Avatarki (pytania, odpowiedzi, opinie)

Forum główne, na którym możecie rozmawiać na wszystkie tematy związane z wydawnictwem Waneko :]
Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » pn sty 12, 2009 2:13 pm

Suzuka <333 Świeeeeeetna manga, szczególnie ostatni tomik ^^ Coś w klimatach I"s czy może trochę Ichigo 100%.

Takashi
Status: Offline

Post autor: Takashi » pn sty 12, 2009 11:39 pm

Kiedy zobaczyłem twego ava Ray od razu pomyślałem, że to musi być coś w klimacie I"s. Bardziej mi się kojarzy właśnie z I"s niż z Ichigo z uwagi na trochę inny styl rysowania Katsury i Kawashity (obie mangi zresztą są na mojej półce).

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » wt sty 13, 2009 4:36 pm

W sumie masz racje, ale jednak mi on bardziej przypomina Ichigo w sumie hmm. I"s miało taką bardziej "specyficzną" i unikalną kreskę, a to jednak jest taka chyba bardziej popularna, chociaż muszę powiedzieć że w Suzuce czy Kimi no Iru Machi kreska jest naprawdę świetna. Niedługo zabieram się za Crossover ( powstała przed wymienonymi wcześniej), ciekawe jak tam się kreska przedstawia ^^

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » śr sty 14, 2009 1:41 pm

Ja jeszcze raz ava zmieniłam :P
Tamten jednak był nie w moim guście.

Ten art jednak bije wszystko na głowę ;) -> http://tamasaburo89.deviantart.com/art/ ... e-99539578

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » sob mar 07, 2009 9:38 pm

Avatarek z przeeeeświetniego anime. Kto nie zna, niech się do mnie nie odzywa ^^

Salva
Status: Offline

Post autor: Salva » sob mar 14, 2009 7:27 pm

Wypadałoby żeby do mnie odezwał się ktoś, kto bez pytania używa avatarka zrobionego specjalnie dla kogoś innego. Avatarek z panem z Byousoku został zrobiony przeze mnie.

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » sob mar 14, 2009 8:11 pm

Google.com :roll:

Melmothia
Status: Offline

Post autor: Melmothia » sob mar 14, 2009 8:50 pm

Ray pisze:Google.com :roll:
Znaczy się, co? Wyguglować możesz wiele...
Rozumiem, że nie wiedziałeś i avatarek pokazał się w jakichś random obrazkach (ale co on tam robił? powinien znajdować się tylko przy profilu osoby, dla której był zrobiony...), ale jeśli już ktoś zwrócił Ci uwagę na to, że używasz jego avatarka bez pytania, to dlaczego jeszcze go nie zmieniłeś? I tak, potwierdzam, że Salva jest autorką tego avatarka, więc nie przewracaj oczami, tylko zmień, bo to jest już nieuprzejme.

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » ndz mar 15, 2009 9:41 am

Ooooł, sorasy ale to jest kadr z filmu, który jest wszechdostępny. Jeślibyłby to artwork czyiś to bym zrozumiał. Poza tym, jeśli mam taki avatarek jak teraz, to znaczy że nikt takiego iksika nie może używać :roll:? Jest gdzieś na google napis -objęty prawami autorskimi- -.-?

Serafina
Status: Offline

Post autor: Serafina » śr kwie 29, 2009 1:20 pm

afera avatarowa się widzę porobiła.
A ty Ray nie fochaj z tym X (iksem) i wstaw coś konkretnego.

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » śr kwie 29, 2009 3:04 pm

Nie chce mi się >.> :roll:

.spk
Status: Offline

Post autor: .spk » czw kwie 30, 2009 10:10 pm

Wstaw kółko. :roll:

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » pt maja 01, 2009 10:28 am

Jakby mi się chciało zmieniać to bym wstawił...

Serafina
Status: Offline

Post autor: Serafina » sob maja 02, 2009 11:18 am

oh yea lenistwo na pierwszym miejscu. to jak tak to ja od razu proponuje kółko i krzyzyk.

Kottie
Status: Offline

Post autor: Kottie » czw maja 21, 2009 5:15 pm

A mi się podoba smexy Akira na avku baka-oni-ri :D

Aż sama sobie avka chyba zmienię:)

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » czw maja 21, 2009 7:46 pm

a dziękuje :D choc tnc mi sie znudzilo po tym jak glupia gra zacinala sie ciagle w jednym miejscu (tużprzedsamymgwałtem xD)

Moze zmienie znowu... na sailor moon xD

Kottie
Status: Offline

Post autor: Kottie » czw maja 21, 2009 9:42 pm

Ale zawsze jest manga do czytania :)

co do gry: czekam na ang tłumaczenie, które jest w drodze a na razie pozachwycam się tomikami :)

muszę pomyśleć kto z ostatnio oglądanych/czytanych is the smexiest :)

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » ndz maja 31, 2009 12:27 pm

Czik, skąd masz takiego ava? : O =D>

dragon007
Status: Offline

Post autor: dragon007 » ndz maja 31, 2009 8:20 pm

Zakochałam się w tym czarnym kocie :3

Ah, dawno mnie tu nie było...

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » pn cze 01, 2009 3:22 pm

Kisara pisze:Czik, skąd masz takiego ava? : O =D>
http://www.konami.jp/kojima_pro/mask/

Chciałem zrobić animowanego z przemianą całej maski w rozbitą ale za dużo by ważył.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Main”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości