J Rock J Rock J Rock J Rock J Rock J Rock J Rock J Rock

Forum główne, na którym możecie rozmawiać na wszystkie tematy związane z wydawnictwem Waneko :]
ODPOWIEDZ
Mitsuishi
Status: Offline

Post autor: Mitsuishi » śr gru 03, 2003 5:49 pm

Znalazłam w necie informację na temat :)

http://muzyka.onet.pl/mr,836916,wiadomosci.html

Co o tym sądzicie? Jest szansa, żeby wyszło z tego coś fajnego...?

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » śr gru 03, 2003 5:59 pm

Wątpię.. samo słowo Idol.. ble.. wolę nie wiedzieć co z tego wyniknie [; A jakie komentarze znawców Japoni tam są.. ehh.. :?

harloczek
Adept
Posty: 215
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:54 pm
Lokalizacja: zależy kto pyta
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: harloczek » śr gru 03, 2003 8:02 pm

Mitsuishi pisze:Co o tym sądzicie? Jest szansa, żeby wyszło z tego coś fajnego...?
raczej watpie.

a komentarze do tego njusa, to obraz nedzy i rozpaczy x.X
Abstract Overload 'zine => piszemy o japońskiej muzyce
rock, pop, gothic, industrial, metal, electro, visual kei...

Pan_Feanor
Status: Offline

Post autor: Pan_Feanor » śr gru 03, 2003 8:58 pm

Hm dawno nie byłu nowej notki więc coś napisze ^^.......

Co sądzicie o pani Ayu M ? Głosik ma fajny tylko że zaczeła kręcić z niemieckim techno i ztego co słyszałem..... lepiej aby dała sobie spokój... (cociaż pewnie niemcom i innym technicznym się podoba :P)

Mitsuishi
Status: Offline

Post autor: Mitsuishi » śr gru 03, 2003 10:39 pm

:oops: No ja się musze przyznać, że przeczytałam tylko samą notkę, do komentarzy nie dotarłam. :oops: Na ogół nie są one zbyt lotne (co potwierdzają wasze posty), więc je sobie daruje.

megumi
Status: Offline

Post autor: megumi » czw sty 15, 2004 8:49 am

Obraz nędzy i rozpaczy...heh

To może: Kogo z j rockerów najbardziej lubicie? jeszcze gorzej?...załamka..


Słyszał ktoś jakieś utwory Judy and Mary?

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » czw sty 15, 2004 3:17 pm

Judy and Mary płytkę "Warp" słuchałem swego czasu bardzo dużo.. imho bardzo fajna :) Ale na pierwszym miejscu i tak Hayashibara 8)

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2685
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » czw sty 15, 2004 5:02 pm

Oooooooo... przegapiłem wcześniej ten temat :shock: baka me :twisted: :twisted: :twisted:

a tak na temat, to też mam ostatnio małego bzika na punkcie j-rocka... wszystko zaczęło się od różnych openingów z anime, później zapragnąłem więcej... i tak trafiłem na cały album Duel Jewel, płytka mi się bardzo spodobała, więc zacząłem ściągać więcej różnych mp3. Obecnie moimi ulubionymi zespołami są:
- X - Japan (niestety mam tylko jedną płytę - Blue Blood - i to nie w najlepszej jakości, ale bardzo często jej słucham :) )
- Duel Jewel ( mam tylko jeden album, ale też często do niego wracam, Kizuna Ruleeez :) )
- Baroque (chłopaki po prostu rządzą, od kilku miesięcy są na pierwszym miejscu w mojej prywatnej topliście, niestety nie mam jeszcze ich wszystkich piosenek, ale UTA RZĄDZI!!! :twisted: )
- Go!Go! 7188 (moja ulubiona kapela z żeńskim wokalem, naprawdę świetnie grają, ale tak jak w przypadku innych zespołów mam tylko jedną płytę :cry: )
- Every Little Things (co prawda sam nie wiem, czy zespół zalicza się do j-rocka, ale czasami, w smutnych chwilach, lubię do niego wrócić. Piosenki śpiewane są bardzo ciepłym głosem.)

Poza wyżej wymienionymi jest jeszcze wiele zespołów, które goszczą na moim discmanie, wymieniać ich nie będę bo by miejsca zabrakło, najwyżej jak mi wpadnie jakiś cały album faojowego zespołu to napiszę :)

Jude and Mary słyszałem tylko kilka pojedyńczych mp3, ale fajnie grają :) Zwłaszcza podoba mi się piosenka - Motto :)
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

harloczek
Adept
Posty: 215
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:54 pm
Lokalizacja: zależy kto pyta
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: harloczek » czw sty 15, 2004 5:05 pm

megumi pisze:Obraz nędzy i rozpaczy...heh
tak bywa...
megumi pisze: To może: Kogo z j rockerów najbardziej lubicie? jeszcze gorzej?...załamka..
... gorzej...
megumi pisze: Słyszał ktoś jakieś utwory Judy and Mary?
slyszalem, ale niespecjalnie mi sie podobaly :(
Abstract Overload 'zine => piszemy o japońskiej muzyce
rock, pop, gothic, industrial, metal, electro, visual kei...

megumi
Status: Offline

Post autor: megumi » pn mar 01, 2004 9:55 pm

Hej Ludziska!!
Kto z Was wybiera się 4 marca do wawy na koncert Papaya Paranoia??

megumi
Status: Offline

Post autor: megumi » śr mar 10, 2004 1:50 pm

No cóż...

Sep
Status: Offline

Post autor: Sep » śr mar 10, 2004 2:15 pm

Echh ja chciałem być na koncercie w Kraku bo wiele dobrego o zespole słyszałem ale mi się nie udało....

megumi
Status: Offline

Post autor: megumi » śr mar 10, 2004 2:22 pm

Ja w końcu tez nie poszłam. Miałam wtedy "Koty".

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » czw mar 11, 2004 1:02 am

A Siku był... :mrgreen:

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » ndz lut 27, 2005 2:46 pm

Są ludzie, których to interesuje, więc podam. KLIK ME! Artykuł niepełny, kto chce pełny, albo czeka na to aż będzie w necie, albo leci do kiosku po Politykę :roll: :P

ecstazy
Status: Offline

J-rock is the best

Post autor: ecstazy » śr mar 01, 2006 6:24 pm

Uwielbiam J-rock'a :D !!! Najbardziej lubię B'z, ale do listy moich j-rock'owych idoli zaliczam jeszcze: Dir en grey, Gackt, L'arc en ciel i Asian kung-fu generation. Lubię też j-pop, a właściwie Ayumi Hamasaki.

Yaku
Status: Offline

Post autor: Yaku » śr mar 01, 2006 8:08 pm

Słyszeliście może o jakichś technicznych dźwiękach z Japonii na ftp http lub czymś podobnym? Głównie interesują mnie przeróbki dance'owe takie jak np. "Ayumi Hamasaki - butterfly [japanese techno][dj mystik]"

Na dobry j-rock nie mogę trafić. Może z tym będzie lepiej

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » czw mar 02, 2006 4:08 pm

Ja znam takiego wykonawcę jak Yoji Biomechanika. Tzn. niespecjalnie kojarzę muzykę (ja niespecjalnie kojarze jakiekolwiek techno), ale mój znajomy, pasjonat tego gatunku, wręcz się rozpływał.

greah
Status: Offline

Post autor: greah » czw mar 02, 2006 4:16 pm

Yaku >>> po0szukaj coś made in shibuya a jak jesteś otwarty na niekonwencjonalną elektronikę to polecam Plus-tech Squeeze Box - prawie typowy przestawiciel nurtu shibuya (trochę acid, dużo jazz i odrobina popu a wszystko zmiksowane w "kreskówkowym sosie")

Yaku
Status: Offline

Post autor: Yaku » pt mar 03, 2006 10:43 am

Greahtor pisze:(..) jak jesteś otwarty na niekonwencjonalną elektronikę (..)
Ostatnio ułozyłem sobie skladankę przerubek dance'owych.
Jest moją dumą i klątwą gdyż przyciąga masę ludzi którzy nigdy nie lubili nieczego powiązanego z tem gatunkiem. Brakuje mi w nich tylko języka jap.

Pójdę za waszą radę i poszukam coś Shibuya, Yoji Biomechanika czy płyty(?) Plus-tech Squeeze Box.
Jednak nie wiem jeszcze jak je odszukam niemając p2p (torrenty, mułki, osiołki, kazzy,..) chyba znów trzeba będzie kogoś poprosić.

Szkoda że nie ma teges u nas w sklepach. Teoretycznie nie było by problemu ^^"

ODPOWIEDZ

Wróć do „Main”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości