"Księżniczka Kasia i Pogięty Rycerz" - Mr. Jedi

Forum główne, na którym możecie rozmawiać na wszystkie tematy związane z wydawnictwem Waneko :]
yanek_old
Status: Offline

"Księżniczka Kasia i Pogięty Rycerz" - Mr. Jedi

Post autor: yanek_old » śr sie 30, 2006 10:17 am

Oto fragment nowej książki Pawła Musiałowskiego (aka. Mr. Jedi) - przeczytajcie i wypowiedzcie się w sprawie jej ewentualnej publikacji przez wydawnictwo Waneko.

http://www.waneko.pl/ksiezniczka.pdf
Ostatnio zmieniony śr mar 07, 2007 2:22 am przez yanek_old, łącznie zmieniany 1 raz.

Krzych Ayanami
Wtajemniczony
Posty: 695
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 6:33 pm
Lokalizacja: Czubkoland czyli Warszawa
Status: Offline

Post autor: Krzych Ayanami » śr sie 30, 2006 11:14 am

Żółte strony i bajery graficzne jak dla mnie są zupełnie bezsensowne. A jeszcze te inicjały..


Po przecyztaniu 4 stron: to ile będziecie dawać za wzięcie tego?

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » śr sie 30, 2006 11:25 am

Buahahahaha :lol:
Super żart Yanku :D

Gdyby to jednak była prawda, to jestem na nie :roll:

Mia
Status: Offline

Post autor: Mia » śr sie 30, 2006 11:31 am

Ta książka jest trochę pogięta i raczej jestem na nie

luis66
Status: Offline

Post autor: luis66 » śr sie 30, 2006 12:26 pm

Ja jestem za wydaniem tej książki, mimo iż w ogóle mnie ona nie interesuje, i w życiu bym jej nie przeczytał...Jeżeli Waneko jest takie bogate, i tak im się powodzi to niech to wydadzą, mi to wisi.

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » śr sie 30, 2006 12:39 pm

Dlaczego ankiety zawsze są stronnicze i nie przewidują odpowiedzi "mam to w dupie"? :roll:

A poważnie, to dałem na "nie", choć początkowo chciałem "tak" ot dla jaj, by ktoś poznał smak porażki. Ale zmieniłem zdanie, jak stwierdziłem, że będzie to przede wszystkim wydawnictwo ;]

Krejt
Status: Offline

Post autor: Krejt » śr sie 30, 2006 1:19 pm

Jediego opanował duch grafomanii. Niech lepiej wraca do szykowania "miażdzącej mózgi oprawy graficznej pudełek nowych tytułów AG".

Jestem na nie.

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » śr sie 30, 2006 1:42 pm

Swoją drogą, zaczynam się zastanawiać czy on przypadkiem nie napisał książki dla dzieci.

Grisznak
Status: Offline

Post autor: Grisznak » śr sie 30, 2006 1:58 pm

A moze wydrukować w odcinkach w Otaku ?

Krzych Ayanami
Wtajemniczony
Posty: 695
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 6:33 pm
Lokalizacja: Czubkoland czyli Warszawa
Status: Offline

Post autor: Krzych Ayanami » śr sie 30, 2006 2:55 pm

A może zamiast zajmować się jakąś twóczością własną wydawnictwo wyda w końcu Utenę - bo Yami to już zapowiedziane?

greah
Status: Offline

Post autor: greah » śr sie 30, 2006 4:26 pm

oddałem swój głos na Tymińskiego

jestem na lol :lol:

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2685
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » czw sie 31, 2006 10:27 am

Wymieklem po 7-mej stronie :lol:
Lepiej niech sie wezmie za zalatwianie licencji na jakies dobre anime. Takie conajmniej pokroju Vampire Hunter D: Bloodlust.
Na przyklad za Ninja Scroll bym sie nie obrazil. :roll:
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Awatar użytkownika
zandam
Moderator
Posty: 3063
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 8:13 pm
Lokalizacja: Wronki
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: zandam » czw sie 31, 2006 10:49 am

Jestem na NIE . Przepraszam, że to powiem, ale te fragmenty są beznadziejne. :? Wysiadłam po pierwszej stronie, a później było coraz gorzej.... Anime to był jednak lepszy pomysł 8)

yanek_old
Status: Offline

Post autor: yanek_old » pt wrz 01, 2006 11:58 am

Shig pisze:Buahahahaha :lol:
Super żart Yanku :D
To nie żart. To najprawdziwsza prawda :/

Sadoko
Status: Offline

Post autor: Sadoko » pt wrz 01, 2006 1:06 pm

Buhahahaha a co was w takim razie śmieszy, "szanowni krytycy z wyższych sfer"? Co jak co, ale podczas czytania niniejszego tekstu trzeba ociupinkę ruszyć makówką a ten, kto wymięka przy pierwszej stronie niech lepiej przerzuci się na Harlequiny albo Elementarze Do Klasy Pierwszej Podstawówki a nie krytykuje czegoś czego po prostu nie jest w stanie przyswoić?! :roll: Sam styl narracji jest bardzo specyficzny ale taki Terry Pratchett osiągnął dzięki temu wielką popularność. Jestem za wydaniem "Księżniczki Kasi I Pogiętego Rycerza" :D

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » pt wrz 01, 2006 2:40 pm

yanek pisze:To nie żart. To najprawdziwsza prawda :/
To może się zgłoszę do Waneko ze zbiorem moich haiku? :roll:

greah
Status: Offline

Post autor: greah » pt wrz 01, 2006 3:14 pm

Sadoko pisze:Buhahahaha a co was w takim razie śmieszy, "szanowni krytycy z wyższych sfer"? Co jak co, ale podczas czytania niniejszego tekstu trzeba ociupinkę ruszyć makówką a ten, kto wymięka przy pierwszej stronie niech lepiej przerzuci się na Harlequiny albo Elementarze Do Klasy Pierwszej Podstawówki a nie krytykuje czegoś czego po prostu nie jest w stanie przyswoić?!Sam styl narracji jest bardzo specyficzny ale taki Terry Pratchett osiągnął dzięki temu wielką popularność.
ale z ciebie żartowniś, normalnie przaśny jajcarz

Awatar użytkownika
zandam
Moderator
Posty: 3063
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 8:13 pm
Lokalizacja: Wronki
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: zandam » pt wrz 01, 2006 4:48 pm

To nie żart. To najprawdziwsza prawda :/
Ale chyba nie mają zamiaru tego wydać ? :? Zamiast zastanawiać się nad tym, mogliby przyspieszyć wydanie "Uteny" :wink:
Buhahahaha a co was w takim razie śmieszy, "szanowni krytycy z wyższych sfer"?
Nic, i w tym problem :roll:
Co jak co, ale podczas czytania niniejszego tekstu trzeba ociupinkę ruszyć makówką
Napisz ,w którym momencie, bo niestety nie zauważyłam takiego. Mogę się zgodzić z tym, że należy myśleć przy czytaniu Shakespeara, Słowackiego, czy Mickiewicza, ale przy tym ..... :roll:
kto wymięka przy pierwszej stronie niech lepiej przerzuci się na Harlequiny albo Elementarze Do Klasy Pierwszej Podstawówki
Jeśli są to jedyne dwa przykłady, które znasz , współczuję ci . :roll:
a nie krytykuje czegoś czego po prostu nie jest w stanie przyswoić?!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Sam styl narracji jest bardzo specyficzny ale taki Terry Pratchett osiągnął dzięki temu wielką popularność.
:shock: Pozwól,że to pozostawię bez komentarza :roll: Przypominam także, że nie wszystkim taki styl się podoba :roll:
To może się zgłoszę do Waneko ze zbiorem moich haiku?
:D Jesteś aż tak utalentowany ?
ale z ciebie żartowniś, normalnie przaśny jajcarz
:D

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » pt wrz 01, 2006 5:19 pm

zandam pisze:
To może się zgłoszę do Waneko ze zbiorem moich haiku?
:D Jesteś aż tak utalentowany ?
Bo ja wiem czy utalentowany...?
Jak nie mają co wydawać, to może by się skusili na moje Haiku Obrazek

Ułożone dzisiaj:

Wiatr mocniej wieje.
Liście na drzewach żółkną;
Oddech jesieni.

Krejt
Status: Offline

Post autor: Krejt » pt wrz 01, 2006 5:29 pm

Sadoko pisze:Sam styl narracji jest bardzo specyficzny ale taki Terry Pratchett osiągnął dzięki temu wielką popularność. Jestem za wydaniem "Księżniczki Kasi I Pogiętego Rycerza" :D
Gdyby położyć "Księżniczkę Kasię..." obok dowolnej książki PTerry'ego, ta druga odczołgałaby się ze wstydu w ustronny kącik i zaszlochała gorzko nad poziomem dzisiejszej literatury. :(

Jesteś jakąś krewną-i-znajomą Dżedaja?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Main”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości