Arigato - kolejne nowe mangowe pismo

Forum główne, na którym możecie rozmawiać na wszystkie tematy związane z wydawnictwem Waneko :]
ODPOWIEDZ
Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » ndz cze 08, 2008 3:33 pm

Coś widzę nie za dużo zachwytów nad Arigato....wstrzymam się od kupna, chyba, że ktoś mnie przekona do tego magazynu ;)

Kottie
Status: Offline

Post autor: Kottie » ndz cze 08, 2008 4:47 pm

Ja kupiłam, ale dla kilku recenzji :> do poczytania dobre, do oglądania już nie xD

A i przyznam szczerze, z niektórych tytułów artukułów się śmiałam, bo spolszczone tytuły...jakoś dziwnie mi się kojarzy "Wilgotna Bogini"....

Mai-Takeru
Status: Offline

Post autor: Mai-Takeru » ndz cze 08, 2008 4:59 pm

Kisara pisze:Coś widzę nie za dużo zachwytów nad Arigato....wstrzymam się od kupna, chyba, że ktoś mnie przekona do tego magazynu ;)
Może pomoże Ci moja recenzja... Bo muszę przyznać, że wyszła mi dłuższa i bardziej szczegółowa, niż zamierzałam. Nie chce mi się trzeci raz pisać tego samego, więc tylko podam linka. :wink:
Przedostatni post na tej stronie jest mojego autorstwa i zawiera opinię o Airgato, of koz --> KLIK!

viki-26
Status: Offline

Post autor: viki-26 » ndz cze 08, 2008 5:16 pm

Ja niedawno sobie zamówiłam Arigato i teraz tylko czekam, aż listonosz dostarczy moją przesyłkę ^^ Przed zamówieniem czytałam o nim recenzję na anime.com.pl i dobrze się wypowiadali (czy to dlatego, ze autorem recenzji był mężczyzna?). Teraz już sama nie wiem, co mam o tym myśleć. Jak już wpadnie w moje łapki, to sama ocenię i napiszę o swoich odczuciach związanych z tymże magazynem.

Iori
Status: Offline

Post autor: Iori » śr cze 11, 2008 6:46 pm

A ja nie mogę ani poogląda ani poczyta gdyż od ponad tygodnia czekam aż pismo przyjdzie :evil:

viki-26
Status: Offline

Post autor: viki-26 » śr cze 11, 2008 7:33 pm

Co Ty gadasz?! No to ja pewnie też będę musiałą TROCHĘ poczekac :(

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » śr cze 11, 2008 9:38 pm

Trochę nie na temat, ale strajki na poczcie mnie też dają po du*ie. Już dostałam maila z allegro z zażaleniami od kupującego na temat "dlaczego moja paczka jeszcze nie przyszła, skoro wysłana została 2 tygodnie temu?".... normalnie szlag trafia człowieka, bo wychodzi na to, że moja wina... :roll: idę jutro zobaczyć na pocztę, co się da zrobić... innym też radzę.

moonlight
Status: Offline

Post autor: moonlight » śr cze 11, 2008 11:24 pm

W środę o północy związkowcy zawieszą strajk w Poczcie - poinformował PAP rzecznik prasowy Poczty Polskiej Zbigniew Baranowski.
:) Na szczescie juz koniec :)

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2685
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » pt cze 20, 2008 9:44 am

Na forum Arigato mozna juz zobaczyc projekty roboczne okladek do numeru 2 i 3.
Obrazek Obrazek

Wygladaja calkiem niezle. Pasuja do ogolnie przyjetej koncepcji graficznej. Okladka do drugiego ma moze troche za duzo pustki w tle, ta trzecia podoba mi sie troche bardziej.
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Awatar użytkownika
ociesek
nołlife
Posty: 2281
Rejestracja: pn lip 09, 2007 9:55 pm
Status: Offline

Post autor: ociesek » pt cze 20, 2008 10:11 am

Gotenks pisze:Okladka do drugiego ma moze troche za duzo pustki w tle
Nie zapominaj, ze na pewno beda tam jakies naglowki, odslaniajace troszke ogolna zawartosc numeru :wink:

Kottie
Status: Offline

Post autor: Kottie » pt cze 20, 2008 11:54 am

o i te okładki dużo bardziej mi się podobają :) są zróżnicowane i bez cycastych panienek :P

Silvera
Status: Offline

Post autor: Silvera » pt cze 20, 2008 12:44 pm

Kottie pisze:o i te okładki dużo bardziej mi się podobają :) są zróżnicowane i bez cycastych panienek :P
Dobrze prawisz xD
Jakbym jeszcze na okładce zobaczyła Kubotę i Tokito (ale nie klapki! - Kottie wie o co chodzi...), to by było... :kawaii:
Co nie zmienia faktu, że ten Light wygląda przedziwnie ^^"

moonlight
Status: Offline

Post autor: moonlight » pt cze 20, 2008 1:12 pm

Light wyglada jak mlody bohater yaoi. Fuj. I widac slady wklejenia obrazka, wiem ze to projekt, no ale postarac sie i tak bylo mozna..
Za to trzecia jest super :)

Kottie
Status: Offline

Post autor: Kottie » pt cze 20, 2008 1:48 pm

No mnie też zraziły te ślady po wycinaniu obrazka :P

Silvera: ja też chcę ich xD

A light widać że jakiś fanarcik/doujinshi, niekoniecznie yaoi przecież :>

Silvera
Status: Offline

Post autor: Silvera » pt cze 20, 2008 1:57 pm

Light byłby ok, gdyby nie twarz, przez którą wygląda jak dziewczyna ^^" Trudno go tu nazwać bishonenem skoro ni to chłop ni baba.
A co to z yaoi ma wspólnego - nie wiem :P W swojej kolekcji nie dopatrzyłam się takiej kreski, w której trudno odróżnić mężczyznę od kobiety. Może niektórym się podobają takie babochłopy, różne są gusta odnośnie kreski, ale mi niespecjalnie.

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » pt cze 20, 2008 2:57 pm

Bardzo mi się podoba okładka numeru trzeciego - ktoś sie, co to za tytuł?
Light na drugiej wygląda jak baba.... ale mniejsza z tym ;)

Mai-Takeru
Status: Offline

Post autor: Mai-Takeru » pt cze 20, 2008 4:15 pm

Silvera pisze:Light byłby ok, gdyby nie twarz, przez którą wygląda jak dziewczyna ^^" Trudno go tu nazwać bishonenem skoro ni to chłop ni baba.
O to, to. W dodatku ta poza jest jakaś taka... dziwna anatomicznie. O.o On się zaraz wykastruje tą kosą! Nawet ja, fangirl Lighta, mówię takim fanartom NIE...
Ale wiecie co? Przeczytałam już prawie całe Arigato i strasznie mnie wkurza, że następny (w dodatku nie aż tak ecchiowy!) numer dopiero na jesieni. :? Jednak dobre im wyszło to czasopismo, nie ma co.

Awatar użytkownika
ociesek
nołlife
Posty: 2281
Rejestracja: pn lip 09, 2007 9:55 pm
Status: Offline

Post autor: ociesek » pt cze 20, 2008 4:50 pm

Miejmy tylko nadzieje, ze sie utrzyma.
Poza tym maja ciekawa strone- fajne newsy z Japonii itp. Mi przypadla do gustu :wink:

Animola
Status: Offline

Post autor: Animola » pt cze 20, 2008 7:09 pm

Art z okładki trzeciej podobny trochę do kreski Zaou Taishi~
W sumie to fajnie, że kolejne numery nie wyglądają już... ecchi :3

Silvera
Status: Offline

Post autor: Silvera » pt cze 20, 2008 11:28 pm

Uff, Light podobno ma zostać zmieniony ;) Mam nadzieję, że tym razem to będzie bish xD

ODPOWIEDZ

Wróć do „Main”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości