Avatarki (pytania, odpowiedzi, opinie)

Forum główne, na którym możecie rozmawiać na wszystkie tematy związane z wydawnictwem Waneko :]
ODPOWIEDZ
harloczek
Adept
Posty: 215
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:54 pm
Lokalizacja: zależy kto pyta
Kontakt:
Status: Offline

Avatarki (pytania, odpowiedzi, opinie)

Post autor: harloczek » pn lip 21, 2003 8:38 pm

Sailor_Space>> twoj avatarek jest 'troche' za duzy.

Proctor Superior>> dlaczego przechodza takie ogromniaste avatarki? przeciez byl chyba jakis limit wielkosci ustawiony?

i sorx za offtopa, ale tu mi najbardziej pasowalo ten niuans wcisnac ^~

INFO:
watek ten powstal nieco sztucznie, ale ogolnie dotyczy avatarkow.

--
Harloczek
Ostatnio zmieniony wt lip 22, 2003 9:25 pm przez harloczek, łącznie zmieniany 2 razy.
Abstract Overload 'zine => piszemy o japońskiej muzyce
rock, pop, gothic, industrial, metal, electro, visual kei...

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » pn lip 21, 2003 8:50 pm

harloczek pisze:Sailor_Space>> twoj avatarek jest 'troche' za duzy.
To fakt.
Proctor Superior>> dlaczego przechodza takie ogromniaste avatarki? przeciez byl chyba jakis limit wielkosci ustawiony?
Na avatarki wczytywane z zewnątrz nie ma ograniczeń.
Chociaż dobry ton nakazywałby ograniczenie się z szerokością avków do 130 pikseli (szersze lubią rozszerzać forum) i wysokością do 200 pikseli (żeby sztucznie nie wydłużac za bardzo postów).

harloczek
Adept
Posty: 215
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:54 pm
Lokalizacja: zależy kto pyta
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: harloczek » pn lip 21, 2003 8:59 pm

hmm osobiscie uwazam, ze 100 piksli szerokosci to az nadto.

Sailor_Space>> koniecznie zmniejsz swoj avatarek do jakichs sensownych rozmiarow.
Abstract Overload 'zine => piszemy o japońskiej muzyce
rock, pop, gothic, industrial, metal, electro, visual kei...

Levini
Status: Offline

Post autor: Levini » pn lip 21, 2003 10:35 pm

nie jest źle, choć mi sie trzoche ekran rozciąga jak widze jej posty (mam 1000ileśtam na ileśtam) ale jak jej sie podoba...

harloczek
Adept
Posty: 215
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:54 pm
Lokalizacja: zależy kto pyta
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: harloczek » pn lip 21, 2003 10:51 pm

Levini pisze:nie jest źle, choć mi sie trzoche ekran rozciąga jak widze jej posty (mam 1000ileśtam na ileśtam) ale jak jej sie podoba...
no nie zgodze sie z tym. jakies kanony musza byc zachowane. jakby kazdy robil co mu sie podoba, to...

ale ostateczny glos ma Czcigodna Proctor Superior.
Abstract Overload 'zine => piszemy o japońskiej muzyce
rock, pop, gothic, industrial, metal, electro, visual kei...

Sailor_Space
Status: Offline

Post autor: Sailor_Space » wt lip 22, 2003 8:44 am

Przepraszam ze jest taki duzy ale nie mogla nigdzie mniejszego znalesc ale dzisiaj poszukam i postaram sie go zmienic:)

GonZo
Status: Offline

Post autor: GonZo » wt lip 22, 2003 11:28 am

Hehe, a mój avatarek jest taki malutki i zgrabniutki :D (chociaż chyba go zmienię, bo mi się znudził....)

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » wt lip 22, 2003 11:48 am

Mi najbardziej odpowiada rozmiar 120x120 15KB tak jak na mangaforum. Rozmiar 90x90 to stanowczo za mało. Avy podczas zmniejszania tracą na jakości (przez co nie udało mi się żadnego fajnego stworzyć ;] )

Krejt
Status: Offline

Post autor: Krejt » wt lip 22, 2003 12:41 pm

Sailor_Space pisze:Przepraszam ze jest taki duzy ale nie mogla nigdzie mniejszego znalesc ale dzisiaj poszukam i postaram sie go zmienic:)
Ten jest ok, tylko obetnij go z lewej strony i zmień rozdzielczość (np. w IrfanView).

Zresztą sprawdź swoją skrzynkę mailową. Tam już na Ciebie czeka przerobiony avatarek :) .

Sailor_Space
Status: Offline

Post autor: Sailor_Space » wt lip 22, 2003 2:59 pm

hmm rozdzielczosc moge zmienic ale caly czas jest taki am jezeli chodzi o wielkosc:( a pojecia nie mam jak mogla bym go opcoac??Jak sie robi takie rzeczy??? Poko co zminilam avatarek na mniejszy zebyscie na mnie nie krzyczeli:] ale poprzedni bardziej mi sie podobal

Lilu
Status: Offline

Post autor: Lilu » wt lip 22, 2003 3:16 pm

W panelu ustawiona jest wielkosc avatara. Nie wiem czemu mozna wstawiac wiekszy ><

GonZo
Status: Offline

Post autor: GonZo » wt lip 22, 2003 3:54 pm

Lilu pisze:W panelu ustawiona jest wielkosc avatara. Nie wiem czemu mozna wstawiac wiekszy ><
Mnie też to dziwi. Próbowałem kilka razy wstawić avatarek 120x120 i za każdym wyrzucało mi, że to niemożliwe. Tymczasem niektórzy "wciskają" tutaj avatary znacznie przekraczający tą granicę. {Ja chcę większego avatara! :evil: }

GoDziO-KuN-HenTaii
Status: Offline

Post autor: GoDziO-KuN-HenTaii » wt lip 22, 2003 4:45 pm

A ja nie mam takich problemów ;] Ten avik jest z mojego ulubionego anime (na dysku mam jeszcze 2 identycznych rozmiarów) i nie zamierzam go zmieniać ;] I My Me! RuleZ!

Krejt
Status: Offline

Post autor: Krejt » wt lip 22, 2003 5:27 pm

GonZo pisze:
Lilu pisze:W panelu ustawiona jest wielkosc avatara. Nie wiem czemu mozna wstawiac wiekszy ><
Mnie też to dziwi. Próbowałem kilka razy wstawić avatarek 120x120 i za każdym wyrzucało mi, że to niemożliwe. Tymczasem niektórzy "wciskają" tutaj avatary znacznie przekraczający tą granicę. {Ja chcę większego avatara! :evil: }
Wystarczy wstawić link do zewnętrznego ava. Ja na ten przykład mam avek z mangaforum, gdzie ograniczenie jest 120x120.

GonZo
Status: Offline

Post autor: GonZo » wt lip 22, 2003 5:42 pm

cratebeer>>Dzięki. W najbliższym czasie postaram się zmienić emblemat. Narazie "tylko" rozszerzyłem swojego obecnego avka.

harloczek
Adept
Posty: 215
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:54 pm
Lokalizacja: zależy kto pyta
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: harloczek » wt lip 22, 2003 9:07 pm

osobiscie uwazam za optymalny rozmiar 80x80. ale nie ja tu jestem prawem.
a wy dalej z tym mangaforum... =="
Abstract Overload 'zine => piszemy o japońskiej muzyce
rock, pop, gothic, industrial, metal, electro, visual kei...

GoDziO-KuN-HenTaii
Status: Offline

Post autor: GoDziO-KuN-HenTaii » wt lip 22, 2003 9:30 pm

Pozwólcie że zacytuję Peję:

"Tu jest najlepiej, nieważne gdzie mieszkasz" ;]

Sailor_Space
Status: Offline

Post autor: Sailor_Space » wt lip 22, 2003 10:27 pm

hehe niom skoro nie mozna wstawiac takich duzych avatarkow to dobrze v=by bylo zeby cosik z tym zrobicz:) Na poczatku myslalam ze taki avatar jaki mialam moze byc bo nie wsykoszyla mi wiadomosc ze jest za duzy??? Ale dochodze do wniosku ze obecny wcale nie jest taki zly:)

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » wt lip 22, 2003 11:01 pm

Z tego co mi wiadomo (a mało mi wiadomo) to nie ma sposobu, aby ograniczyć wielkość avatarka wczytywanego z zewnętrznego adresu, nie zapisywanego na forum.

Jedynie administrator może się pobawić w profilu takiego użytkownika i skasować mu avka :)

GoDziO-KuN-HenTaii
Status: Offline

Post autor: GoDziO-KuN-HenTaii » śr lip 23, 2003 12:40 am

Nie lubię adminów ;] Wolę modków bo sam byłem niegdyś jednym z nich -_-"

ODPOWIEDZ

Wróć do „Main”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości