Arigato - kolejne nowe mangowe pismo

Forum główne, na którym możecie rozmawiać na wszystkie tematy związane z wydawnictwem Waneko :]
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2685
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » śr maja 21, 2008 9:21 pm

Arigato jest juz wydrukowane i gotowe do wysylki.
Jak dzisiaj zamowilem swoj egzemplarz na stronie wydawnictwa. Troche drogo w sumie wyszlo (z przesylka 15,50), ale ma nie byc dodrukow wiec wolalem zaklepac sobie pierwszy numer :)
Jak przyjdzie to dam jakies przykladowe zdjecia i opinie :)
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Bluszcz
Status: Offline

Post autor: Bluszcz » pt maja 23, 2008 2:10 pm

Arigato bedzie dostepna tylko w ofercie wysylkowej czy ma byc tez rozsylane do salonów prasowych?

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » pt maja 23, 2008 2:10 pm

Bluszcz pisze:czy ma byc tez rozsylane do salonów prasowych?
Ma być w sklepach specjalistycznych tzn. Komiskarnia itd.
Z empikiem na razie nic nie wiadomo.

[ Dodano: Pią 23 Maj, 2008 ]
Ja czekam na jakieś opinie, jak już ktoś kupi. W ciemno nie biorę.

Bluszcz
Status: Offline

Post autor: Bluszcz » pt maja 23, 2008 2:12 pm

w Łodzi nie ma takich sklepów >< nie Pietrynie jest taki jeden ale on tez juz coraz mniej mang zamawia =[

------------------
zamowilam juz numer Arigato, pieniazki juz poszly^^ teraz tylko czekac:D

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2685
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » wt maja 27, 2008 2:00 pm

Przed chwila wyciagnalem ze skrzynki swiezy numer Arigato 8-)
Na razie nie mam czasu na zaglebianie sie w lekture, ale tak na szybko moge powiedziec ze graficznie jest niezle :)
Moje pierwsze uwagi to:
- okladka nie jest grubsza w porownaniu do stron z wnetrza pisma, wiec latwo mozna ja pozaginac
- nie ma spisu tresci w srodku i strony nie sa ponumerowane
- w calym pismie nie zauwazylem zadnej reklamy - wszystko jest wypelnione tekstami i obrazkami :)

Reszte napisze po konsumpcji (czyli pewnie dopiero pod koniec tygodnia) :mrgreen:

BTW.
forum Arigato pisze:Można cały czas pismo zamawiać drogą internetową, ale będzie też do kupienia w inny sposób - na bieżąco będziemy Was informować - gdzie można dokonać zakupu.

Od przyszłego tygodnia będzie można nas już szukać w:
Imago
http://www.imago.com.pl

Komikslandia
http://www.komikslandia.pl

kolejne sklepy

Fankomiks
http://www.fankomiks.pl/

Komiksiarnia
http://www.komiksiarnia.pl/


Przypominam także, że premierowe numery wylądują na konwencie Porytkon
http://porytkon.irpg.pl/
[fade][/fade]
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » wt maja 27, 2008 2:38 pm

Ooo i tak miałam jechać w przyszłym tygodniu do Katowic.
Zobaczę jak wygląda, jak się spodoba, to kupię ;)
BTW Okładka błyszcząca?

Bluszcz
Status: Offline

Post autor: Bluszcz » czw maja 29, 2008 8:50 pm

ja tez juz zakupilam 1 numer Arigato i moze wkleje swoją wypowiedz z innego forum tutaj:

Dzisiaj odebralam swoj numer Arigato^^ jeszcze nie zdazylam nic przeczytac wiec na temat tresci sie nie wypowiadam ale powiem kilka slow co do wygladu. Przede wszystkim to co przeszkadza wiekszosci, nie ma spisu tresci i numeracji stron =[ Racja, ze malo kto na to zwraca kupujac gazete/magazyn ale to dlatego, ze to jest w wszedzie, w jakim kolwiek pierwszym lepszym szmatławcu i dopiero kiedy tego nie ma zauwaza sie, ze to przeszkadza, przynajmniej mnie =/ Po drugie nie przepadam za takim papierem na jakim drukowane sa kolorowe strony gdyz jak pada na nie swiatlo badz czytam wieczorem i zapalam lampke nie widze txtu i musze obracac gazetką tak aby wszystko przeczytac co na dluzsza mete staje sie uciazliwe. jak dla mnie w Arigato nie musialoby byc koloru wogole^^ Po 3 przyszedl czas na oklade, nie wiem jak Wam ale mnie sie kojarzy z magazynem "bravo" =/ ale z jakims brukowacem typu "Zycie na gorąco" uwazam, ze magazyn powinien miec lepszą okladke^^ a obrazek wykorzystywany powinien byc w duza wiekszym formacie niz jest wydrukowany bo ta kawaii panienke to troche rozmyta jest. To tyle jesli chodzi o uwagii^^ chcialabymn dodac, ze i tak mimo wszystko sie ciesze, ze mamy na rynku czasopismo dotyczace m&a i zdaje sobie z tego sprawe, ze to jest pierwszy numer a jak wiadomo numery pierwsze zawsze sa eksperymentalnymi^^ dlatego napisalam swoje spostrzeżenia , aby wziąć je pod uwagę pod czas pracami nad numerem kolejnym i nastepnymi^^ a teraz pozdrawiam i mykam do CHorzowa na koncert Metallici^^ Do czwartku!


------------------
co do trescie jeszcze nie czytalam ><' brak czasu =[

Krejt
Status: Offline

Post autor: Krejt » czw maja 29, 2008 9:01 pm

Bluszcz pisze:ja tez juz zakupilam 1 numer Arigato i moze wkleje swoją wypowiedz z innego forum tutaj:
Fajnie, ale jak się już coś przekleja, to warto wyrzucać zdania typu:
Bluszcz pisze:a teraz pozdrawiam i mykam do CHorzowa na koncert Metallici^^ Do czwartku!
Bo już cię chciałem wyśmiać że zaspałaś.

A koncert ponoć posysał pałkę.

Silvera
Status: Offline

Post autor: Silvera » pn cze 02, 2008 10:10 pm

Arigato jest już w Komikslandii.
Jak już wspomniano - okładka prześwitująca. Trzymając pismo w ręku już naraża się je na pogięcie i/lub zniszczenie.
Po drugie... Rozumiem chwyt marketingowy pt "cycki najlepiej się sprzedają", ale mnie to nie kręci. Zdecydowanie za dużo tego. Mogliby pomyśleć też o czymś dla żeńskiej widowni.
Ze wszystkich artykułów i recenzji tylko 3 mnie zainteresowały. Przeczytam je do końca w środę i odłożę, ale kupić nie zamierzam, szkoda mi pieniędzy.
Niemniej szef poleca i uważa, że jest to magazyn przez duże "M". Opinie są podzielone, mi do gustu nie przypadło.

Bluszcz
Status: Offline

Post autor: Bluszcz » wt cze 03, 2008 9:43 am

no cóż uwazam, ze daleko Arigato do Mangazynu ale i tak dobrze, ze cos sie na naszym rynku pokazalo, Pierwszy numer kupilam i kupie na pewno tez numer 2 a dalej sie zobaczy^^ a na okladke to narzekają wszyscy =/ nie tylko na papier ale i na ta ecchi paninke tez, mnie ona nie przeszkadza ale ogolnie podsumowijac za duzo jest ecchi w srodku pisma jak dla mnie^^

Mai-Takeru
Status: Offline

Post autor: Mai-Takeru » wt cze 03, 2008 4:30 pm

O, jak już w Komikslandii, to zakupię. :3 Chociaż nie powiem, bravo-okładka i zalew ecchi brzmią... cokolwiek odstraszająco. xD

MattGrimp
Status: Offline

Post autor: MattGrimp » wt cze 03, 2008 8:47 pm

Ta jak by w magazynie było mnóstwo o shonen-ai i yaoiach to by nie było problemu tylko pianie z zachwytu

Silvera
Status: Offline

Post autor: Silvera » śr cze 04, 2008 9:45 am

No tak, skoro jest tylko ecchi i hentai to spoko, kobiety nie mają nic do gadania, tak?
Powinien być umiar we wszystkim. Nikt nie powiedział "powinno być mnóstwo shounen ai i yaoi". Napisałam tylko, że zapomniano chyba o żeńskich czytelnikach, a ecchi panienek jest zdecydowanie za dużo. Doszukiwanie się czegoś, co nie zostało napisane, nie jest zdrowe ;)

Krzych Ayanami
Wtajemniczony
Posty: 692
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 6:33 pm
Lokalizacja: Czubkoland czyli Warszawa
Status: Offline

Post autor: Krzych Ayanami » śr cze 04, 2008 4:22 pm

Kupiłem w komiksalndii, tylko nie miło mnie zaskoczyło, że policzyli sobie marżę w wysokości 3 złotych...

Kottie
Status: Offline

Post autor: Kottie » śr cze 04, 2008 4:27 pm

Też kupiłam, ale dla kilku recenzji, mam nadzieję że kolejny nr będzie ładniej wydany, ten to papier mnie odstrasza. Niemniej same recenzje lekko się czyta i nie spojlerują całych serii (jak to często się zdarza) są też podane różne ciekawoski, ale nadmiar cycków mnie załamywał: co drugą stronę mniej więcej miałam ponoć śmieszne reakcje...

Ale nr głównie do facetów skierowany, jak przy Tengen Topa Gurren Laggan zobaczyłam na całą stronę tylko hentai-like obrazki z Yoko to się załamałam, szczególnie że ta seira to jedna wielka parodia, ale nadmiar może szkodzić :O

MattGrimp
Status: Offline

Post autor: MattGrimp » czw cze 05, 2008 12:01 am

a może z założenia miało być to pismo dla facetów, albo bedzie to wydawane w sposób tematyczny czyli pierwszy numer ecchi drugi yaoi itp

moonlight
Status: Offline

Post autor: moonlight » czw cze 05, 2008 12:23 am

Co się tak uparłeś na to yaoi O.o
Nie każda kobieta tylko tego szuka w mandze ;P
Rozumiem ze większość mezczyzn lubi erotyke taka czy owaka wiec mozna powiedziec ze takie elementy zostaly pod nich wrzucone, ale poglad ze "dla mezyczn jest ecchi a dla kobiet yaoi" jest wynaturzony imho :F

Bluszcz
Status: Offline

Post autor: Bluszcz » ndz cze 08, 2008 1:21 am

pododno frugi numer ma juz byc bardziej wyważony^^ jesli chodzi o szate graficzną ;p

Silvera
Status: Offline

Post autor: Silvera » ndz cze 08, 2008 11:30 am

Uwierzę jak zobaczę. -_-

Beryl
Status: Offline

Post autor: Beryl » ndz cze 08, 2008 2:36 pm

Bluszcz pisze:pododno frugi numer ma juz byc bardziej wyważony^^ jeśli chodzi o szate graficzną ;p
Wyważony. Pfi - wyważony niech będzie trzeci. Jak w tym jest cyc na cycu, to w drugim powinien być muskuł na muskule i para wąsisk dla równowagi. I coś z długimi włosami i gołą, płaską klatą na okładkę.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Main”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości