze od siebie. Po zmianach w Gildi nie zauważyłem ani jednej promocji z darmową wysyłką, które pojawiały się u nich co jakiś czas. Ponadto nie wiadomo do kiedy obowiązuje konkretna promocja, bo usunęli to przy zmianach na stronie. Co ciekawe, gdy większe sklepy zaczęły obniżać koszt wysyłki do kiosku ruchu, to w Gildi podnieśli ją :lol: Od zmiany serwisu nie zauważyłem czegoś na plus. Kupuje tam teraz tylko tytuły od Kotori i Studia JG, bo nie ma ich w Bonito/Aros i jeśli ci drudzy dodaliby je do asortymentu, to Gildia odeszłaby w zapomnienie przynajmniej dla mnie.

Awatar użytkownika
Alzea
Weteran
Posty: 1379
Rejestracja: wt kwie 09, 2013 11:46 am
Gender:
Status: Offline

Gdzie najkorzystniej zaopatrzyć się w mangi?

Post autor: Alzea » pn paź 16, 2017 9:49 pm

Ja przerzucilam sie o dziwo na yatte przy tytulach niebonitowych - przeceniaja nowosci jak gildia, a przesylka do sklepu darmowa, gildia jakos po zmianie poszla w zapomnienie, pomyslec ze kiedys mialam rabat tam D: tylko czasem dlugo trzeba czekac ;>

Awatar użytkownika
Lou
Weteran
Posty: 1285
Rejestracja: sob lip 05, 2014 11:50 am
Lokalizacja: Pabianice
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Gdzie najkorzystniej zaopatrzyć się w mangi?

Post autor: Lou » pt paź 20, 2017 12:59 pm

Sebit pisze:
pt paź 13, 2017 4:23 pm
Ponadto nie wiadomo do kiedy obowiązuje konkretna promocja, bo usunęli to przy zmianach na stronie.
Promocja trwa w momencie przedsprzedaży i potem 30 dni od daty premiery. Tak było kiedyś i tak zostało w nowej wersji sklepu. Konkretna data promo nie jest wyświetlana, ale samemu można ją sobie obliczyć.
Obrazek

Awatar użytkownika
Lou
Weteran
Posty: 1285
Rejestracja: sob lip 05, 2014 11:50 am
Lokalizacja: Pabianice
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Gdzie najkorzystniej zaopatrzyć się w mangi?

Post autor: Lou » pt paź 20, 2017 12:59 pm

Lou pisze:
pt paź 20, 2017 12:59 pm
Sebit pisze:
pt paź 13, 2017 4:23 pm
Ponadto nie wiadomo do kiedy obowiązuje konkretna promocja, bo usunęli to przy zmianach na stronie.
Promocja trwa w momencie przedsprzedaży i potem przez miesiąc od daty premiery. Tak było kiedyś i tak zostało w nowej wersji sklepu. Konkretna data promo nie jest wyświetlana, ale samemu można ją sobie obliczyć.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Main”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości