Ulubione mangi i anime

Forum główne, na którym możecie rozmawiać na wszystkie tematy związane z wydawnictwem Waneko :]
pustynny GAARA
Status: Offline

Ulubione mangi i anime

Post autor: pustynny GAARA » pt sie 25, 2006 6:42 pm

Siemka :idea:
Jestem bardzo ciekawy co wszyscy lubią najbardziej z mangi i anime. Ja na przykład bardzo lubie Naruto. I Mangę i Anime. Kiedyś uwielbiałem Dragon Balla, ale już mi znudził się Songo, Vegeta, SongoKan itp. itd. ... :wink: :) :D :lol:

mauzuri
Status: Offline

Post autor: mauzuri » pt sie 25, 2006 7:10 pm

Anime, które mnie ostatnio zachwyciło, to zdecydowanie Berserk, poza tym miło pamiętam Samurai Champloo, Chrno Crusade i Ayashi no Ceres. :roll: Z ciekawych mang przypomina mi się tylko legendarne I"s.

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » pt sie 25, 2006 8:16 pm

Mangi> MSN, LH, no i ostatnio One Piece :] Do tego też można by dodać DNAngel i Fullmetal Alchemist =] A co do anime... To napewno Chrno Crusade, Green Green ( :D ) i MSN ^^

mauzuri
Status: Offline

Post autor: mauzuri » pt sie 25, 2006 8:59 pm

Ray pisze:Green Green
Skopane zakończenie, autorom brakło pomysłów. Ale miśki dały radę. :roll:

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » pt sie 25, 2006 10:12 pm

Mang o dziwo coraz mniej czytam. Może kupię nowy Eden, ale zastanawiam się czy by nie sprzedać tego harlequina, bo szkoda miejsca na całą serię, można kupić nowy tom i odsprzedać dalej. Może na uzupełnienie Hiroshimy się skuszę.
Z anime zauroczył mnie arcynudny Wings of Honneamise, który nie jest robiony jak współczesne filmy pod publiczkę (cały czas mówię o anime), Jin-roh był bardzo zajmujący choć aluzja do czerwonego kapturka mocno na siłę była wstawiona, ale nie przeszkadzało mi to aż tak bardzo. No i Gits2, który daje do zrozumienia, że ulubionym reżyserem Oshii'ego jest Tarkowski, bo przez cały film padałem z nudów jakbym Stalkera oglądał. Ale Stalker gorszy bo mniej akcji i mniej kwestii osobistych postaci. A tutaj trochę było na początku, potem na końcu, a w środku w tym całym Doll House to łojezu... Ale klimat ma.

Zaufany
Status: Offline

Post autor: Zaufany » sob sie 26, 2006 12:35 am

Jeśli chodzi o anime, tylko dwa tytuły rzucily mnie na kolana:
- Tenchi Muyo! Ryo-Ohkin
- Video Girl Ai

Tytuły mają obecnie kilkanaście lat. Niestety nic nowszego nie było dla mnie aż takim szokiem...

Jeśli chodzi o mangę. Czytałem kilka serii, które zaczynały się bardzo dobrze. Nawet rzucały mnie na kolana. Niestety zamiast się skończyć, traciły coraz bardziej na poziomie...

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » sob sie 26, 2006 11:47 am

mauzuri pisze:
Ray pisze:Green Green
Skopane zakończenie, autorom brakło pomysłów. Ale miśki dały radę. :roll:
No zakończenie faktycznie jakieś nie mrawe. No ale nie które sytuacje dla mnie wygrywały xD

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » sob sie 26, 2006 6:53 pm

Z mang aktualnie to holic i Tsubasa oraz Nana :D a anime to Ouran High School Host Club <3

Radykalny Marzyciel
Status: Offline

Post autor: Radykalny Marzyciel » pn sie 28, 2006 2:40 pm

Z tych mniej znanych to lubie:
Anime:
- Crest of the stars
- Suzuka
- Iria
- Candidate for goddess
Manga:
- I"s
- Basilisk
- Suzuka
- Gantz
- Blame!

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » wt sie 29, 2006 10:24 am

Anime to na bank Gravitation, Yami no matsuei, Loveless, Fullmetal Alchemist, Tide-Line Blue, Air, Erementar Gerad, Sukisyo i Hellsing OAV
Z mang to raczej lubię większość, jaka wyszła na polskim rynku XD

luis66
Status: Offline

Post autor: luis66 » ndz lis 19, 2006 5:17 pm

anime: aoki densetsu shoot! i Dragon Ball

manga: Kindaichi z.d.

Iori
Status: Offline

Post autor: Iori » pn lis 20, 2006 1:00 pm

Ja przeważnie lubię wszystkie tytuły. Ale z takich najchętniej czytanych są Love Hina i GTO, a co do anime to 2x2 Shinobuden mógłbym oglądać wiele razy. (Onsokamaru wymiata '^o^')

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » pn lis 20, 2006 4:43 pm

Iori pisze: Love Hina
I już Cię lubie xD

Mia
Status: Offline

Post autor: Mia » pn lis 20, 2006 6:44 pm

Ja z tego co czytałam to najbardziej podobało mi się DNAngel i Slayers -chyba głównie przez nieźle szurniętą bohaterkę... A jak na razie nie miałam aż tak dużo czasu i sposobności by jakieś anime w całości obejżeć, nawet odcinków nie mogłam obejżeć do końca, ale ostatnio co oglądałam to był jeden odcinek Neon Genesis Evangelion pod koniec wakacji.

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » pn lis 20, 2006 8:58 pm

Mia pisze:Ja z tego co czytałam to najbardziej podobało mi się DNAngel i Slayers -chyba głównie przez nieźle szurniętą bohaterkę
Eee yyy a gdzie w DNAngel jest coś takiego jak szurnieta bohaterka :?

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » pn lis 20, 2006 9:29 pm

Ray pisze:Eee yyy a gdzie w DNAngel jest coś takiego jak szurnieta bohaterka
Może chodzi o Risę... albo Riku?

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » pn lis 20, 2006 10:33 pm

o mamusię Daisuke! XD
a wogóle to chyba byla mowa o bohaterce w Slayersach znanej jako 'Lina "Keine Titzen" Inverse' jak mawia mój kumpel XD

Iori
Status: Offline

Post autor: Iori » śr lis 22, 2006 12:28 pm

Przypomniało mi się, ostatnio też kruczowo czytam też D.Gray-man'a świetna manga, a z anime widziałem jak narazie tylko 1 odcinek. Zapowiada się świetnie.

Awatar użytkownika
zandam
Moderator
Posty: 3063
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 8:13 pm
Lokalizacja: Wronki
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: zandam » śr lis 22, 2006 6:08 pm

Hmm ostatnio znowu zaczęłam szaleć za Naruto (ale tylko mangą, bo w anime robią straszne dłużyzny), oczywiście chodzi mi także o skany. Wydanie polskie też kupuję, ale nowsze chaptery są ciekawsze :) Oprócz tego polubiłam także "D.N.Angel" , "Ayashi no Ceres", "Imadoki", "Fruits Basket", "Yami no Metsuei" i oczywiście "GTO" :) A i moje wiecznie uwielbiane "Zapiski detektywa Kindaichi" ;)

Jeśli chodzi o anime to spodobał mi się "Ruchomy zamek Hauru" :)

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » śr lis 22, 2006 9:16 pm

A ja właśnie dostałem przesyłke z jpf'u i zaczynam czytać .Hack ^^ Narazie jest to manga o tym co lubie xD ( czyt. gra komputerowa-marzenie ^^ ) Dołaczam to do mojej półeczki w dziale "ulubione" ^^

ODPOWIEDZ

Wróć do „Main”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości